Jak vybrat vibrátor

Chtěli byste si okořenit svůj sexuální život? Rádi byste do ložnice přinesli něco nového a vzrušujícího? V tom případě je koupě erotické pomůcky přesně to, co hledáte. Pokud-li se nemůžete rozhodnout, jaká erotická hračka je pro vás ta pravá, a jaká splní veškeré vaše požadavky, začněte s tím dá se říci nejzákladnějším a to s VIBRÁTOREM. Díky jeho tvaru a vibracím zažijete dráždění a potěšení, které hledáte. Pokud vás však spíše láká stimulace bez vibrací a jste zastáncem více realistické intimní zábavy, sáhněte po DILDU. Vše záleží jen na vašich preferencích, chuti a vkusu. Vyberte si, co vás láká. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, rádi vám s čímkoliv poradíme a pomůžeme.


Vibrátory dle způsobu použití

Vaginální vibrátory

Vaginální vibrátory

Ke stimulaci oblasti stydkých pysků a vagíny.

Anální vibrátory

Anální vibrátory

Tento typ vibrátoru je o něco užší a je zakončen jemným rozšířením. Toto zpracování zabraňuje jeho vyklouznutí z anální oblasti. Anální vibrátory jsou speciálně navrženy pro stimulaci análu, hráze a řitního otvoru. Je však možné je použít i k vaginálnímu dráždění.

Vibrátory na klitoris

Vibrátory na klitoris

Ačkoliv z názvu můžeme vyvodit, že je tento typ vibrátoru přizpůsoben ke stimulaci klitorisu, jeho použití sahá mnohem dál. Díky jeho zpracování a funkcím jej lze použít i pro dráždění bradavek a penisu.

G-Bod vibrátory

G-Bod vibrátory

Jak dosáhnout intenzivního a nezapomenutelného vaginálního orgasmu? Pro tento typ intenzivního vyvrcholení je třeba stimulace bodu G. Design G-bod vibrátorů je navržen přesně tak, aby dosáhl a dokonale vás podráždil tam, kde je to opravdu potřeba.

Vibrátory pro páry

Vibrátory pro páry

Rádi byste, aby vaše drahá polovička zažívala ze stimulace stejné potěšení, jako vy? Párové vibrátory přinesou stejné uspokojení vám oběma. Díky jejich způsobu provedení lze vibrátor zavést do vagíny i s penisem partnera. Vibrace se následně rozprostřou do všech intimních partií. Vibrátory pro páry mají dvě ramena, kdy se jedno vloží do vagíny a druhé se přiloží na klitoris partnerky. Tento design má za následek klitoridální, vaginální i kombinované orgasmy. Vyberte si program a intenzitu vibrací, které vás oba uspokojí.

Elektrostimulační vibrátory

Elektrostimulační vibrátory

Tento typ vibrátorů přichází se zcela novou a inovativní technologií. Krom obyčejných vibrací nabízí i silné pulzace a brnění, které vyvolávají neodolatelné mravenčení. Pokud-li vás vibrace dostatečně neuspokojují, můžete si být jistí, že tyto další druhy stimulace vás v klidu nenechají a dostanou vás až do orgasmického ráje. V intimních partiích se nachází nespočet citlivých nervových zakončení. Díky elektrostimulaci všechna tato zakončení zpozorní a odpoví silným pocitem rozkoše. Elektrostimulace je zcela bezpečná, nemusíte mít obavy z negativních vedlejších účinků.


Vibrátory dle materiálu

Plastové vibrátory

Speciálně navržený plast pro tyto způsoby užití se nazývá ABS. Tento typ materiálu je pevný, tvrdý a často může být pokovený technickým zlatem či stříbrem, což dodává nádech elegance a noblesy. Plastové vibrátory nabízí různá zpracování, mají různě modifikované povrchy. Zvrásněná nebo zvlněná textura zintenzivní dráždění. Mezi výhody těchto erotických pomůcek patří snadný a kvalitní přenos vibrací, snadná údržba a nepřítomnost zápachu a ftalátů.

