Jak na snadný a vášnivý sex ve vodě

Jak na snadný a vášnivý sex ve vodě

Jak na snadný a vášnivý sex ve vodě

Kdo nikdy neslyšel slovní spojení: ,,sex on the beach?” Vášnivé milování na pláži při západu slunce je sen snad každého správného romantika. Nebo představa večerního plavání uprostřed vln, kdy si užíváte teplotu vody tak, jak jste byli stvořeni. Dvě nahá těla, která k sobě následně připlavou a užijí si nekončící a vzrušující intimní chvilky. Ačkoliv tyto okamžiky zní, jako vytažené z nějakého románu, i vy je můžete zažít! Sex ve vodě je zcela běžnou aktivitou. Je ovšem pravdou, že ne vždy to je tak jednoduché a bez problému, jak se zdá. Čtěte dál a zjistíte, jaké komplikace mohou při sexu ve vodě nastat a jak jim předejít. Nenechte vodu, ať jakkoliv negativně ovlivní tyto výjimečné okamžiky!

 Výhody sexu ve vodě

 Největší výhoda, kterou dokáže voda nabídnout, je možnost lehkosti. Vaše těla uvnitř vody nejsou tak těžká, můžete tedy zkoušet pozice, které například kvůli přílišné váze partnera či partnerky na suchu vyzkoušet nelze. Mimo jiné, pokud se potýkáte s bolestí kloubů a svalů, v tomto prostředí není na tyto části těla kladen takový tlak.

Některé jedince možná vzrušuje sex na veřejnosti. V bazénu, moři či jezeře tento pocit možného přistižení jistě pocítíte. Nechte vzrušení a napětí dostat na tu nejvyšší úroveň!

 Na co si dávat pozor při sexu ve vodě

 Lubrikace

 Ačkoliv to může znít, že voda je skvělým lubrikantem, není tomu tak. Naopak budete pociťovat, že ve vodě to ,,drhne” a jde to o něco hůř. Mimo jiné voda dokáže jakýkoliv lubrikant smýt, udržet tedy kluzkost a příjemný průběh je docela výzvou. Buďte tedy při pronikání pomalí a nikam nespěchejte, komunikujte a nedělejte nic, co by překračovalo práh nepříjemnosti a bolesti.

 Antikoncepce

Při sexu ve vodě nedochází k žádnému omývání či menší pravděpodobnosti přenosu pohlavních chorob. Někteří odborníci radí, že antikoncepce jako kondom lze ve vodě snadno aplikovat a použít. Jiní tvrdí, že jejich účinnost tím klesá. Záleží na vás, k jakému tvrzení se spíše nakloníte. Pokud si jej vyberete nepoužít, buďte obezřetní a opatrní při výběru a volbě partnera. Pokud nechcete riskovat možnost otěhotnění, je nutné používat antikoncepci, na kterou nemá voda vliv, jako například vaginální tělísko či pilulky.

 Přenos infekcí

Ve vodě se nachází mnoho bakterií. Během sexu se mohou tyto bakterie snadno dostat do močové trubice, což zvyšuje riziko vzniku infekce močových cest. Tento problém se může následně zhoršit tím, že bakterie proniknou až do močového měchýře. Jedna z rad lékařů tedy zní, ať si po sexu vždy odskočíte ,,na malou.” To může napomoci s vyplavením bakterií. Dále se můžete potýkat s kvasinkovou infekcí kvůli přítomnému chlóru, jež se nachází v bazénech a vířivkách.

 

Tipy pro snadný a vášnivý sex ve vodě

 První tip zní, používejte lubrikant na silikonové bázi. Tento typ mazadla spíše zabrání vysoušení a následnému podráždění.

Dále není od věci být obezřetný. Pokud tušíte, že nepatříte mezi nejlepší plavce, nevydávejte se do hloubek oceánů či hlubokých bazénů. Zvažte alternativu milovat se třeba jen na pobřeží nebo v méně hluboké vodě. Před sexem se jistě vyplatí přílišně nejíst a neužívat návykové látky.

Pro divočejší a aktivnější sex, není od věci najít si ve vodě jakoukoliv páku. Tím je míněno cokoliv, za co se můžete chytit nebo třeba opřít, abyste se mohli pohybovat proti tlaku vody. Schody do bazénu nebo samotná vířivka jsou tedy skvělou volbou.

Pokud se nechcete vystavit zbytečným komplikacím a námaze, přeskočte anální sex. Tato aktivita je ještě náročnější než běžný a vaginální sex. Anální hrátky si nechte raději na sušší okolí.

 

Sex ve vodě je vzrušující aktivitou, nenechte se odradit a vyzkoušejte jej! Zjistíte, že odlišnost sexuálního styku dovede vaše vzrušení na tu nejvyšší úroveň. Nepřeskakujte předehru a užijte si s vaší drahou polovičkou každý vlhký y vzrušující moment.

2022-07-19 13:58:43

Další články

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Masturbace u mužů. Jak masturbovat, proč je to důležité a jak si tuto činnost užít.

27/06/2023  Masturbace je přirozená a zdravá sexuální aktivita, kterou mohou praktikovat jak muži, tak ženy. U mužů se často nazývá "onanie" a spočívá ve stimulaci jejich vlastních pohlavních orgánů s cílem dosáhnout sexuálního potěšení a orgasmu.Exis… (Číst více)

Načítám...