Erotická houpačka

Erotická houpačka

Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnout. Houpačky jsou připevněny k háku na stropě nebo k rámu, který je speciálně navržen pro sexuální houpačky. Existují však i modely, které se montují jednodušeji, protože je stačí připevnit ke dveřím. Houpačka by měla být schopna unést váhu osob, které ji používají, ať už je umístěna kdekoli.
Houpačky se sedacími/lehacími plochami poskytují větší oporu a jsou pohodlnější - i když se používají pro náročnější polohy.

Když už mluvíme o pozicích:
Všechno je možné. Jemné houpavé pohyby vytvářejí vysoce příjemný rytmus tahu - ať už je to pro vaginální, anální nebo orální stimulaci. Velmi intenzivní zážitek je také, když oba partneři sedí na houpačce společně. Se sexuální houpačkou je snadné zkoušet nové polohy, ale i klasické polohy se mohou stát novým zážitkem při použití houpačky. Můžete také do houpání zapojit masku přes oči nebo pouta a přidat tak BDSM nádech.

CO JE TŘEBA VZÍT V ÚVAHU:
Montáž:
V ideálním případě by měla být houpačka bezpečně upevněna k pevnému betonovému stropu, nebo namontovat houpačku na speciální nosný rám.
Maximální hmotnost:
Materiál a houpačka by měly vydržet hmotnost jedné nebo ideálně dvou osob.
Výška:
Je důležité, aby houpačka byla zavěšena ve správné výšce, aby byl sex pohodlný.
U některých modelů lze výšku nastavit.
Pohodlí:
Měkké, polstrované opěrné plochy znamenají, že i dlouhodobé používání je pohodlné.
Čištění:
Houpací plochu lze otřít vlhkým hadříkem. Potahy nebo polstrování by se měly být odnímatelné pokud je to možné a dát se vyprat.

2022-06-03 09:51:25


Další články

Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužů

21/03/2023 Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužůAndropauza, nebo také mužská menopauza, je přirozený proces stárnutí mužského těla, který zahrnuje postupné snižování hladin testosteronu a dalších hormonů spojených s reprodukcí. Podobně jako u žen… (Číst více)

Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

06/03/2023 Vakuové, podtlakové pumpy jsou pomůcky vhodné pro muže s erektilní dysfunkcí nebo ke zvýšení velikosti penisu. Následující kroky vysvětlují, jak používat vakuovou pumpu:Připravte si pumpu a příslušenství: Vakuová pumpa se skládá z válcového těla, had… (Číst více)

Získejte lepší sexuální zážitek a zdravější pánevní dno s Kegelovými kuličkami!

15/02/2023 Kegelovy kuličky, také známé jako Venušiny kuličky, Ben Wa kuličky nebo cvičební kuličky pro pánevní dno, jsou typ malých vážených kuliček, které jsou navrženy k posílení svalů pánevního dna. Tyto kuličky jsou typicky vyrobeny z materiálů jako je sil… (Číst více)

Jak vybrat nejlepší vibrátor

15/02/2023 Jak vybrat nejlepší vibrátorVýběr správného vibrátoru závisí na individuálních preferencích a potřebách. Zde jsou některé faktory, které mohou pomoci rozhodnout se, který vibrátor by mohl být nejlepší pro Vás:Typ vibrátoru: Existuje mnoho typů vibrát… (Číst více)

Načítám...