Erotická houpačka

Erotická houpačka

Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnout. Houpačky jsou připevněny k háku na stropě nebo k rámu, který je speciálně navržen pro sexuální houpačky. Existují však i modely, které se montují jednodušeji, protože je stačí připevnit ke dveřím. Houpačka by měla být schopna unést váhu osob, které ji používají, ať už je umístěna kdekoli.
Houpačky se sedacími/lehacími plochami poskytují větší oporu a jsou pohodlnější - i když se používají pro náročnější polohy.

Když už mluvíme o pozicích:
Všechno je možné. Jemné houpavé pohyby vytvářejí vysoce příjemný rytmus tahu - ať už je to pro vaginální, anální nebo orální stimulaci. Velmi intenzivní zážitek je také, když oba partneři sedí na houpačce společně. Se sexuální houpačkou je snadné zkoušet nové polohy, ale i klasické polohy se mohou stát novým zážitkem při použití houpačky. Můžete také do houpání zapojit masku přes oči nebo pouta a přidat tak BDSM nádech.

CO JE TŘEBA VZÍT V ÚVAHU:
Montáž:
V ideálním případě by měla být houpačka bezpečně upevněna k pevnému betonovému stropu, nebo namontovat houpačku na speciální nosný rám.
Maximální hmotnost:
Materiál a houpačka by měly vydržet hmotnost jedné nebo ideálně dvou osob.
Výška:
Je důležité, aby houpačka byla zavěšena ve správné výšce, aby byl sex pohodlný.
U některých modelů lze výšku nastavit.
Pohodlí:
Měkké, polstrované opěrné plochy znamenají, že i dlouhodobé používání je pohodlné.
Čištění:
Houpací plochu lze otřít vlhkým hadříkem. Potahy nebo polstrování by se měly být odnímatelné pokud je to možné a dát se vyprat.

2022-06-03 09:51:25


Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...