Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.
Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a výsledné orgasmy byly považovány za lék. Tato terapie byla tak oblíbená, že lékaři, kteří pacientky ošetřovali, trpěli únavou. Tak vznikly první masážní hlavice. Medicína se od té doby vyvíjela, ale potěšení ze sexuálního zdraví zůstalo.
Přestože se masážní hlavice dlouho prodávaly jako čistě tělové masážní pomůcky, vždy se používaly pro sexuální potřeby. Rozsáhlá stimulace prostřednictvím vibrací je stále populární, protože masážní hlavice zasahují několik citlivých míst u žen ale i u mužů najednou. Pro sólovou hru a hru v páru jsou proto hračkou, kterou musíte mít, protože se dají použít mnoha způsoby a poskytují skvělé vyvrcholení.

MASÁŽNÍ HLAVICE PRO INTENZIVNÍ ORGASMY. VŠESTRANNÉ POUŽITÍ.
Masážní hlavice je samozřejmě ideální i pro masáž těla. Dlouhá rukojeť a ohebná hlava umožňují snadno dosáhnout na namožené svaly po celém těle a cílenými vibracemi je uvolnit.
Při sólové hře, lze nejprve masírovat vnitřní stranu stehen, aby se vzrušení stupňovalo. Pak můžete přejít na mons veneris a stimulovat celou vulvu. Muž může být přiveden k vyvrcholení vibracemi na perineu nebo penisu.
Masážní hlavice s trvalým napájecím kabelem na 220V jsou ideální pro masáž těla a sólové hrátky, protože mají extra výkonný motor.
Při párových hrátkách je masážní hlavice ideální pro stimulaci klitorisu na velké ploše v jakékoli poloze během penetrace. Zde bodují dobíjecí masážní hlavice. Protože nemají kabel
nejsou tak výkonné, ale bez problémů dosáhnou na všechna místa.

Masážní hlavice jsou nejenom velmi výkonné, ale i nenápadné. Můžete si je vylepšit i nástavci pro ještě intenzivnější potěšení.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:18:37


Další články

Inspirace na vánoční dárek aneb erotika pod vánoční stromeček.

28/11/2014 Schází vám fantazie při výběru vhodného dárku pro vašeho partnera či partnerku? Opět vás napadají ryze praktické dárky, které jsou obehrané jako stará písnička? A co byste řekli dárku, který povýší vaše milování na vyšší úroveň a celkově vás oba ješt… (Číst více)

8 důvodů, proč je podzim skvělým obdobím pro zintimnění vašeho vztahu.

03/11/2022 8 důvodů, proč je podzim skvělým obdobím pro zintimnění vašeho vztahu.Věděli jste, že existuje období, které je pro sex tím nejlepším? Už na první pohled a uvážení je zřejmé, že temnější noci, padající listí, svíčky, nové vůně ve větru, větší zima a … (Číst více)

Předehra, co to je a proč na ní záleží.

08/11/2022 Předehra, co to je a proč na ní záleží.  V mnoha případech, jen pomyšlení na sex u mužů způsobí okamžité vzrušení. Toto vzrušení často vede k erekci, díky které je každý muž ihned připraven ,,skočit na věc.” U žen tomu ovšem je zcela jinak. Jen touh… (Číst více)

Průvodce zdravotními přínosy masturbace

03/11/2022 Průvodce zdravotními přínosy masturbaceV období dospívání se nám otevřou zcela nové dveře, a to do světa masturbace a orgasmů. V tomto období mnozí z nás zjistili, jaké příjemné a lahodné věci jsou v životě ještě před námi. Masturbace by však neměla … (Číst více)

Načítám...