Gelové vibrátory

Vibrátory, pro jejichž výrobu byl použit PCV materiál, jsou dokonale ohebné a pružné. Není se tedy třeba obávat, že je kvůli manipulaci jakéhokoliv typu poškodíte. Jejich povrch je hladký a velmi příjemný na dotek. Díky přídavku změkčovadel lze tvrdost gelových vibrátorů regulovat, můžete si tedy vybrat ze široké škály možností. Vyberte si dle vašich preferencí, lze si vybrat z mnoha barev a tvarů. PVC materiál může zprvu zapáchat. Po pár použitích však pach odezní a zmizí.

Silikonové vibrátory

Silikon je hypoalergenní a jeho použití je zcela bezpečné. Je vhodný i pro ty nejcitlivější jedince. Jedná se o přírodní materiál, který je vhodný pro všechny druhy sliznic. Tento materiál je zárukou kvality erotické pomůcky. Krom těchto výhod je silikon také velmi jemný a hebký a jeho kontakt s pokožkou ve vás vyvolá jen ty nejpříjemnější pocity.

Přednosti silikonového vibrátoru:

 • nezapáchá
 • 100% bezpečný při kontaktu s pokožkou a se sliznicí
 • neobsahuje ftaláty
 • jemný a příjemný na dotek
 • pevný a přesto pružný materiál
 • snadno přijímá a přizpůsobuje se tělesné teplotě

Upozornění: Při užívání silikonových vibrátorů používejte jedině lubrikanty na vodní bázi. Při aplikaci silikonového lubrikantu či oleje by došlo k nesnášenlivosti zmíněných látek. To znepříjemní váš intimní zážitek.

Vibrátory Nature Skin, Cyber Skin, Loveclone, TPE/TPR

Vibrátory Nature Skin, Cyber Skin, Loveclone, TPE/TPR

Tyto produkty jsou vyrobeny z termoplastické pryže. Hlavní surovinou pro výrobu termoplastického elastomeru je syntetický kaučuk. Jedná se o velmi kvalitní materiál, který se do jisté míry podobá silikonu. Jeho největší výhodou je jeho podobnost s lidskou pokožkou. Na omak skoro nepoznáte rozdíl, tato výhoda přinese vaše erotické hrátky na zcela novou úroveň.

 • Jsou odolné vůči UV-záření
 • Materiál se snadno přizpůsobí tělesné teplotě
 • Bez ftalátů
 • Materiál je dokonale pružný a přesto pevný
 • Dobrá snášenlivost s pokožkou

Upozornění: Při pořízení produktu z tohoto materiálu je třeba používání ošetřujícího pudru, který prodlouží výdrž produktu.

Vibrátory ze skla nebo kovu

Vibrátory ze skla nebo kovu

Pokud-li si užíváte pevný a tvrdý materiál, vibrátory ze skla či kovu jsou to pravé pro vás. K jejich výrobě se používá například hliník. Jejich údržba je velmi snadná, často je stačí pouze omýt či otřít. Jsou zdravotně nezávadné, nezapáchají a neobsahují žádné ftaláty. Vibrace se v těchto materiálech přenáší velmi snadno a intenzivně. Další neopomenutelnou výhodou je možnost tyto erotické pomůcky předehřát či zchladit ve vodě. Vaše smysly zbystří a dojde k ještě většímu zcitlivění.


Vibrátory dle vzhledu a provedení

Realistické vibrátory

Realistické vibrátory

Pokud-li jste milovníkem či milovnicí vzhledu a tvaru skutečných penisů, proč si je nedopřát i při užívání erotických hraček? Realistické vibrátory svým tvarem a vzhledem připomínají skutečný penis. Naleznete zde žalud, žíly a v některých případech i předkožku nebo varlata. Na trhu se nachází spousta typů, vše záleží na vašich preferencích. Vyberte si, co vás láká a přitahuje a to ze široké škály barev a tvarů.

