Jak vybrat nejlepší vibrátor

Jak vybrat nejlepší vibrátor

Máte v plánu okořenit si svůj sexuální život? Rádi byste do ložnice přinesl něco nového a vzrušujícího? Něco, co přinese radost a potěšení vám oběma? V tom případě je koupě erotické pomůcky pro vás to pravé. Otázkou ovšem zůstává, jaká erotická pomůcka bude tou správnou volbou. Pokud-li se nemůžete rozhodnout, jaká erotická hračka je pro vás ta pravá, začněte s tím dá se říci nejzákladnějším. A jaká erotická hračka by se dala označit za tu nejzákladnější, nejprodávanější a nejpoužívanější? Odpověď je zcela jasná - vibrátor!

 Typy vibrátorů

Na trhu se nachází nespočetné množství těchto vibrujících společníků. Jak vybrat ten pravý vibrátor, který splní veškeré vaše požadavky a přání? Určitě není od věci věnovat pozornost různým typům vibrátorů. Každý typ je designován pro určité potřeby a využití. Hledáte vibrátor, který vás zahltí vibracemi přesně u bodu G? Nebo byste raději vibrátor, který je obohacen o další hlavici pro stimulaci klitorisu? Možnosti jsou takřka nevyčerpatelné, níže naleznete základní typy vibrátorů, které vás svými funkcemi zcela jistě dostanou do orgasmického nebe!

 Vaginální

První typ, který jistě stojí za zmínku, je vibrátor vaginální. Tato erotická pomůcka je pro tebe tou správnou volbou, hledáš-li intenzivní stimulaci oblasti stydkých pysků a vagíny. Ovládání a používání tohoto vibrátoru je zcela snadné a intuitivní. Spokojení s nimi bývají jak začátečníci v oblasti hrátek s erotickými pomůckami, tak i pokročilí a zkušenější jedinci.

 Anální

Je pro vás a vaší drahou polovičku vaginální stimulace již něčím běžným? Raději byste se zaměřili na dráždění i jiných citlivých oblastí? V tom případě se porozhlédněte po análních vibrátorech, které jsou jak je již z názvu zřejmé, navrženy pro stimulaci v oblasti zadečku. Tento typ vibrátoru je o něco užší a je zakončen jemným rozšířením. Toto zpracování zabraňuje jeho vyklouznutí z anální oblasti. Intenzitu vibrací lze nastavit dle chuti a preferencí.

 Klitoridální

Masturbace je bez pochyby velmi příjemnou a vzrušující aktivitou. Proč si však tento typ okamžiku neužít opravdu naplno? Ráda byste během masturbace zažívala maximální pohodlí? Ráda byste erotickou pomůcku ovládala a manipulovala s ní jen jednou rukou? Ráda byste zažívala stimulaci zevnitř i zvenku? Není problém, i takové pohodlí je možné, a to díky vibrátorům, jež jsou obohaceny o stimulační část, jež se přikládá na klitoris. Díky speciálně navrženému designu zažijete kombinované a velmi intenzivní orgasmy. Takovou nabídku není přeci možné jen tak odmítnout.

 Bod-G

Jak dosáhnout nezapomenutelného vaginálního orgasmu? Pro tento typ intenzivního vyvrcholení je často potřeba stimulace bodu G. Právě pro tento typ dráždění přišli výrobci erotických pomůcek s G-bod vibrátory. Design G-bod vibrátorů je navržen přesně tak, aby dosáhl a dokonale vás podráždil tam, kde je to opravdu potřeba.

Párové

Párové vibrátory přinesou stejné uspokojení oběma účastníkům vášnivých hrátek. Díky jejich způsobu provedení lze vibrátor zavést do vagíny i s penisem partnera. Vibrace se následně rozprostřou do všech intimních partií obou jedinců. Vibrátory pro páry mají dvě ramena, kdy se jedno vloží do vagíny a druhé se přiloží na klitoris partnerky. Tento design má za následek klitoridální, vaginální i kombinované orgasmy. Mimo jiné vibrace zároveň potěší a rozvášní i mužské polovičky, a to vibracemi roznášejícími se přes celý povrch penisu partnera.

Vyberte si vibrátor, který je dle vašeho uvážení ten pravý. Jistě vám postačí pár chvil s tímto vibrujícím společníkem a zamilujete si jej.  Ať už ho budete používat při masturbaci či sexuálních hrátkách s vaším milovaným, jeho vibrující společnost vás vždy jistě příjemně uspokojí!

2022-07-08 11:17:17


Další články

Hravá kolekce podtlakových bezkontaktních stimulátorů klitorisu

26/07/2022 Jedinečná kolekce Lola Games Fantasy poskytuje podtlakovou stimulaci, která je bezkontaktní, takže na klitoris působí jemně a delikátně, zvyšuje jeho citlivost a pomáhá vám naučit se prožívat orgasmus při vaginálním sexu. Je to nejvhodnější varianta … (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a vý… (Číst více)

V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hedvábným dotykem IVY by TOYJOY splní vaše touhy a rozproudí vaši mízu. Objevte svůdné tvary jednotlivých kusů, které budou ladit s vašimi ženskými křivkami. Kolekce IVY je odpovědí přírody na inovativní design za dostupnou cenu.IVY vnese do … (Číst více)

Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze  Lola games patří ke značce erotických pomůcek, které kombinují cenovou dostupnost a kvalitu. Dle mého názoru, výrobci značky Lola games dbají především na jednoduchost a přehledné ovládání erotických pomůce… (Číst více)

Načítám...