Jak na snadný a vášnivý sex ve vodě

Jak na snadný a vášnivý sex ve vodě

Jak na snadný a vášnivý sex ve vodě

Kdo nikdy neslyšel slovní spojení: ,,sex on the beach?” Vášnivé milování na pláži při západu slunce je sen snad každého správného romantika. Nebo představa večerního plavání uprostřed vln, kdy si užíváte teplotu vody tak, jak jste byli stvořeni. Dvě nahá těla, která k sobě následně připlavou a užijí si nekončící a vzrušující intimní chvilky. Ačkoliv tyto okamžiky zní, jako vytažené z nějakého románu, i vy je můžete zažít! Sex ve vodě je zcela běžnou aktivitou. Je ovšem pravdou, že ne vždy to je tak jednoduché a bez problému, jak se zdá. Čtěte dál a zjistíte, jaké komplikace mohou při sexu ve vodě nastat a jak jim předejít. Nenechte vodu, ať jakkoliv negativně ovlivní tyto výjimečné okamžiky!

 Výhody sexu ve vodě

 Největší výhoda, kterou dokáže voda nabídnout, je možnost lehkosti. Vaše těla uvnitř vody nejsou tak těžká, můžete tedy zkoušet pozice, které například kvůli přílišné váze partnera či partnerky na suchu vyzkoušet nelze. Mimo jiné, pokud se potýkáte s bolestí kloubů a svalů, v tomto prostředí není na tyto části těla kladen takový tlak.

Některé jedince možná vzrušuje sex na veřejnosti. V bazénu, moři či jezeře tento pocit možného přistižení jistě pocítíte. Nechte vzrušení a napětí dostat na tu nejvyšší úroveň!

 Na co si dávat pozor při sexu ve vodě

 Lubrikace

 Ačkoliv to může znít, že voda je skvělým lubrikantem, není tomu tak. Naopak budete pociťovat, že ve vodě to ,,drhne” a jde to o něco hůř. Mimo jiné voda dokáže jakýkoliv lubrikant smýt, udržet tedy kluzkost a příjemný průběh je docela výzvou. Buďte tedy při pronikání pomalí a nikam nespěchejte, komunikujte a nedělejte nic, co by překračovalo práh nepříjemnosti a bolesti.

 Antikoncepce

Při sexu ve vodě nedochází k žádnému omývání či menší pravděpodobnosti přenosu pohlavních chorob. Někteří odborníci radí, že antikoncepce jako kondom lze ve vodě snadno aplikovat a použít. Jiní tvrdí, že jejich účinnost tím klesá. Záleží na vás, k jakému tvrzení se spíše nakloníte. Pokud si jej vyberete nepoužít, buďte obezřetní a opatrní při výběru a volbě partnera. Pokud nechcete riskovat možnost otěhotnění, je nutné používat antikoncepci, na kterou nemá voda vliv, jako například vaginální tělísko či pilulky.

 Přenos infekcí

Ve vodě se nachází mnoho bakterií. Během sexu se mohou tyto bakterie snadno dostat do močové trubice, což zvyšuje riziko vzniku infekce močových cest. Tento problém se může následně zhoršit tím, že bakterie proniknou až do močového měchýře. Jedna z rad lékařů tedy zní, ať si po sexu vždy odskočíte ,,na malou.” To může napomoci s vyplavením bakterií. Dále se můžete potýkat s kvasinkovou infekcí kvůli přítomnému chlóru, jež se nachází v bazénech a vířivkách.

 

Tipy pro snadný a vášnivý sex ve vodě

 První tip zní, používejte lubrikant na silikonové bázi. Tento typ mazadla spíše zabrání vysoušení a následnému podráždění.

Dále není od věci být obezřetný. Pokud tušíte, že nepatříte mezi nejlepší plavce, nevydávejte se do hloubek oceánů či hlubokých bazénů. Zvažte alternativu milovat se třeba jen na pobřeží nebo v méně hluboké vodě. Před sexem se jistě vyplatí přílišně nejíst a neužívat návykové látky.

Pro divočejší a aktivnější sex, není od věci najít si ve vodě jakoukoliv páku. Tím je míněno cokoliv, za co se můžete chytit nebo třeba opřít, abyste se mohli pohybovat proti tlaku vody. Schody do bazénu nebo samotná vířivka jsou tedy skvělou volbou.

Pokud se nechcete vystavit zbytečným komplikacím a námaze, přeskočte anální sex. Tato aktivita je ještě náročnější než běžný a vaginální sex. Anální hrátky si nechte raději na sušší okolí.

 

Sex ve vodě je vzrušující aktivitou, nenechte se odradit a vyzkoušejte jej! Zjistíte, že odlišnost sexuálního styku dovede vaše vzrušení na tu nejvyšší úroveň. Nepřeskakujte předehru a užijte si s vaší drahou polovičkou každý vlhký y vzrušující moment.

2022-07-19 13:58:43

Další články

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Provokativní a smyslné: Nošení pout a obojků jako výraz sexuality a smyslnosti

23/05/2023 V oblasti módy se neustále objevují nové trendy, které umožňují vyjádřit svou sexualitu a smyslnost. Jedním z těchto odvážných a provokativních trendů je nošení pout a obojků jako módního doplňku s erotickým nádechem. Tyto prvky přinášejí do vašeho v… (Číst více)

Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazích

16/05/2023 Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazíchSex hraje v každém romantickém vztahu klíčovou roli. Pravidelný sex může být důležitý pro udržení fyzické blízkosti a emocionálního spojení mezi partn… (Číst více)

Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!

11/05/2023 Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!Sex se zavázanýma očima patří mezi erotické praktiky, které mohou být pro mnoho lidí velmi vzrušující. Pokud jste o této praktice dosud neslyšeli nebo jste si nebyli jisti, zda byste ji měli vyzkoušet… (Číst více)

Načítám...