Měkké zvětšení s návleky HOMME

Měkké zvětšení s návleky HOMME


Značka Lola Games nedávno představila novou kolekci měkkých návleků na penis Homme. Tyto opakovaně použitelné návleky na zvětšení penisu jsou vyrobeny z ekologického, sametového a na dotek příjemného materiálu TPE s 0 % ftalátů.

Při práci na kolekci návleků na penis Homme tým Lola Games vymodeloval návleky na základě statistik průměrné velikosti penisu. Podle těchto statistik jsou průměrné parametry ztopořeného penisu 13,5 cm na délku a 3,5 cm v průměru. Podle stejných studií většina mužů neopodstatněně považuje velikost svého penisu za nedostatečnou. "Doufáme, že přítomnost návleků různých velikostí na trhu dokáže mužům pomoci v přijetí sebe samého. A také získat nový zajímavý smyslný zážitek z používání nástavců nebo návleků zvětšujících průměr, vyrobených z mimořádně spolehlivého materiálu," uvádí Lola Games.

MOŽNOSTI NÁVLEKŮ
Homme Wide má těsné stěny, které jsou 7 mm silné, pro zvětšení průměru, a Homme Long pro prodloužení délky má zase pevnou, ale na dotek jemnou vyplněnou prodlouženou špičku, která je součástí hračky. Každý návlek je prezentován ve dvou velikostech: 9-12 a 11-15 cm. Návleky Homme od Lola Games prodlužují dobu intimity, kompenzují anatomické nesrovnalosti a dokonale se natahují, což jejich použití zpřístupňuje všem.

POHODLNÉ NOŠENÍ S POCITY PRO OBA
Během používání se návleky Homme pociťují téměř jako druhá kůže a díky oboustrannému reliéfu poskytne dodatečnou stimulaci a potěšení oběma partnerům. Návleky jsou při používání velmi pohodlné - těsně obepínají penis a pomocí měkkého kroužku se snadno přichytí k šourku a pevně drží, takže hračka neklouže. Kroužek nebude příliš stlačovat šourek a způsobovat nepohodlí. Vestavěné prodloužení bude pevně sedět na svém místě.

POHODLNÉ ČIŠTĚNÍ
Výrobky Homme jsou voděodolné. Stačí je důkladně omýt v mýdlové vodě, osušit a použít speciální pudr na erotické hračky. Tím zajistíte dlouhou životnost návleku a jeho pohodlné používání.

DESIGN A BARVY
Návleky jsou vyrobeny ve třech pastelových barvách - světle růžové, bílé a béžové. Výběr barevné palety nepadl na pastelové odstíny náhodou, protože vypadají roztomile, ale zároveň neutrálně, nestrhávají na sebe pozornost a neodvádějí pozornost od intimního procesu.
Nerealistický design návleků Homme nevyvolá obvyklé asociace a poskytne zcela nový zážitek.

PRO VŠECHNY DRUHY POTĚŠENÍ
Homme nejsou určeny pouze jako návleky pro páry - jsou dokonale kombinovatelné s jinými erotickými hračkami, když si uživatelé chtějí zpestřit sólovou stimulaci. Vždy je však třeba mít na paměti, že návleky na penis nenahrazují kondom a neslouží jako antikoncepční prostředek.

EKOLOGICKÝ OBAL
Ekologický přístup společnosti Lola Games k tvorbě hraček se neomezuje pouze na odmítání používání škodlivých přísad a materiálů při výrobě, ale týká se i všech obalů.
Kartonové obaly Homme jsou zcela biologicky rozložitelné a samotné hračky jsou uloženy v praktickém sáčku z netkané textilie, který obal ochrání před přímým slunečním zářením, drobným poškozením a odřením.

2022-07-22 12:03:46


Další články

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Provokativní a smyslné: Nošení pout a obojků jako výraz sexuality a smyslnosti

23/05/2023 V oblasti módy se neustále objevují nové trendy, které umožňují vyjádřit svou sexualitu a smyslnost. Jedním z těchto odvážných a provokativních trendů je nošení pout a obojků jako módního doplňku s erotickým nádechem. Tyto prvky přinášejí do vašeho v… (Číst více)

Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazích

16/05/2023 Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazíchSex hraje v každém romantickém vztahu klíčovou roli. Pravidelný sex může být důležitý pro udržení fyzické blízkosti a emocionálního spojení mezi partn… (Číst více)

Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!

11/05/2023 Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!Sex se zavázanýma očima patří mezi erotické praktiky, které mohou být pro mnoho lidí velmi vzrušující. Pokud jste o této praktice dosud neslyšeli nebo jste si nebyli jisti, zda byste ji měli vyzkoušet… (Číst více)

Načítám...