V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

Jediným hedvábným dotykem IVY by TOYJOY splní vaše touhy a rozproudí vaši mízu. Objevte svůdné tvary jednotlivých kusů, které budou ladit s vašimi ženskými křivkami. Kolekce IVY je odpovědí přírody na inovativní design za dostupnou cenu.

IVY vnese do vaší ložnice radost a štěstí hravým způsobem s jemným silikonem na dotek. Ať už dáváte přednost stimulaci bodu G, vyhřívací funkci nebo možnosti společných hrátek; všestrannost kolekce IVY vás nikdy neomrzí.
Všechny výrobky definuje vysoce kvalitní standard a jejich elegantní a stylový design.
Jejich oblé linie jsou dokonale sladěny s krásnými tvary ženského těla.

Jedinečný výrobek jako skutečný doplněk vaší sbírky hraček pro potěšení a sexuálního života. Kolekce IVY od TOYJOY vám umožní podnítit vaši zvědavost, objevovat nová dobrodružství a bezpodmínečně milovat!

2022-07-29 09:36:52


Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...