Jak fungují feromony?

Jak fungují feromony?

VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI
 Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím orgánu, který se nachází 7,5 cm uvnitř nosu a nazývá se Vomeronasální orgán (VNO). Když VNO detekuje feromon, vyšle signál sexuální odpovědi do limbické oblasti mozku, která řídí naše emoce a sexuální touhy.

 Když vás tyto sexuální a romantické pocity zaplaví, mozek uvolní chemickou látku zvanou fenetylamin, která následně nastartuje produkci dopaminu. Výsledek může být poměrně silný a nemusíte feromon cítit, abyste jím byli ovlivněni.

 Lidé, kteří produkují větší množství lidských feromonů, mají často větší úspěch při přitahování opačného pohlaví. Proto byly vytvořeny produkty s feromony, které vám pomohou získat další výhodu.

 Přestože feromony jsou bez zápachu, parfémy s feromony obsahují i přidané speciální vůně, aby zvýšily účinek a výsledek. Parfém a feromon fungují na dvou zcela odlišných úrovních. Feromon je bez zápachu a stimuluje chemickou reakci, zatímco vůně doplňuje a umocňuje konkrétní náladu.

BÝT ATRAKTIVNĚJŠÍ. BÝT VÍCE SPOLEČENSKÝ. BÝT ÚSPĚŠNĚJŠÍ.
 Studie prokázaly, že feromony mohou pomoci ostatním, aby vás vnímali jako otevřenějšího, atraktivnějšího, charismatičtějšího a snadno se s vámi bavili. Mohou usnadnit konverzaci, vzbudit zájem a vytvořit posílené přátelské pocity. nejlepších výsledků dosáhnete, když si je nanesete těsně pod dekolt a zápěstí, kde máte potní žlázy. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte denně. Pouze pro vnější použití.

FUNGUJÍ FEROMONY SKUTEČNĚ?
 A zcela prospěšné. Existuje mnoho výzkumů a údajů dokazujících jejich účinnost od různých zpravodajských agentur přes pokusy až po osobní úspěchy. Feromonové parfémy jsou speciálně vyvinuty pro použití v různých denních dobách, aby bylo dosaženo požadovaného účinku.

 V jedné studii ABC 20/20 byli při testování použiti bratři a sestry-dvojčata. Pouze jedno z dvojčat bylo postříkáno skutečnými feromony. Výsledky ukázaly, že dvojče, které mělo skutečný feromon, bylo sexuálně přitažlivější než druhé a bylo žádáno o více schůzek.

 Muži a ženy jej na sebe aplikují v podnikání, aby si získali další respekt důvěry, a prodejci zjistili, že je velmi výhodný při jednání se zákazníky. Číšníci, servírky, barmani, obsluha parkovišť spolu s muži a ženami všech povah používají feromony jako součást svého každodenního života, aby získali tuto dodatečnou výhodu.

HLAVNÍ SLOŽKY FEROMONŮ: ESTRATETRAENOL A ANDROSTENOL
 Bylo prokázáno, že každý feromon má jedinečné vlastnosti. Ve společnosti EYE of LOVE je zkombinovali ve specifických koncentracích a vůních pro dosažení nejlepších výsledků a maximální účinnosti. Vyberte si tu správnou kombinaci pro dosažení svých přání a "Probuďte své smysly...".

ANDROSTENOL
 Tento feromon se používá především k přilákání samic, protože působí přátelským dojmem. Osoba, která ho nosí, může působit méně zastrašujícím dojmem a přístupněji. Pomáhá vytvářet pocity empatie a romantiky. Projděte si kvíz a zjistěte, který produkt s feromonovou náplní je pro vás ten pravý.

ESTRATETRAENOL
 Tento feromon se používá především k přitahování mužů, protože prokazatelně zvyšuje jejich náladu. Muži mají tendenci vnímat nositele tohoto feromonu příznivěji a zvyšuje touhu po komunikaci.


2023-05-24 12:04:41

Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...