Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.
Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a výsledné orgasmy byly považovány za lék. Tato terapie byla tak oblíbená, že lékaři, kteří pacientky ošetřovali, trpěli únavou. Tak vznikly první masážní hlavice. Medicína se od té doby vyvíjela, ale potěšení ze sexuálního zdraví zůstalo.
Přestože se masážní hlavice dlouho prodávaly jako čistě tělové masážní pomůcky, vždy se používaly pro sexuální potřeby. Rozsáhlá stimulace prostřednictvím vibrací je stále populární, protože masážní hlavice zasahují několik citlivých míst u žen ale i u mužů najednou. Pro sólovou hru a hru v páru jsou proto hračkou, kterou musíte mít, protože se dají použít mnoha způsoby a poskytují skvělé vyvrcholení.

MASÁŽNÍ HLAVICE PRO INTENZIVNÍ ORGASMY. VŠESTRANNÉ POUŽITÍ.
Masážní hlavice je samozřejmě ideální i pro masáž těla. Dlouhá rukojeť a ohebná hlava umožňují snadno dosáhnout na namožené svaly po celém těle a cílenými vibracemi je uvolnit.
Při sólové hře, lze nejprve masírovat vnitřní stranu stehen, aby se vzrušení stupňovalo. Pak můžete přejít na mons veneris a stimulovat celou vulvu. Muž může být přiveden k vyvrcholení vibracemi na perineu nebo penisu.
Masážní hlavice s trvalým napájecím kabelem na 220V jsou ideální pro masáž těla a sólové hrátky, protože mají extra výkonný motor.
Při párových hrátkách je masážní hlavice ideální pro stimulaci klitorisu na velké ploše v jakékoli poloze během penetrace. Zde bodují dobíjecí masážní hlavice. Protože nemají kabel
nejsou tak výkonné, ale bez problémů dosáhnou na všechna místa.

Masážní hlavice jsou nejenom velmi výkonné, ale i nenápadné. Můžete si je vylepšit i nástavci pro ještě intenzivnější potěšení.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:18:37


Další články

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Masturbace u mužů. Jak masturbovat, proč je to důležité a jak si tuto činnost užít.

27/06/2023  Masturbace je přirozená a zdravá sexuální aktivita, kterou mohou praktikovat jak muži, tak ženy. U mužů se často nazývá "onanie" a spočívá ve stimulaci jejich vlastních pohlavních orgánů s cílem dosáhnout sexuálního potěšení a orgasmu.Exis… (Číst více)

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Načítám...