Pipedream King Cock realistické dildo

Pipedream King Cock realistické dildo

Piperdream King Cock realistické dildo

 Některé ženy mají výhodu a patří mezi ty šťastné, které doma mají, jak se říká, obdařeného chlapa. Jiné ženy však chtějí něco, co například ,,po ruce” nemají, a tím je míněn řádně velký až nadměrný úd, který je dostatečně uspokojí a splní všechny jejich představy. Pokud patříte do druhé kategorie nebo zkrátka jen chcete vyzkoušet kvalitní dildo, Piperdream King Cock by mohl být tím pravým pro vás.

 Co se týče balení, není zde nic konkrétního, co bych výrobcům značky Pipedream mohla vytknout. Dildo je zabalené v průhledném plastovém obalu. Skrze obal tedy lze ihned vidět, co kupujete, a můžete si být jistí, že vás nečeká žádné nepříjemné překvapení, které by nevyhovovalo vašim představám. Aniž byste produkt rozbalili, můžete si dle libosti prohlédnout všechny jednotlivosti, jako žalud, koule a přísavku. Na obalu se lze dočíst, že jeho délka i s přísavkou je 25 centimetrů a šířka dosahuje až přibližně 6 centimetrů. Na obalu si lze též všimnout ikony: ,,strap-on compatible”, což do češtiny lze přeložit jako ,,kompatibilní s popruhem”. Můžete si ho tedy navléct na popruh a na sebe, čímž zvýšíte možnosti jeho využití.

 Nemám ráda, když povrch dilda nepříjemně lepí, naopak jsem zastánce příjemných a hladkých povrchů. Piperdream patří mezi ty značky, které se snaží o to, aby dildo nejen dobře vypadalo, ale bylo příjemné i při setkání s ostatními smysly. Na dotek je King Cock velmi hladký a silně připomíná reálnou kůži. Materiál je bezpečný, nezapáchá, je hypoalergenní a neobsahuje ftaláty ani latex. Na výrobu byl využit materiál Fanta Flesh. K reálnosti dilda mimo jiné přispívají žilky. Žíly vystupují na povrch, dokonce mají modrou barvu. Ve spodní části se nachází koule, které jsem ocenila. Ne každé dildo je o tuto část těla obohaceno. Mně osobně tento ,,přídavek” zvýšil zážitek, ať už z vizuálního či stimulujícího hlediska. Pod zmíněnými koulemi se nachází silná přísavka.

Co se týče síly přísavky, na základě mých předchozích zkušeností s jinými dildy, bych ji označila za kvalitní. Drží velmi pevně a na mnoha površích. Konkrétně jsem úspěšně zkusila kachličky, dveře, zrcadlo a židle a dildo vždy obstálo a z povrchu se neuvolnilo. Dildo takové velikosti je o něco těžší. Přeci jen ho tvoří pořádný kus materiálu. I přesto však přísavka držela a nepustila.

Na úplném vrcholu se tyčí žalud, má oku lahodivou narůžovělou barvu. Z něho dále pokračuje vytvarovaná uzdička. Jediné, co není dle mého názoru dostatečně znázorněno, je předkožka. I přesto měli výrobci opravdu smysl pro detail.

 Před použitím jsem omyla robertka mýdlovou vodou. Pak jsem jeho i sebe namazala lubrikačním gelem na vodní bázi. Potom jsem vzala King Cock a přilepila jej na zrcadlo. Klekla jsem si na všechny čtyři, přiblížila se k zrcadlu a začala pomalu ale jistě vyvíjet tlak. Šlo to pomaleji, dávala jsem si na čas, abych cítila opravdu každý centimetr materiálu. Pokaždé, co jsem přitlačila, jsem ucítila více příjemné až neodolatelné stimulace. Dále jsem se kroutila v bocích a užívala si i jen samotný pocit, když je King Cock ve mně. Díky tomuto dildu jsem zažila mnoho příjemných a orgasmy přinášejících okamžiků. Kdybych si však chtěla vybrat něco nezvyklého a většího, abych zažila něco, co nezažívám denně, vybrala bych si ještě větší velikost, která mě zkrátka opravdu zaplní.

 Pro každého, komu obyčejný penis nestačí, nebo jej zkrátka jen nemá zrovna k dispozici, je King Cock jako stvořený. Silná přísavka a možnost připojení na popruh dávají spoustu možností využití, vše záleží jen na vaší fantazii a touhách. Poddejte se okamžiku s tímto kvalitním dildem a jistě nebudete litovat ani jedné vteřiny.

2021-11-25 14:03:29

Další články

Přidali jsme do naší nabídky novou značku Lola Games 

27/05/2022 Lola Games je ekologická značka sexuálních wellness produktů.S globální láskou k vědomému a harmonickému sexuálnímu životu byla v roce 2015 vytvořena značka Lola Games. V současné době se v Praze pracuje na vývoji produktů, které splňují potřeby a př… (Číst více)

Erotická houpačka

03/06/2022 Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnou… (Číst více)

Globální úspěch Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z nejznámějších a nejlepších značek lubrikantů na celém světě.Každý uživatel ví: jakmile jednou přejdete na Swiss Navy, už se nikdy nevrátíte zpět. Co ale dělá ze Swiss Navy tak silnou značku? Pojďme se ponořit do historie značky… (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i … (Číst více)

Načítám...