Neváhejte a sáhněte po lubrikantu!

Neváhejte a sáhněte po lubrikantu!

Neváhejte a sáhněte po lubrikantu!

 Ať už vás baví jakýkoliv typ sexu, jedno pravidlo platí v každém případě. Jak se říká: ,,Kdo maže, ten jede.” Zkrátka čím vlhčí, tím lepší, a to je zásada, kterou nelze žádným způsobem vyvrátit. Pokud si lubrikant spojujete pouze s vaginální suchostí, je na čase, abyste tyto předsudky odhodily stranou. Lubrikant je dokonalým společníkem a to v každém případě. Zabraňuje nepříjemnému tření a zajistí, že každá chvíle bude přinášet neskutečné potěšení. Ať jste jakéhokoliv věku nebo pohlaví, jedno je jisté, lubrikant dělá sex příjemnějším, snazším a tím pádem mnohem víc vzrušujícím!

 Lubrikanty dokážou zastoupit mnoho rolí. Chcete se na svou drahou polovičku vrhnout okamžitě? Chcete přeskočit předehru? Pokud nechcete své milované dát ani chvíli na to, aby se řádně vzrušila, použijte lubrikační gel, který nahradí naturální zvlhnutí. Nebo si chcete užít například anální sex? Tato oblast neobsahuje žádné přírodní mazivo, lubrikant je tedy prostředkem, který tuto situaci vyřeší a zajistí dokonalé anální radovánky bez jakýchkoliv ,,zádrhelů.

 

Typy lubrikantů

 Na trhu existuje velké množství lubrikantů. Jak si vybrat ten správný? Který se používá v jaké situaci? Prvním typem je lubrikační gel založený na vodní bázi. Tento typ by se dal popsat jako ,,univerzální,” můžete ho použít takřka na cokoliv tedy při sexu, masturbaci i při užívání si s erotickými pomůckami ze silikonu. Mimo jiné je lze bezpečně používat i při milování s kondomy z latexu či jiných materiálů.

 Další lubrikační gely se vyrábí na bázi silikonu. Největší výhodou tohoto lubrikantu je to, že vydrží dlouhou dobu, není tedy potřeba jej aplikovat každou chvíli. Na vaší pokožce ucítíte nejen vlhký, ale také příjemný až hedvábný pocit. Můžete si být jistí, že nezažijete žádnou nepříjemnou reakci, silikonové lubrikanty jsou hypoalergenní. Při kontaktu s pokožkou nebo se sliznicí nevyvolávají žádnou alergickou odezvu. Jedinou nevýhodou je, že silikonové lubrikační gely mohou poškodit povrch vašich silikonových erotických hraček. Silikonový gel může způsobit sedření povrchu erotické pomůcky, ta se následně stane méně hygienickou, protože v těchto sedřeninách se zachycují bakterie. S kondomy však tyto vlhké pomocníky používat lze.

 Dále existují lubrikanty na olejové bázi. Je zřejmé, že tyto výrobky budou zajišťovat tu největší kluzkost, zažijete s nimi opravdovou vzrušující jízdu. Další výhodou olejových lubrikantů je to, že je lze použít i na smyslnou intimní masáž. Namažte si olej na celé tělo, zažijte potěšení z nekončícího kluzkého pohybu bez jediné známky tření. Nevýhoda v tomto případě přichází s používáním kondomů. Tento typ lubrikantu zvyšuje riziko protržení kondomu. Oleje jsou také spojené s vyšší mírou infekce a s obtížným čištěním.

 Posledním typem, který stojí za zmínku, jsou přírodní lubrikační gely. Jedním z takových maziv je kokosový olej. Je ovšem důležité mít na paměti, že se stále jedná o olej a není tedy dobré jej kombinovat s kondomem.

 

Jak správně používat lubrikant?

 Dá se říci, že neexistuje jen jeden správný způsob, jak aplikovat lubrikant. Můžete ho aplikovat kolik chcete a jak chcete. Zkusíte více vzrušující aplikaci? Naneste lubrikant na své intimní partie a jemně ho pohybem tam a zpět otřete o svého partnera. Nebo ho naneste do svých dlaní a nejdříve ho zahřejte. Poté dopřejte své drahé polovičce pár příjemných dotyků a lubrikant bude tam, kde je ho potřeba. Lubrikanty dostanou váš sex na zcela jinou a více příjemnou úroveň! Rychlost, kluzkost, vlhkost, žádné tření, dokonalý sex, to vše vám tyto mazlavé zázraky mohou zajistit. Neváhejte a mějte je v ložnici vždy co nejblíže po ruce.

2021-09-30 14:33:34

Další články

Přidali jsme do naší nabídky novou značku Lola Games 

27/05/2022 Lola Games je ekologická značka sexuálních wellness produktů.S globální láskou k vědomému a harmonickému sexuálnímu životu byla v roce 2015 vytvořena značka Lola Games. V současné době se v Praze pracuje na vývoji produktů, které splňují potřeby a př… (Číst více)

Erotická houpačka

03/06/2022 Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnou… (Číst více)

Globální úspěch Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z nejznámějších a nejlepších značek lubrikantů na celém světě.Každý uživatel ví: jakmile jednou přejdete na Swiss Navy, už se nikdy nevrátíte zpět. Co ale dělá ze Swiss Navy tak silnou značku? Pojďme se ponořit do historie značky… (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i … (Číst více)

Načítám...