V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

Jediným hedvábným dotykem IVY by TOYJOY splní vaše touhy a rozproudí vaši mízu. Objevte svůdné tvary jednotlivých kusů, které budou ladit s vašimi ženskými křivkami. Kolekce IVY je odpovědí přírody na inovativní design za dostupnou cenu.

IVY vnese do vaší ložnice radost a štěstí hravým způsobem s jemným silikonem na dotek. Ať už dáváte přednost stimulaci bodu G, vyhřívací funkci nebo možnosti společných hrátek; všestrannost kolekce IVY vás nikdy neomrzí.
Všechny výrobky definuje vysoce kvalitní standard a jejich elegantní a stylový design.
Jejich oblé linie jsou dokonale sladěny s krásnými tvary ženského těla.

Jedinečný výrobek jako skutečný doplněk vaší sbírky hraček pro potěšení a sexuálního života. Kolekce IVY od TOYJOY vám umožní podnítit vaši zvědavost, objevovat nová dobrodružství a bezpodmínečně milovat!

2022-07-29 09:36:52


Další články

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Provokativní a smyslné: Nošení pout a obojků jako výraz sexuality a smyslnosti

23/05/2023 V oblasti módy se neustále objevují nové trendy, které umožňují vyjádřit svou sexualitu a smyslnost. Jedním z těchto odvážných a provokativních trendů je nošení pout a obojků jako módního doplňku s erotickým nádechem. Tyto prvky přinášejí do vašeho v… (Číst více)

Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazích

16/05/2023 Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazíchSex hraje v každém romantickém vztahu klíčovou roli. Pravidelný sex může být důležitý pro udržení fyzické blízkosti a emocionálního spojení mezi partn… (Číst více)

Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!

11/05/2023 Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!Sex se zavázanýma očima patří mezi erotické praktiky, které mohou být pro mnoho lidí velmi vzrušující. Pokud jste o této praktice dosud neslyšeli nebo jste si nebyli jisti, zda byste ji měli vyzkoušet… (Číst více)

Načítám...