Erotická houpačka

Erotická houpačka

Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnout. Houpačky jsou připevněny k háku na stropě nebo k rámu, který je speciálně navržen pro sexuální houpačky. Existují však i modely, které se montují jednodušeji, protože je stačí připevnit ke dveřím. Houpačka by měla být schopna unést váhu osob, které ji používají, ať už je umístěna kdekoli.
Houpačky se sedacími/lehacími plochami poskytují větší oporu a jsou pohodlnější - i když se používají pro náročnější polohy.

Když už mluvíme o pozicích:
Všechno je možné. Jemné houpavé pohyby vytvářejí vysoce příjemný rytmus tahu - ať už je to pro vaginální, anální nebo orální stimulaci. Velmi intenzivní zážitek je také, když oba partneři sedí na houpačce společně. Se sexuální houpačkou je snadné zkoušet nové polohy, ale i klasické polohy se mohou stát novým zážitkem při použití houpačky. Můžete také do houpání zapojit masku přes oči nebo pouta a přidat tak BDSM nádech.

CO JE TŘEBA VZÍT V ÚVAHU:
Montáž:
V ideálním případě by měla být houpačka bezpečně upevněna k pevnému betonovému stropu, nebo namontovat houpačku na speciální nosný rám.
Maximální hmotnost:
Materiál a houpačka by měly vydržet hmotnost jedné nebo ideálně dvou osob.
Výška:
Je důležité, aby houpačka byla zavěšena ve správné výšce, aby byl sex pohodlný.
U některých modelů lze výšku nastavit.
Pohodlí:
Měkké, polstrované opěrné plochy znamenají, že i dlouhodobé používání je pohodlné.
Čištění:
Houpací plochu lze otřít vlhkým hadříkem. Potahy nebo polstrování by se měly být odnímatelné pokud je to možné a dát se vyprat.

2022-06-03 09:51:25


Další články

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Masturbace u mužů. Jak masturbovat, proč je to důležité a jak si tuto činnost užít.

27/06/2023  Masturbace je přirozená a zdravá sexuální aktivita, kterou mohou praktikovat jak muži, tak ženy. U mužů se často nazývá "onanie" a spočívá ve stimulaci jejich vlastních pohlavních orgánů s cílem dosáhnout sexuálního potěšení a orgasmu.Exis… (Číst více)

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Načítám...