Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.
Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a výsledné orgasmy byly považovány za lék. Tato terapie byla tak oblíbená, že lékaři, kteří pacientky ošetřovali, trpěli únavou. Tak vznikly první masážní hlavice. Medicína se od té doby vyvíjela, ale potěšení ze sexuálního zdraví zůstalo.
Přestože se masážní hlavice dlouho prodávaly jako čistě tělové masážní pomůcky, vždy se používaly pro sexuální potřeby. Rozsáhlá stimulace prostřednictvím vibrací je stále populární, protože masážní hlavice zasahují několik citlivých míst u žen ale i u mužů najednou. Pro sólovou hru a hru v páru jsou proto hračkou, kterou musíte mít, protože se dají použít mnoha způsoby a poskytují skvělé vyvrcholení.

MASÁŽNÍ HLAVICE PRO INTENZIVNÍ ORGASMY. VŠESTRANNÉ POUŽITÍ.
Masážní hlavice je samozřejmě ideální i pro masáž těla. Dlouhá rukojeť a ohebná hlava umožňují snadno dosáhnout na namožené svaly po celém těle a cílenými vibracemi je uvolnit.
Při sólové hře, lze nejprve masírovat vnitřní stranu stehen, aby se vzrušení stupňovalo. Pak můžete přejít na mons veneris a stimulovat celou vulvu. Muž může být přiveden k vyvrcholení vibracemi na perineu nebo penisu.
Masážní hlavice s trvalým napájecím kabelem na 220V jsou ideální pro masáž těla a sólové hrátky, protože mají extra výkonný motor.
Při párových hrátkách je masážní hlavice ideální pro stimulaci klitorisu na velké ploše v jakékoli poloze během penetrace. Zde bodují dobíjecí masážní hlavice. Protože nemají kabel
nejsou tak výkonné, ale bez problémů dosáhnou na všechna místa.

Masážní hlavice jsou nejenom velmi výkonné, ale i nenápadné. Můžete si je vylepšit i nástavci pro ještě intenzivnější potěšení.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:18:37


Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...