Bezpečný nákup

Vibratory-online.cz je internetovým prodejcem, který garantuje bezpečný nákup.

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou data a osobní údaje, které zákazník poskytne internetovému obchodu Vibratory-online.cz, a které jsou používány pro jeho provozování, využívány jen pro vyhodnocování statistických údajů a pro marketingové účely.

E-shop Vibratory-online.cz respektuje vaše soukromí.
Ovšem potřebuje pro nabízené služby a vyřízení objednávky znát některá základní data. Ta chrání obchod před zneužitím a jsou využívána pouze pro interní potřeby.


Při registraci na vás budeme požadovat

  • jméno a příjmení
  • úplnou adresu (ulice a číslo popisné, město, PSČ)
  • e-mail
  • telefon

Tyto údaje jsou nutné pro vaši identifikaci. Vibratory-online.cz je používá k realizaci objednávky, k vystavení faktury a správné dodávce nakoupeného zboží a v neposlední řadě i ke komunikaci s vámi. Všechny údaje o zákaznících a nákupech jsou ukládány v zabezpečené databázi a žádná data nejsou poskytována třetím osobám.

Uzavřením kupní smlouvy souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu předchozích informací. Tento souhlas je poskytnut na dobu neurčitou. Zákazník Vibratory-online.cz, který nesouhlasí s uložením dat a osobních údajů, může o jejich odstranění z databáze v nezbytném rozsahu, který je nutný pro zamezení dalšího používání osobních údajů za uvedeným účelem, požádat prodejce písemně. 

Veškeré údaje, které zadal zákazník při registraci v Vibratory-online.cz, může sám měnit po přihlášení se do svého účtu v uživatelské zóně sexshopu.

Načítám...