Jak fungují feromony?

Jak fungují feromony?

VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI
 Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím orgánu, který se nachází 7,5 cm uvnitř nosu a nazývá se Vomeronasální orgán (VNO). Když VNO detekuje feromon, vyšle signál sexuální odpovědi do limbické oblasti mozku, která řídí naše emoce a sexuální touhy.

 Když vás tyto sexuální a romantické pocity zaplaví, mozek uvolní chemickou látku zvanou fenetylamin, která následně nastartuje produkci dopaminu. Výsledek může být poměrně silný a nemusíte feromon cítit, abyste jím byli ovlivněni.

 Lidé, kteří produkují větší množství lidských feromonů, mají často větší úspěch při přitahování opačného pohlaví. Proto byly vytvořeny produkty s feromony, které vám pomohou získat další výhodu.

 Přestože feromony jsou bez zápachu, parfémy s feromony obsahují i přidané speciální vůně, aby zvýšily účinek a výsledek. Parfém a feromon fungují na dvou zcela odlišných úrovních. Feromon je bez zápachu a stimuluje chemickou reakci, zatímco vůně doplňuje a umocňuje konkrétní náladu.

BÝT ATRAKTIVNĚJŠÍ. BÝT VÍCE SPOLEČENSKÝ. BÝT ÚSPĚŠNĚJŠÍ.
 Studie prokázaly, že feromony mohou pomoci ostatním, aby vás vnímali jako otevřenějšího, atraktivnějšího, charismatičtějšího a snadno se s vámi bavili. Mohou usnadnit konverzaci, vzbudit zájem a vytvořit posílené přátelské pocity. nejlepších výsledků dosáhnete, když si je nanesete těsně pod dekolt a zápěstí, kde máte potní žlázy. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte denně. Pouze pro vnější použití.

FUNGUJÍ FEROMONY SKUTEČNĚ?
 A zcela prospěšné. Existuje mnoho výzkumů a údajů dokazujících jejich účinnost od různých zpravodajských agentur přes pokusy až po osobní úspěchy. Feromonové parfémy jsou speciálně vyvinuty pro použití v různých denních dobách, aby bylo dosaženo požadovaného účinku.

 V jedné studii ABC 20/20 byli při testování použiti bratři a sestry-dvojčata. Pouze jedno z dvojčat bylo postříkáno skutečnými feromony. Výsledky ukázaly, že dvojče, které mělo skutečný feromon, bylo sexuálně přitažlivější než druhé a bylo žádáno o více schůzek.

 Muži a ženy jej na sebe aplikují v podnikání, aby si získali další respekt důvěry, a prodejci zjistili, že je velmi výhodný při jednání se zákazníky. Číšníci, servírky, barmani, obsluha parkovišť spolu s muži a ženami všech povah používají feromony jako součást svého každodenního života, aby získali tuto dodatečnou výhodu.

HLAVNÍ SLOŽKY FEROMONŮ: ESTRATETRAENOL A ANDROSTENOL
 Bylo prokázáno, že každý feromon má jedinečné vlastnosti. Ve společnosti EYE of LOVE je zkombinovali ve specifických koncentracích a vůních pro dosažení nejlepších výsledků a maximální účinnosti. Vyberte si tu správnou kombinaci pro dosažení svých přání a "Probuďte své smysly...".

ANDROSTENOL
 Tento feromon se používá především k přilákání samic, protože působí přátelským dojmem. Osoba, která ho nosí, může působit méně zastrašujícím dojmem a přístupněji. Pomáhá vytvářet pocity empatie a romantiky. Projděte si kvíz a zjistěte, který produkt s feromonovou náplní je pro vás ten pravý.

ESTRATETRAENOL
 Tento feromon se používá především k přitahování mužů, protože prokazatelně zvyšuje jejich náladu. Muži mají tendenci vnímat nositele tohoto feromonu příznivěji a zvyšuje touhu po komunikaci.


2023-05-24 12:04:41

Další články

Čas vánoční by měl být časem klidu a spokojenosti.

08/11/2011 Čas vánoční by měl dozajista být časem klidu, spokojenosti trávený se svými nejbližšími, časem úsměvů a rodinné pohody. Ale je tomu v dnešní uspěchané době vždycky tak?Každý rok jsem si říkával, že si nakupování vánočních dárků rozložím v čase a post… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Načítám...