Doprava a platba

Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodů ležících na jeho straně (např. není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené.

Způsoby dopravy

Zásilkovna
Doručení na výdejní místo. Při objednání nejpozději do 10.00 hod., dodání na zvolené výdejní místo zpravidla následující pracovní den.
59 Kč
GLS ParcelShop
Doručení na výdejní místo. Při objednání nejpozději do 10.30 hod., dodání na zvolené výdejní místo zpravidla následující pracovní den.
49 Kč
GLS
Doručení na adresu. Při objednání nejpozději do 10.30 hod., doručení zpravidla následující pracovní den.
79 Kč
Osobní odběr
V sídle firmy: Ke Skomelnu 608, 338 28 Radnice. Nutno předem telefonicky domluvit termín - tel. 608 770 472.
zdarma

Způsoby plateb

Platba kartou, rychlý online převod (ComGate)
Platební brána ComGate. Expedice zboží po připsání platby na náš účet
zdarma
Platba v hotovosti při osobním odběru
Platba v hotovosti při převzetí zboží v sídle naší firmy
zdarma
Platba předem bankovním převodem
Expedice zboží po připsání platby na náš účet
zdarma
Dobírka
Platba při dodání
25 Kč

Platební podmínky a jednotlivé způsoby plateb

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu prodávajícím v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na písemné, nebo e-mailové objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout (více též v ujednání o právu prodávajícího odstoupit od smlouvy).

Platební podmínka je platba v hotovosti při předání předmětu plnění nebo možnost využití dalších způsobů plateb, které jsou uvedeny níže. Prodávající je oprávněn požadovat před dodávkou zálohu ve výši až 100 % hodnoty objednávky. V případě, že je záloha požadována, je vystaven doklad "Zálohová faktura - daňový doklad". Po dodání zboží je na daňovém dokladu hodnota zálohy odečtena.

Od 1 500 Kč u nás máte dopravu zdarma na vše

Balné je ZDARMA. Při nákupu nad 1 500 Kč včetně DPH je doručení po celé ČR ZDARMA!

Načítám...