V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

Jediným hedvábným dotykem IVY by TOYJOY splní vaše touhy a rozproudí vaši mízu. Objevte svůdné tvary jednotlivých kusů, které budou ladit s vašimi ženskými křivkami. Kolekce IVY je odpovědí přírody na inovativní design za dostupnou cenu.

IVY vnese do vaší ložnice radost a štěstí hravým způsobem s jemným silikonem na dotek. Ať už dáváte přednost stimulaci bodu G, vyhřívací funkci nebo možnosti společných hrátek; všestrannost kolekce IVY vás nikdy neomrzí.
Všechny výrobky definuje vysoce kvalitní standard a jejich elegantní a stylový design.
Jejich oblé linie jsou dokonale sladěny s krásnými tvary ženského těla.

Jedinečný výrobek jako skutečný doplněk vaší sbírky hraček pro potěšení a sexuálního života. Kolekce IVY od TOYJOY vám umožní podnítit vaši zvědavost, objevovat nová dobrodružství a bezpodmínečně milovat!

2022-07-29 09:36:52


Další články

Jeho a její erotogenní zóny

11/06/2015 Chcete zažít intenzivní slast, která nebude mít konkurenci? Zapomeňte na talentovaného milence, nebo sexy sousedovu manželku, a místo toho se vydejte na poznávací štaci po svém těle. Můžete totiž narazit na učiněné poklady, jež budou ztělesňovat proz… (Číst více)

8 důvodů, proč je podzim skvělým obdobím pro zintimnění vašeho vztahu.

03/11/2022 8 důvodů, proč je podzim skvělým obdobím pro zintimnění vašeho vztahu.Věděli jste, že existuje období, které je pro sex tím nejlepším? Už na první pohled a uvážení je zřejmé, že temnější noci, padající listí, svíčky, nové vůně ve větru, větší zima a … (Číst více)

Předehra, co to je a proč na ní záleží.

08/11/2022 Předehra, co to je a proč na ní záleží.  V mnoha případech, jen pomyšlení na sex u mužů způsobí okamžité vzrušení. Toto vzrušení často vede k erekci, díky které je každý muž ihned připraven ,,skočit na věc.” U žen tomu ovšem je zcela jinak. Jen touh… (Číst více)

Průvodce zdravotními přínosy masturbace

03/11/2022 Průvodce zdravotními přínosy masturbaceV období dospívání se nám otevřou zcela nové dveře, a to do světa masturbace a orgasmů. V tomto období mnozí z nás zjistili, jaké příjemné a lahodné věci jsou v životě ještě před námi. Masturbace by však neměla … (Číst více)

Načítám...