Lechtivé řádky pro ženy: Sneste si orgasmus za asistence masážní hlavice

Lechtivé řádky pro ženy: Sneste si orgasmus za asistence masážní hlavice

Váš drahý vycestoval na služební cestu a vás nechal opět ve štychu i v okamžiku, kdy k vám přichvátala silnou chuť na sex? Můžete mu zavolat a zavalit ho výčitkami, ale ty vám od silné potřeby nepomohou. Raději se spolehněte na nového pomocníka, který vás ukojí a dostatečně „provibruje“ až k orgasmu. Hmm, nám ženským se prostě masážní hlavice více než zamlouvají.

Jste nejvíce vzrušivá na poštěváčku? Masážní hlavice vás přenese do rozkošnického ráje

Ano, tato důmyslně provedená erotická pomůcka je trefou do černého pro ženy, jež dosáhnou vyvrcholení jen na knoflíku lásky. Pro milovnice vrnivého pronikání je tady vibrátor. Ale pokud vaše tělo báječně reaguje na oba dva typy tohoto dráždění, zapojte do práce nejen vibrátor, ale i masážní hlavice. Vibrující průzkumník bude kmitat nahoru a dolu, přičemž rozezní vaší štěrbinku milostnou kompozicí touhy a masážní hlavice bude vrnivě brnkat, masírovat a hladit klitoris. Jen je třeba zvolit intenzitu vibrací tak, aby vám na místo příjemných pocitů, nenaservírovaly bolestivé zážitky.

Osamělá žena a óda na orgasmus: Autoerotika a masážní hlavice v hlavní roli

Práce je za vámi a nyní máte před sebou celý večer? Co takhle si vyhrát se svým tělem  až do slastného konce, kdy vaše tělo obejme orgasmus? Vytvořte si příjemné prostředí, zapalte svíčky, zapněte relaxační hudbu, ulehněte na postel a začněte si hrát. Zbavte se noční košilky a vyzbrojte se masážní hlavicí na cestu za vyvrcholením.

Masážní hlavice může stimulovat intimní partie, ale slouží také jako prostředek k uvolnění svalů a ztuhlé šije. Pak můžete pokračovat k bradavkám, pupíku až do místa, které se bude koupat v rose milostného nektaru. Klidně si trošku naberte na prsty a ochutnejte, co vám vaše lasturka připravila.

Masážní hlavice a lubrikační gely

Pokud milostného vlhka, není tolik, kolik byste si představovala, nevadí. Lubrikační gely jsou vám k dispozici. Dejte si ale pozor, protože masážní hlavice ze silikonu se nemohou dostat do kontaktu s lubrikačními gely na silikonové bázi. Pro tyto mazlivé účely používejte vždy lubrikační gely na vodní bázi.

Dodejte závlahu a vydejte na hon za orgasmem. Pokud si budete hrát se svým tělem, nikdy se však zcela nekoncentrujte   jen na finální prožitek, ale užijte si  cestu k samotnému cíli, protože i ta je obzvláště sladká.

Masážní hlavice vás provedou světem sexu jinak, než jste zvyklá, ale přesto vás čeká lavina silných pocitů. Masážní hlavice používejte klidně i pro stimulaci hráze a prostaty u vašich protějšků. Čeká je tak něco úžasného.

 

2014-04-29 14:28:10


Další články

Kolekce Get Real by TOYJOY Dual Density - dilda nové generace

31/07/2019 Přichází nová kolekce realistických dild pro všechny milovníky ryzích prožitků.. Každý nový přírůstek do kolekce Get Real by TOYJOY je navržen tak, aby zasáhl všechny intimní vjemy. Tato masitá dilda mají přirozenou siluetu se silnou základnou přísa… (Číst více)

9 důvodů, proč se milovat hned po ránu

01/07/2020 Máš před odchodem do práce chvilku času? Zůstaň o něco déle v posteli, pořádně se přitul ke své drahé polovičce a užij si s ní hned po ránu! Sex je skvělým ,,nakopnutím” do tvého dne, mnohem lepším, než kdejaká káva. Směle do toho! Dle odhadu sexuo… (Číst více)

Kegelovy cviky - efektivní trénink pro ženy i muže!

31/07/2020 Kegelovy cviky jsou jednoduchá stahující a uvolňující cvičení, která se dělají pro posílení svalů pánevního dna. Pánev je oblast mezi boky, která drží reprodukční orgány. Pánevní dno je řada svalů a tkání, které tvoří popruh ve spodní části pánve. Ta… (Číst více)

Recenze Satisfyer Pro 2 Vibration stimulátor klitorisu

01/09/2020 Satisfyer Pro 2 Vibration stimulátor klitorisu Značka Satisfyer je dle mého názoru v popředí co se týče stimulátorů klitorisu. Výrobci představují stále nové designy, které jsou s každým produktem lepší a lepší. Nyní k již skvělému výkonu přidali dr… (Číst více)

Načítám...