Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.
Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a výsledné orgasmy byly považovány za lék. Tato terapie byla tak oblíbená, že lékaři, kteří pacientky ošetřovali, trpěli únavou. Tak vznikly první masážní hlavice. Medicína se od té doby vyvíjela, ale potěšení ze sexuálního zdraví zůstalo.
Přestože se masážní hlavice dlouho prodávaly jako čistě tělové masážní pomůcky, vždy se používaly pro sexuální potřeby. Rozsáhlá stimulace prostřednictvím vibrací je stále populární, protože masážní hlavice zasahují několik citlivých míst u žen ale i u mužů najednou. Pro sólovou hru a hru v páru jsou proto hračkou, kterou musíte mít, protože se dají použít mnoha způsoby a poskytují skvělé vyvrcholení.

MASÁŽNÍ HLAVICE PRO INTENZIVNÍ ORGASMY. VŠESTRANNÉ POUŽITÍ.
Masážní hlavice, je samozřejmě ideální i pro masáž těla. Dlouhá rukojeť a ohebná hlava umožňují snadno dosáhnout na namožené svaly po celém těle a cílenými vibracemi je uvolnit.
Při sólové hře, lze nejprve masírovat vnitřní stranu stehen, aby se vzrušení stupňovalo. Pak můžete přejít na mons veneris a stimulovat celou vulvu. Muž může být přiveden k vyvrcholení vibracemi na perineu nebo penisu.
Masážní hlavice s trvalým napájecím kabelem na 220V jsou ideální pro masáž těla a sólové hrátky, protože mají extra výkonný motor.
Při párových hrátkách je masážní hlavice ideální pro stimulaci klitorisu na velké ploše v jakékoli poloze během penetrace. Zde bodují dobíjecí masážní hlavice. Protože nemají kabel
nejsou tak výkonné, ale bez problémů dosáhnou na všechna místa.

Masážní hlavice jsou nejenom velmi výkonné, ale i nenápadné. Můžete si je vylepšit i nástavcemi pro ještě intenzivnější potěšení.

zdroj Orion a Le Wand

2022-05-05 11:18:37


Další články

Přidali jsme do naší nabídky novou značku Lola Games 

27/05/2022 Lola Games je ekologická značka sexuálních wellness produktů.S globální láskou k vědomému a harmonickému sexuálnímu životu byla v roce 2015 vytvořena značka Lola Games. V současné době se v Praze pracuje na vývoji produktů, které splňují potřeby a př… (Číst více)

Erotická houpačka

03/06/2022 Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnou… (Číst více)

Globální úspěch Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z nejznámějších a nejlepších značek lubrikantů na celém světě.Každý uživatel ví: jakmile jednou přejdete na Swiss Navy, už se nikdy nevrátíte zpět. Co ale dělá ze Swiss Navy tak silnou značku? Pojďme se ponořit do historie značky… (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i … (Číst více)

Načítám...