Erotická houpačka

Erotická houpačka

Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnout. Houpačky jsou připevněny k háku na stropě nebo k rámu, který je speciálně navržen pro sexuální houpačky. Existují však i modely, které se montují jednodušeji, protože je stačí připevnit ke dveřím. Houpačka by měla být schopna unést váhu osob, které ji používají, ať už je umístěna kdekoli.
Houpačky se sedacími/lehacími plochami poskytují větší oporu a jsou pohodlnější - i když se používají pro náročnější polohy.

Když už mluvíme o pozicích:
Všechno je možné. Jemné houpavé pohyby vytvářejí vysoce příjemný rytmus tahu - ať už je to pro vaginální, anální nebo orální stimulaci. Velmi intenzivní zážitek je také, když oba partneři sedí na houpačce společně. Se sexuální houpačkou je snadné zkoušet nové polohy, ale i klasické polohy se mohou stát novým zážitkem při použití houpačky. Můžete také do houpání zapojit masku přes oči nebo pouta a přidat tak BDSM nádech.

CO JE TŘEBA VZÍT V ÚVAHU:
Montáž:
V ideálním případě by měla být houpačka bezpečně upevněna k pevnému betonovému stropu, nebo namontovat houpačku na speciální nosný rám.
Maximální hmotnost:
Materiál a houpačka by měly vydržet hmotnost jedné nebo ideálně dvou osob.
Výška:
Je důležité, aby houpačka byla zavěšena ve správné výšce, aby byl sex pohodlný.
U některých modelů lze výšku nastavit.
Pohodlí:
Měkké, polstrované opěrné plochy znamenají, že i dlouhodobé používání je pohodlné.
Čištění:
Houpací plochu lze otřít vlhkým hadříkem. Potahy nebo polstrování by se měly být odnímatelné pokud je to možné a dát se vyprat.

2022-06-03 09:51:25


Další články

8 důvodů, proč je podzim skvělým obdobím pro zintimnění vašeho vztahu.

03/11/2022 8 důvodů, proč je podzim skvělým obdobím pro zintimnění vašeho vztahu.Věděli jste, že existuje období, které je pro sex tím nejlepším? Už na první pohled a uvážení je zřejmé, že temnější noci, padající listí, svíčky, nové vůně ve větru, větší zima a … (Číst více)

Předehra, co to je a proč na ní záleží.

08/11/2022 Předehra, co to je a proč na ní záleží.  V mnoha případech, jen pomyšlení na sex u mužů způsobí okamžité vzrušení. Toto vzrušení často vede k erekci, díky které je každý muž ihned připraven ,,skočit na věc.” U žen tomu ovšem je zcela jinak. Jen touh… (Číst více)

Průvodce zdravotními přínosy masturbace

03/11/2022 Průvodce zdravotními přínosy masturbaceV období dospívání se nám otevřou zcela nové dveře, a to do světa masturbace a orgasmů. V tomto období mnozí z nás zjistili, jaké příjemné a lahodné věci jsou v životě ještě před námi. Masturbace by však neměla … (Číst více)

Stručná historie sexuálních hraček

08/11/2022 Stručná historie sexuálních hračekPokud si myslíte, že sexuální hračky byly vynalezeny až ve 20. století, zamyslete se znovu! Již naší předci zjistili, jaké blaho přináší masturbace a hraní si s erotickými pomůckami. Historie i jen samotného dilda sa… (Číst více)

Načítám...