V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

Jediným hedvábným dotykem IVY by TOYJOY splní vaše touhy a rozproudí vaši mízu. Objevte svůdné tvary jednotlivých kusů, které budou ladit s vašimi ženskými křivkami. Kolekce IVY je odpovědí přírody na inovativní design za dostupnou cenu.

IVY vnese do vaší ložnice radost a štěstí hravým způsobem s jemným silikonem na dotek. Ať už dáváte přednost stimulaci bodu G, vyhřívací funkci nebo možnosti společných hrátek; všestrannost kolekce IVY vás nikdy neomrzí.
Všechny výrobky definuje vysoce kvalitní standard a jejich elegantní a stylový design.
Jejich oblé linie jsou dokonale sladěny s krásnými tvary ženského těla.

Jedinečný výrobek jako skutečný doplněk vaší sbírky hraček pro potěšení a sexuálního života. Kolekce IVY od TOYJOY vám umožní podnítit vaši zvědavost, objevovat nová dobrodružství a bezpodmínečně milovat!

2022-07-29 09:36:52


Další články

Čas vánoční by měl být časem klidu a spokojenosti.

08/11/2011 Čas vánoční by měl dozajista být časem klidu, spokojenosti trávený se svými nejbližšími, časem úsměvů a rodinné pohody. Ale je tomu v dnešní uspěchané době vždycky tak?Každý rok jsem si říkával, že si nakupování vánočních dárků rozložím v čase a post… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Načítám...