Lechtivé řádky pro ženy: Sneste si orgasmus za asistence masážní hlavice

Lechtivé řádky pro ženy: Sneste si orgasmus za asistence masážní hlavice

Váš drahý vycestoval na služební cestu a vás nechal opět ve štychu i v okamžiku, kdy k vám přichvátala silnou chuť na sex? Můžete mu zavolat a zavalit ho výčitkami, ale ty vám od silné potřeby nepomohou. Raději se spolehněte na nového pomocníka, který vás ukojí a dostatečně „provibruje“ až k orgasmu. Hmm, nám ženským se prostě masážní hlavice více než zamlouvají.

Jste nejvíce vzrušivá na poštěváčku? Masážní hlavice vás přenese do rozkošnického ráje

Ano, tato důmyslně provedená erotická pomůcka je trefou do černého pro ženy, jež dosáhnou vyvrcholení jen na knoflíku lásky. Pro milovnice vrnivého pronikání je tady vibrátor. Ale pokud vaše tělo báječně reaguje na oba dva typy tohoto dráždění, zapojte do práce nejen vibrátor, ale i masážní hlavice. Vibrující průzkumník bude kmitat nahoru a dolu, přičemž rozezní vaší štěrbinku milostnou kompozicí touhy a masážní hlavice bude vrnivě brnkat, masírovat a hladit klitoris. Jen je třeba zvolit intenzitu vibrací tak, aby vám na místo příjemných pocitů, nenaservírovaly bolestivé zážitky.

Osamělá žena a óda na orgasmus: Autoerotika a masážní hlavice v hlavní roli

Práce je za vámi a nyní máte před sebou celý večer? Co takhle si vyhrát se svým tělem  až do slastného konce, kdy vaše tělo obejme orgasmus? Vytvořte si příjemné prostředí, zapalte svíčky, zapněte relaxační hudbu, ulehněte na postel a začněte si hrát. Zbavte se noční košilky a vyzbrojte se masážní hlavicí na cestu za vyvrcholením.

Masážní hlavice může stimulovat intimní partie, ale slouží také jako prostředek k uvolnění svalů a ztuhlé šije. Pak můžete pokračovat k bradavkám, pupíku až do místa, které se bude koupat v rose milostného nektaru. Klidně si trošku naberte na prsty a ochutnejte, co vám vaše lasturka připravila.

Masážní hlavice a lubrikační gely

Pokud milostného vlhka, není tolik, kolik byste si představovala, nevadí. Lubrikační gely jsou vám k dispozici. Dejte si ale pozor, protože masážní hlavice ze silikonu se nemohou dostat do kontaktu s lubrikačními gely na silikonové bázi. Pro tyto mazlivé účely používejte vždy lubrikační gely na vodní bázi.

Dodejte závlahu a vydejte na hon za orgasmem. Pokud si budete hrát se svým tělem, nikdy se však zcela nekoncentrujte   jen na finální prožitek, ale užijte si  cestu k samotnému cíli, protože i ta je obzvláště sladká.

Masážní hlavice vás provedou světem sexu jinak, než jste zvyklá, ale přesto vás čeká lavina silných pocitů. Masážní hlavice používejte klidně i pro stimulaci hráze a prostaty u vašich protějšků. Čeká je tak něco úžasného.

 

2014-04-29 14:28:10


Další články

Pipedream King Cock realistické dildo

25/11/2021 Piperdream King Cock realistické dildo  Některé ženy mají výhodu a patří mezi ty šťastné, které doma mají, jak se říká, obdařeného chlapa. Jiné ženy však chtějí něco, co například ,,po ruce” nemají, a tím je míněn řádně velký až nadměrný úd, který j… (Číst více)

Podzim a sex

25/11/2021 Podzim a sex  Věděli jste, že existuje období, které je pro sex tím nejlepším? Už na první pohled a uvážení je zřejmé, že temnější noci, padající listí, svíčky, nové vůně ve větru, větší zima a potřeba více zahřát, jsou skvělými pomocníky pro navázá… (Číst více)

Polyamory

25/11/2021 Polyamory Jak by se dala pouze jedním slovem shrnout praxe polyamory? Nejvíce výstižným obecným pojmem je jistě filozofie. Tato filozofie zastává zodpovědné a etické milování, které zahrnuje milování se více lidí současně. Tuto filozofii nezastává v… (Číst více)

Sex je zdravý! 10 zdravotních důvodů, proč si užívat vášnivého milování

30/09/2021 Sex je zdravý! 10 zdravotních důvodů, proč si užívat vášnivého milování Sex s sebou přináší spoustu úžasných výhod. Díky němu zažijete úžasné a nezapomenutelné okamžiky se svou drahou polovičkou nebo divoké chvilky s tajemnými neznámými. Krom těcht… (Číst více)

Načítám...