Recenze: Dildo King Cock Clear 7

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.
Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průzračné dildo s růžovým probarvením je právě tím, co potřebujete. Díky průhlednému designu můžete sledovat, co se děje během použití, což může být pro některé lidi vzrušující.

Jednou z největších výhod tohoto dilda je jeho speciální receptura, která byla vytvořena za účelem maximalizace vašeho potěšení. Materiál, ze kterého je dildo vyrobeno, je bez ftalátů, neobsahuje latex, je hypoalergenní, pro tělo zcela bezpečné a snadno se čistí - to jsou ty prvky, které byste si přáli u každé erotické pomůcky.

Dildo King Cock Clear spojuje průsvitné a částečně probarvené tělo s realistickým designem penisu. Jeho průzračnost a realisticky věrný tvar splní vaše nejintimnější touhy. Právě tyto detaily dilda King Cock Clear, jako pružné tělo, precizní žilky a realistický žalud, jsou tou důležitou vlastností, která dokáže oslovit vaše smysly jak vizuálně, tak fyzicky.

Nemůžeme opomenout ani pevnou přísavku, která je praktickým bonusem. Tato přísavka drží na téměř jakémkoli rovném povrchu, což znamená, že si můžete užívat zábavy i bez rukou. Tím pádem je toto dildo také kompatibilní s postrojky strap-on, což otevírá nové možnosti pro vaše intimní dobrodružství.

Shrnutí jeho výhod:
- Realistický design: Dilda King Cock mají obvykle realistický tvar a detaily, což může poskytnout autentický pocit
- Bezpečnost: Materiály používané pro King Cock dilda jsou bezpečné pro tělo a neobsahují ftaláty ani jiné potenciálně škodlivé látky.
- Snadná čistota: Dilda z TPR nebo silikonu lze obvykle snadno čistit mýdlem a teplou vodou.

Doporučení: S ohledem na bezpečnost a hygienu používejte lubrikační gel a čisticí prostředek na erotické pomůcky.

2023-10-11 13:40:43


Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...