Měkké zvětšení s návleky HOMME

Měkké zvětšení s návleky HOMME


Značka Lola Games nedávno představila novou kolekci měkkých návleků na penis Homme. Tyto opakovaně použitelné návleky na zvětšení penisu jsou vyrobeny z ekologického, sametového a na dotek příjemného materiálu TPE s 0 % ftalátů.

Při práci na kolekci návleků na penis Homme tým Lola Games vymodeloval návleky na základě statistik průměrné velikosti penisu. Podle těchto statistik jsou průměrné parametry ztopořeného penisu 13,5 cm na délku a 3,5 cm v průměru. Podle stejných studií většina mužů neopodstatněně považuje velikost svého penisu za nedostatečnou. "Doufáme, že přítomnost návleků různých velikostí na trhu dokáže mužům pomoci v přijetí sebe samého. A také získat nový zajímavý smyslný zážitek z používání nástavců nebo návleků zvětšujících průměr, vyrobených z mimořádně spolehlivého materiálu," uvádí Lola Games.

MOŽNOSTI NÁVLEKŮ
Homme Wide má těsné stěny, které jsou 7 mm silné, pro zvětšení průměru, a Homme Long pro prodloužení délky má zase pevnou, ale na dotek jemnou vyplněnou prodlouženou špičku, která je součástí hračky. Každý návlek je prezentován ve dvou velikostech: 9-12 a 11-15 cm. Návleky Homme od Lola Games prodlužují dobu intimity, kompenzují anatomické nesrovnalosti a dokonale se natahují, což jejich použití zpřístupňuje všem.

POHODLNÉ NOŠENÍ S POCITY PRO OBA
Během používání se návleky Homme pociťují téměř jako druhá kůže a díky oboustrannému reliéfu poskytne dodatečnou stimulaci a potěšení oběma partnerům. Návleky jsou při používání velmi pohodlné - těsně obepínají penis a pomocí měkkého kroužku se snadno přichytí k šourku a pevně drží, takže hračka neklouže. Kroužek nebude příliš stlačovat šourek a způsobovat nepohodlí. Vestavěné prodloužení bude pevně sedět na svém místě.

POHODLNÉ ČIŠTĚNÍ
Výrobky Homme jsou voděodolné. Stačí je důkladně omýt v mýdlové vodě, osušit a použít speciální pudr na erotické hračky. Tím zajistíte dlouhou životnost návleku a jeho pohodlné používání.

DESIGN A BARVY
Návleky jsou vyrobeny ve třech pastelových barvách - světle růžové, bílé a béžové. Výběr barevné palety nepadl na pastelové odstíny náhodou, protože vypadají roztomile, ale zároveň neutrálně, nestrhávají na sebe pozornost a neodvádějí pozornost od intimního procesu.
Nerealistický design návleků Homme nevyvolá obvyklé asociace a poskytne zcela nový zážitek.

PRO VŠECHNY DRUHY POTĚŠENÍ
Homme nejsou určeny pouze jako návleky pro páry - jsou dokonale kombinovatelné s jinými erotickými hračkami, když si uživatelé chtějí zpestřit sólovou stimulaci. Vždy je však třeba mít na paměti, že návleky na penis nenahrazují kondom a neslouží jako antikoncepční prostředek.

EKOLOGICKÝ OBAL
Ekologický přístup společnosti Lola Games k tvorbě hraček se neomezuje pouze na odmítání používání škodlivých přísad a materiálů při výrobě, ale týká se i všech obalů.
Kartonové obaly Homme jsou zcela biologicky rozložitelné a samotné hračky jsou uloženy v praktickém sáčku z netkané textilie, který obal ochrání před přímým slunečním zářením, drobným poškozením a odřením.

2022-07-22 12:03:46


Další články

Hravá kolekce podtlakových bezkontaktních stimulátorů klitorisu

26/07/2022 Jedinečná kolekce Lola Games Fantasy poskytuje podtlakovou stimulaci, která je bezkontaktní, takže na klitoris působí jemně a delikátně, zvyšuje jeho citlivost a pomáhá vám naučit se prožívat orgasmus při vaginálním sexu. Je to nejvhodnější varianta … (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a vý… (Číst více)

V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hedvábným dotykem IVY by TOYJOY splní vaše touhy a rozproudí vaši mízu. Objevte svůdné tvary jednotlivých kusů, které budou ladit s vašimi ženskými křivkami. Kolekce IVY je odpovědí přírody na inovativní design za dostupnou cenu.IVY vnese do … (Číst více)

Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze  Lola games patří ke značce erotických pomůcek, které kombinují cenovou dostupnost a kvalitu. Dle mého názoru, výrobci značky Lola games dbají především na jednoduchost a přehledné ovládání erotických pomůce… (Číst více)

Načítám...