Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.
Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a výsledné orgasmy byly považovány za lék. Tato terapie byla tak oblíbená, že lékaři, kteří pacientky ošetřovali, trpěli únavou. Tak vznikly první masážní hlavice. Medicína se od té doby vyvíjela, ale potěšení ze sexuálního zdraví zůstalo.
Přestože se masážní hlavice dlouho prodávaly jako čistě tělové masážní pomůcky, vždy se používaly pro sexuální potřeby. Rozsáhlá stimulace prostřednictvím vibrací je stále populární, protože masážní hlavice zasahují několik citlivých míst u žen ale i u mužů najednou. Pro sólovou hru a hru v páru jsou proto hračkou, kterou musíte mít, protože se dají použít mnoha způsoby a poskytují skvělé vyvrcholení.

MASÁŽNÍ HLAVICE PRO INTENZIVNÍ ORGASMY. VŠESTRANNÉ POUŽITÍ.
Masážní hlavice je samozřejmě ideální i pro masáž těla. Dlouhá rukojeť a ohebná hlava umožňují snadno dosáhnout na namožené svaly po celém těle a cílenými vibracemi je uvolnit.
Při sólové hře, lze nejprve masírovat vnitřní stranu stehen, aby se vzrušení stupňovalo. Pak můžete přejít na mons veneris a stimulovat celou vulvu. Muž může být přiveden k vyvrcholení vibracemi na perineu nebo penisu.
Masážní hlavice s trvalým napájecím kabelem na 220V jsou ideální pro masáž těla a sólové hrátky, protože mají extra výkonný motor.
Při párových hrátkách je masážní hlavice ideální pro stimulaci klitorisu na velké ploše v jakékoli poloze během penetrace. Zde bodují dobíjecí masážní hlavice. Protože nemají kabel
nejsou tak výkonné, ale bez problémů dosáhnou na všechna místa.

Masážní hlavice jsou nejenom velmi výkonné, ale i nenápadné. Můžete si je vylepšit i nástavci pro ještě intenzivnější potěšení.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:18:37


Další články

Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužů

21/03/2023 Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužůAndropauza, nebo také mužská menopauza, je přirozený proces stárnutí mužského těla, který zahrnuje postupné snižování hladin testosteronu a dalších hormonů spojených s reprodukcí. Podobně jako u žen… (Číst více)

Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

06/03/2023 Vakuové, podtlakové pumpy jsou pomůcky vhodné pro muže s erektilní dysfunkcí nebo ke zvýšení velikosti penisu. Následující kroky vysvětlují, jak používat vakuovou pumpu:Připravte si pumpu a příslušenství: Vakuová pumpa se skládá z válcového těla, had… (Číst více)

Získejte lepší sexuální zážitek a zdravější pánevní dno s Kegelovými kuličkami!

15/02/2023 Kegelovy kuličky, také známé jako Venušiny kuličky, Ben Wa kuličky nebo cvičební kuličky pro pánevní dno, jsou typ malých vážených kuliček, které jsou navrženy k posílení svalů pánevního dna. Tyto kuličky jsou typicky vyrobeny z materiálů jako je sil… (Číst více)

Jak vybrat nejlepší vibrátor

15/02/2023 Jak vybrat nejlepší vibrátorVýběr správného vibrátoru závisí na individuálních preferencích a potřebách. Zde jsou některé faktory, které mohou pomoci rozhodnout se, který vibrátor by mohl být nejlepší pro Vás:Typ vibrátoru: Existuje mnoho typů vibrát… (Číst více)

Načítám...