Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétní masturbátory

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétní masturbátory

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétní masturbátory

Seznamte se se zbrusu novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks od značky Pipedream Products. Sada diskrétních honítek vypadajích jako láhev s vodou. Nejsou to však obyčejné láhve; vypadají stejně jako ty, které najdete v obchodech, ale překvapení! Uvnitř se skrývá pánský masturbátor.

Vyrábí se v modré, šedé, černé nebo maskáčové barvě. Tyto nenápadné masturbátory udrží vaše tajemství v bezpečí a zároveň vypadají elegantně a stylově. Každý masturbátor PDX Plus má vysoce kvalitní, superměkký vnitřní návlek z TPE. Jeho vnitřní část má složitý tunelový design lemovaný žebry pro maximální stimulaci. Je to jako mít tajnou komnatu rozkoše přímo ve své láhvi na vodu!

Další výjimečnou funkcí je víčko s ovládáním sání flip-top. Vypadá jako běžné víčko s brčkem, ale jeho vyklopením se ovládá úroveň sání a množství proudícího vzduchu. Díky tomu můžete ovládat intenzitu podtlaku při masturbaci a lépe si tak přizpůsobit váš prožitek. Můžete jej používat jednou rukou, takže se můžete soustředit na to, abyste si užívali.

Tyto termosky jsou nepřehlédnutelné, takže se nemusíte obávat zvědavých pohledů. Splynou s jakýmkoli prostředím a jsou ideální na cesty. Nikdo nebude nic tušit, protože diskrétní honítka PDX Plus Fuck Flask se schovají na první pohled!

2024-06-18 15:10:05


Další články

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétní masturbátory

18/06/2024 Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétní masturbátorySeznamte se se zbrusu novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks od značky Pipedream Products. Sada diskrétních honítek vypadajích jako láhev s vodou. Nejsou to však obyčejné láhve; vypadají stejně jako… (Číst více)

Anální vibrátory z kolekce Extreme od Hidden Desire

19/06/2024 Vstupte do světa jedinečného potěšení s našimi dvěma nejnovějšími přírůstky kolekce Extreme od Hidden Desire. Tyto produkty, vyrobené s pečlivostí a určené pro ty, kteří hledají maximální uspokojení, nově definují hranice rozkoše.Anální vibrátor s ko… (Číst více)

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream 

18/06/2024 Díky funkcím, jako je výkonné sání, vibrace a inovativní design, jsou tyto revoluční masturbátory připraveny nově definovat potěšení při sólovém sexu a pozvednout zážitek na novou úroveň. Díky svému závazku ke kvalitě a inovacím, Pipedream nadále pos… (Číst více)

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Načítám...