Neváhejte a sáhněte po lubrikantu!

Neváhejte a sáhněte po lubrikantu!

Neváhejte a sáhněte po lubrikantu!

 Ať už vás baví jakýkoliv typ sexu, jedno pravidlo platí v každém případě. Jak se říká: ,,Kdo maže, ten jede.” Zkrátka čím vlhčí, tím lepší, a to je zásada, kterou nelze žádným způsobem vyvrátit. Pokud si lubrikant spojujete pouze s vaginální suchostí, je na čase, abyste tyto předsudky odhodily stranou. Lubrikant je dokonalým společníkem a to v každém případě. Zabraňuje nepříjemnému tření a zajistí, že každá chvíle bude přinášet neskutečné potěšení. Ať jste jakéhokoliv věku nebo pohlaví, jedno je jisté, lubrikant dělá sex příjemnějším, snazším a tím pádem mnohem víc vzrušujícím!

 Lubrikanty dokážou zastoupit mnoho rolí. Chcete se na svou drahou polovičku vrhnout okamžitě? Chcete přeskočit předehru? Pokud nechcete své milované dát ani chvíli na to, aby se řádně vzrušila, použijte lubrikační gel, který nahradí naturální zvlhnutí. Nebo si chcete užít například anální sex? Tato oblast neobsahuje žádné přírodní mazivo, lubrikant je tedy prostředkem, který tuto situaci vyřeší a zajistí dokonalé anální radovánky bez jakýchkoliv ,,zádrhelů.

 

Typy lubrikantů

 Na trhu existuje velké množství lubrikantů. Jak si vybrat ten správný? Který se používá v jaké situaci? Prvním typem je lubrikační gel založený na vodní bázi. Tento typ by se dal popsat jako ,,univerzální,” můžete ho použít takřka na cokoliv tedy při sexu, masturbaci i při užívání si s erotickými pomůckami ze silikonu. Mimo jiné je lze bezpečně používat i při milování s kondomy z latexu či jiných materiálů.

 Další lubrikační gely se vyrábí na bázi silikonu. Největší výhodou tohoto lubrikantu je to, že vydrží dlouhou dobu, není tedy potřeba jej aplikovat každou chvíli. Na vaší pokožce ucítíte nejen vlhký, ale také příjemný až hedvábný pocit. Můžete si být jistí, že nezažijete žádnou nepříjemnou reakci, silikonové lubrikanty jsou hypoalergenní. Při kontaktu s pokožkou nebo se sliznicí nevyvolávají žádnou alergickou odezvu. Jedinou nevýhodou je, že silikonové lubrikační gely mohou poškodit povrch vašich silikonových erotických hraček. Silikonový gel může způsobit sedření povrchu erotické pomůcky, ta se následně stane méně hygienickou, protože v těchto sedřeninách se zachycují bakterie. S kondomy však tyto vlhké pomocníky používat lze.

 Dále existují lubrikanty na olejové bázi. Je zřejmé, že tyto výrobky budou zajišťovat tu největší kluzkost, zažijete s nimi opravdovou vzrušující jízdu. Další výhodou olejových lubrikantů je to, že je lze použít i na smyslnou intimní masáž. Namažte si olej na celé tělo, zažijte potěšení z nekončícího kluzkého pohybu bez jediné známky tření. Nevýhoda v tomto případě přichází s používáním kondomů. Tento typ lubrikantu zvyšuje riziko protržení kondomu. Oleje jsou také spojené s vyšší mírou infekce a s obtížným čištěním.

 Posledním typem, který stojí za zmínku, jsou přírodní lubrikační gely. Jedním z takových maziv je kokosový olej. Je ovšem důležité mít na paměti, že se stále jedná o olej a není tedy dobré jej kombinovat s kondomem.

 

Jak správně používat lubrikant?

 Dá se říci, že neexistuje jen jeden správný způsob, jak aplikovat lubrikant. Můžete ho aplikovat kolik chcete a jak chcete. Zkusíte více vzrušující aplikaci? Naneste lubrikant na své intimní partie a jemně ho pohybem tam a zpět otřete o svého partnera. Nebo ho naneste do svých dlaní a nejdříve ho zahřejte. Poté dopřejte své drahé polovičce pár příjemných dotyků a lubrikant bude tam, kde je ho potřeba. Lubrikanty dostanou váš sex na zcela jinou a více příjemnou úroveň! Rychlost, kluzkost, vlhkost, žádné tření, dokonalý sex, to vše vám tyto mazlavé zázraky mohou zajistit. Neváhejte a mějte je v ložnici vždy co nejblíže po ruce.

2021-09-30 14:33:34

Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...