Multifunkční vibrátory

Multifunkční vibrátory

Multifunkční neboli perličkové vibrátory mají něco navíc a to ocelové nebo plastové kuličky, které se nachází ve střední části vibrátoru. Při použití dochází k jejich pohybu a díky tomu se zvýší intenzita stimulace. V některých případech jsou vibrátory doplněné o rotační špičku, která přesně dosáhne na váš bod G a podráží jej k intenzivnímu a nezapomenutelnému orgasmu. Další výhodou těchto pomůcek je vibrační stimulátor klitorisu, který má za následek kombinování vnitřního i vnějšího vyvrcholení. Nejčastěji se pro jejich výrobu užívá gel či kvalitní silikon. Jsou velmi účinné, čemuž odpovídá jejich cenové ohodnocení. Každá chvilka s tímto multifunkčním vibrátorem je ovšem neodolatelně vzrušující.

Tlakové stimulátory na klitoris

Tlakové stimulátory na klitoris

Věděli jste, že je možnost dosáhnout intenzivního vyvrcholení bez jediného dotyku? Možné to opravdu je a to díky podtlakovým vibrátorům, které ke stimulaci používají pouze vyvolaný podtlak. Tlakové pulzy jemně masírují klitoris, jejich tempo a intenzitu si můžete regulovat dle vašich pocitů a chutí. Uspokojivého orgasmu se dočkáte za pár chvil a to díky nadčasové technologii, kterou Stimulátor - Womanizer nebo Satisfyer přináší.

Pulzátory

Pulzátory

Pokud chcete zažít něco nového a nevídaného, pulzátory jsou přesně to, co hledáte. Nabízejí zcela nový druh stimulace a to pomocí pulzací směrem vpřed a vzad. Jedná se zcela o přirozený pohyb, který se velmi podobá přirážení partnera. Vyvolá ve vás silný pocit rozkoše. Tyto naturalistické a výkonné pulzy jsou zaštítěné firmou Fun Factory, která přispěla erotickému trhu patentovanou a inovativní technologií motoru, v jehož duté magnetické části se pohybuje kovové jádro a tím vytváří nízkofrekvenční pulzující rytmus.

Mini vibrátory

Mini vibrátory

Rádi cestujete a chtěli byste si užívat vzrušující intimní chvíle takřka kdekoliv? Právě z tohoto důvodu přišli výrobci erotických pomůcek s mini vibrátory, které jsou navrženy tak, aby byly snadno přenosné, ale stále dostatečně velké pro plné uspokojení. Výkonné vibrace se rozprostřou do celé hloubky a šířky poševní stěny a dovedou vás až na vysněný vrchol. Na velikosti v tomto případě opravdu nezáleží. Lze je použít i při dráždění klitorisu či bradavek, fantazii se meze nekladou.

Vibrátory XXL

Vibrátory XXL

Chcete se cítit opravdu naplnění? Přejete si zažít, jaké to je, když je uvnitř vás neodolatelně velký penis? Patříte mezi náročnější jedince pokud jde o velikost mužského údu? V tom případě sáhněte po XXL vibrátoru, jehož velikost vás jistě uspokojí. Velké provedení má za následek to nejintenzivnější dráždění. Vibrace se šíří a dostávají se do té největší hloubky a šířky vaší vaginální či anální oblasti..

Vibrátory pro muže

Vibrátory pro muže

Nejen ženy si mohou užívat uspokojení, které vibrátory nabízí. Na trhu se nachází vibrátory pro muže, které řádně podráždí nejen vaši anální oblast. Vybírat můžete ze široké škály tvarů, velikostí, barev a typů. Je známo, že i muži mají svůj bod G a tím je prostata. Její masáží a stimulací dosáhnete nezapomenutelných a velmi intenzivních orgasmů. Speciálně navržený tvar vibrátorů pro muže zajišťuje pevné umístění pomůcky. Můžete si být jistí, že vibrátor nevyklouzne a to ať budete v jakékoliv pozici a rozpoložení.

Načítám...