Jak vybrat nejlepší vibrátor

Jak vybrat nejlepší vibrátor

Máte v plánu okořenit si svůj sexuální život? Rádi byste do ložnice přinesl něco nového a vzrušujícího? Něco, co přinese radost a potěšení vám oběma? V tom případě je koupě erotické pomůcky pro vás to pravé. Otázkou ovšem zůstává, jaká erotická pomůcka bude tou správnou volbou. Pokud-li se nemůžete rozhodnout, jaká erotická hračka je pro vás ta pravá, začněte s tím dá se říci nejzákladnějším. A jaká erotická hračka by se dala označit za tu nejzákladnější, nejprodávanější a nejpoužívanější? Odpověď je zcela jasná - vibrátor!

 Typy vibrátorů

Na trhu se nachází nespočetné množství těchto vibrujících společníků. Jak vybrat ten pravý vibrátor, který splní veškeré vaše požadavky a přání? Určitě není od věci věnovat pozornost různým typům vibrátorů. Každý typ je designován pro určité potřeby a využití. Hledáte vibrátor, který vás zahltí vibracemi přesně u bodu G? Nebo byste raději vibrátor, který je obohacen o další hlavici pro stimulaci klitorisu? Možnosti jsou takřka nevyčerpatelné, níže naleznete základní typy vibrátorů, které vás svými funkcemi zcela jistě dostanou do orgasmického nebe!

 Vaginální

První typ, který jistě stojí za zmínku, je vibrátor vaginální. Tato erotická pomůcka je pro tebe tou správnou volbou, hledáš-li intenzivní stimulaci oblasti stydkých pysků a vagíny. Ovládání a používání tohoto vibrátoru je zcela snadné a intuitivní. Spokojení s nimi bývají jak začátečníci v oblasti hrátek s erotickými pomůckami, tak i pokročilí a zkušenější jedinci.

 Anální

Je pro vás a vaší drahou polovičku vaginální stimulace již něčím běžným? Raději byste se zaměřili na dráždění i jiných citlivých oblastí? V tom případě se porozhlédněte po análních vibrátorech, které jsou jak je již z názvu zřejmé, navrženy pro stimulaci v oblasti zadečku. Tento typ vibrátoru je o něco užší a je zakončen jemným rozšířením. Toto zpracování zabraňuje jeho vyklouznutí z anální oblasti. Intenzitu vibrací lze nastavit dle chuti a preferencí.

 Klitoridální

Masturbace je bez pochyby velmi příjemnou a vzrušující aktivitou. Proč si však tento typ okamžiku neužít opravdu naplno? Ráda byste během masturbace zažívala maximální pohodlí? Ráda byste erotickou pomůcku ovládala a manipulovala s ní jen jednou rukou? Ráda byste zažívala stimulaci zevnitř i zvenku? Není problém, i takové pohodlí je možné, a to díky vibrátorům, jež jsou obohaceny o stimulační část, jež se přikládá na klitoris. Díky speciálně navrženému designu zažijete kombinované a velmi intenzivní orgasmy. Takovou nabídku není přeci možné jen tak odmítnout.

 Bod-G

Jak dosáhnout nezapomenutelného vaginálního orgasmu? Pro tento typ intenzivního vyvrcholení je často potřeba stimulace bodu G. Právě pro tento typ dráždění přišli výrobci erotických pomůcek s G-bod vibrátory. Design G-bod vibrátorů je navržen přesně tak, aby dosáhl a dokonale vás podráždil tam, kde je to opravdu potřeba.

Párové

Párové vibrátory přinesou stejné uspokojení oběma účastníkům vášnivých hrátek. Díky jejich způsobu provedení lze vibrátor zavést do vagíny i s penisem partnera. Vibrace se následně rozprostřou do všech intimních partií obou jedinců. Vibrátory pro páry mají dvě ramena, kdy se jedno vloží do vagíny a druhé se přiloží na klitoris partnerky. Tento design má za následek klitoridální, vaginální i kombinované orgasmy. Mimo jiné vibrace zároveň potěší a rozvášní i mužské polovičky, a to vibracemi roznášejícími se přes celý povrch penisu partnera.

Vyberte si vibrátor, který je dle vašeho uvážení ten pravý. Jistě vám postačí pár chvil s tímto vibrujícím společníkem a zamilujete si jej.  Ať už ho budete používat při masturbaci či sexuálních hrátkách s vaším milovaným, jeho vibrující společnost vás vždy jistě příjemně uspokojí!

2022-07-08 11:17:17


Další články

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Provokativní a smyslné: Nošení pout a obojků jako výraz sexuality a smyslnosti

23/05/2023 V oblasti módy se neustále objevují nové trendy, které umožňují vyjádřit svou sexualitu a smyslnost. Jedním z těchto odvážných a provokativních trendů je nošení pout a obojků jako módního doplňku s erotickým nádechem. Tyto prvky přinášejí do vašeho v… (Číst více)

Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazích

16/05/2023 Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazíchSex hraje v každém romantickém vztahu klíčovou roli. Pravidelný sex může být důležitý pro udržení fyzické blízkosti a emocionálního spojení mezi partn… (Číst více)

Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!

11/05/2023 Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!Sex se zavázanýma očima patří mezi erotické praktiky, které mohou být pro mnoho lidí velmi vzrušující. Pokud jste o této praktice dosud neslyšeli nebo jste si nebyli jisti, zda byste ji měli vyzkoušet… (Číst více)

Načítám...