Erotická houpačka

Erotická houpačka

Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnout. Houpačky jsou připevněny k háku na stropě nebo k rámu, který je speciálně navržen pro sexuální houpačky. Existují však i modely, které se montují jednodušeji, protože je stačí připevnit ke dveřím. Houpačka by měla být schopna unést váhu osob, které ji používají, ať už je umístěna kdekoli.
Houpačky se sedacími/lehacími plochami poskytují větší oporu a jsou pohodlnější - i když se používají pro náročnější polohy.

Když už mluvíme o pozicích:
Všechno je možné. Jemné houpavé pohyby vytvářejí vysoce příjemný rytmus tahu - ať už je to pro vaginální, anální nebo orální stimulaci. Velmi intenzivní zážitek je také, když oba partneři sedí na houpačce společně. Se sexuální houpačkou je snadné zkoušet nové polohy, ale i klasické polohy se mohou stát novým zážitkem při použití houpačky. Můžete také do houpání zapojit masku přes oči nebo pouta a přidat tak BDSM nádech.

CO JE TŘEBA VZÍT V ÚVAHU:
Montáž:
V ideálním případě by měla být houpačka bezpečně upevněna k pevnému betonovému stropu, nebo namontovat houpačku na speciální nosný rám.
Maximální hmotnost:
Materiál a houpačka by měly vydržet hmotnost jedné nebo ideálně dvou osob.
Výška:
Je důležité, aby houpačka byla zavěšena ve správné výšce, aby byl sex pohodlný.
U některých modelů lze výšku nastavit.
Pohodlí:
Měkké, polstrované opěrné plochy znamenají, že i dlouhodobé používání je pohodlné.
Čištění:
Houpací plochu lze otřít vlhkým hadříkem. Potahy nebo polstrování by se měly být odnímatelné pokud je to možné a dát se vyprat.

2022-06-03 09:51:25


Další články

Přidali jsme do naší nabídky novou značku Lola Games 

27/05/2022 Lola Games je ekologická značka sexuálních wellness produktů.S globální láskou k vědomému a harmonickému sexuálnímu životu byla v roce 2015 vytvořena značka Lola Games. V současné době se v Praze pracuje na vývoji produktů, které splňují potřeby a př… (Číst více)

Erotická houpačka

03/06/2022 Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnou… (Číst více)

Globální úspěch Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z nejznámějších a nejlepších značek lubrikantů na celém světě.Každý uživatel ví: jakmile jednou přejdete na Swiss Navy, už se nikdy nevrátíte zpět. Co ale dělá ze Swiss Navy tak silnou značku? Pojďme se ponořit do historie značky… (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i … (Číst více)

Načítám...