Vánoční dárky pro ženy: Přinášíme skvělý tahák pro muže

Vánoční dárky pro ženy: Přinášíme skvělý tahák pro muže

Vánoce jsou tady coby dup a vy se trápíte vymýšlením toho nejlepší dárku své drahé, které by ji nejvíce potěšil? Zaplašte nápady na praktické pomocníky do kuchyně a omrkněte lechtivý sortiment, jež vám pomůže vyladit vztah, zkrášlit milostné hrátky a především stopne sexuální stereotyp.


Spodní prádlo: Krajka, satén, podvazky

Luxusní a umně propracované prádelko potěší každou ženu bez rozdílů. Říká se, že není nic rajcovnějšího, než si ženu rozbalit jako dárek z množství mašlí, korzetu, punčoch a stále oblíbenějších podvazků. K večerní romantice se hodí barvy jako vínově rudá, černá, ale i smaragdově zelená. Erotické spodní prádlo zahrnuje košilky, které nejčastěji doplňují tanga a také erotické kostýmy. Představte si, co to s vámi udělá, když do ložnice vejde francouzská pokojská v pořádně dráždivé uniformě, která odhaluje mnohé. Spodní prádlo pod vánočním stromečkem vás i vaši ženu dostane!

„Naložil jsem Katce na Vánoce fialový korzet s černou krajkou a na následný vánoční sex nikdy nezapomenu, vklouzla do něj, prsa jí vyletěla nahoru, vosí pas byl umocněn na druhou a mnou zacloumala vlna pořádně nestoudné rozkoše. Nemohl jsem se na ni vynadívat, z korzetu jsem pouze osvobodil její kozičky a vzal jsem si ji pořádně nedočkavě.“ Robert, 33 let

Venušiny kuličky

Tato důmyslně promyšlená erotická pomůcky pro ženy, dokáže mnohé se sexualitou něžného pohlaví. Navíc pravidelné používání těchto kuliček se příznivě podepisuje na zdraví. Bylo prokázáno, že pomáhají oddalovat inkontinenci  a posilují pánevní dno. Pokud máte pocit, že intimní sevření vaší drahé polovičky už není takové, jako tomu bylo tenkrát, tyto na první pohled nevinné Venušiny kuličky to mohou změnit k lepšímu.

„Martina nebyla po porodu tak úzká a já měl problém dojít až k vrcholu, minulý rok jsem ji nadělil Venušiny kuličky a musím říct, že tato investice přinesla své ovoce. Martina si je bere s sebou na cvičení jógy, během kterého se nejen cítí skvěle, ale navíc si díky tomu vykoledovala i ne jeden orgasmus. Mám doma báječně naladěnou ženskou a její pánevní svalstvo parádně zesílilo. Jsou chvíle, kdy mne umí vymačkat skoro jako citrón.“ Láďa, 37 let

Vibrátor a dildo

Pokud jste ještě nepozvali vibrátor do vaší ložnice, rozhodně byste to měli napravit. Jeho výhody oceníte nejen při single dráždění, ale především při milování v páru. Vaše partnerka vám může ukázat, co přesně ji dohání k šílenství, a pokud milujete anální sex, můžete ji vibrátorem stimulovat zadní komnatu a pozorovat, jak erotická pomůcka mizí v těsném análku. Pro muže je to velmi inspirativní podívaná.

„Pod tyto slova bych se s nadšením podepsal. Jednou jsem Leonu přiváděl k análnímu orgasmu za pomoci vibrátoru a všechno jsem sledoval v přímém přenosu. Moje erekce byla za pár minut tady a uměláka nahradila moje pevná erekce. Je to super.“ Adam, 29 let

Erotické dárky si nadělte v soukromí, nebo je rozbalte až ve chvíli, kdy budete spolu jen vy dva.
2014-12-05 11:39:14


Další články

Jak se připravit na anální sex za pomoci anální sprchy: Máme super tipy i návod!

26/09/2016 Milujete anální sex, nebo vás láká ho vyzkoušet úplně poprvé? Rozhodně nepodceňujte výhody dokonalé přípravy, která vám zajistí příjemný prožitek se vší tou rozkoší, co análek přináší. Pokud máte obavy z použití anální sprchy, přesvědčíme vás o tom, … (Číst více)

Když vás láká deep throat a nevíte, jak na to!

28/02/2017 Chcete vašeho drahého potěšit něčím vyloženě nevšedním, co ho zvedne ze židle a přitom ho utvrdí v pocitu, že právě vy jste jeho osudovou ženou a dokonalou milenkou v jednom? Tak pak mu dopřejte deep throat, neboli hluboké hrdlo. Jakmile se jeho peni… (Číst více)

7 nejoblíbenějších erotických pomůcek roku 2020!

04/01/2021 7 nejoblíbenějších erotických pomůcek roku 2020! Při hledání sexuálních hraček není vůbec špatný nápad, poohlédnout se po recenzích a zjistit, jaké pomůcky patří dle ostatních uživatelů mezi ty nejlepší. Můžete získat představu o tom, co opravdu fun… (Číst více)

Stimulátory, které lze ovládat z druhého konce světa

27/11/2020 Stimulátory, které lze ovládat z druhého konce světa Vztah na dálku je nelehkou zkouškou pro jakýkoli pár. Nedostatek fyzické intimity je svým způsobem něco jedinečného, co s sebou může v následujícím období přinést ještě více vzrušení a vášně. Jedn… (Číst více)

Načítám...