Pipedream King Cock realistické dildo

Pipedream King Cock realistické dildo

Piperdream King Cock realistické dildo

 Některé ženy mají výhodu a patří mezi ty šťastné, které doma mají, jak se říká, obdařeného chlapa. Jiné ženy však chtějí něco, co například ,,po ruce” nemají, a tím je míněn řádně velký až nadměrný úd, který je dostatečně uspokojí a splní všechny jejich představy. Pokud patříte do druhé kategorie nebo zkrátka jen chcete vyzkoušet kvalitní dildo, Piperdream King Cock by mohl být tím pravým pro vás.

 Co se týče balení, není zde nic konkrétního, co bych výrobcům značky Pipedream mohla vytknout. Dildo je zabalené v průhledném plastovém obalu. Skrze obal tedy lze ihned vidět, co kupujete, a můžete si být jistí, že vás nečeká žádné nepříjemné překvapení, které by nevyhovovalo vašim představám. Aniž byste produkt rozbalili, můžete si dle libosti prohlédnout všechny jednotlivosti, jako žalud, koule a přísavku. Na obalu se lze dočíst, že jeho délka i s přísavkou je 25 centimetrů a šířka dosahuje až přibližně 6 centimetrů. Na obalu si lze též všimnout ikony: ,,strap-on compatible”, což do češtiny lze přeložit jako ,,kompatibilní s popruhem”. Můžete si ho tedy navléct na popruh a na sebe, čímž zvýšíte možnosti jeho využití.

 Nemám ráda, když povrch dilda nepříjemně lepí, naopak jsem zastánce příjemných a hladkých povrchů. Piperdream patří mezi ty značky, které se snaží o to, aby dildo nejen dobře vypadalo, ale bylo příjemné i při setkání s ostatními smysly. Na dotek je King Cock velmi hladký a silně připomíná reálnou kůži. Materiál je bezpečný, nezapáchá, je hypoalergenní a neobsahuje ftaláty ani latex. Na výrobu byl využit materiál Fanta Flesh. K reálnosti dilda mimo jiné přispívají žilky. Žíly vystupují na povrch, dokonce mají modrou barvu. Ve spodní části se nachází koule, které jsem ocenila. Ne každé dildo je o tuto část těla obohaceno. Mně osobně tento ,,přídavek” zvýšil zážitek, ať už z vizuálního či stimulujícího hlediska. Pod zmíněnými koulemi se nachází silná přísavka.

Co se týče síly přísavky, na základě mých předchozích zkušeností s jinými dildy, bych ji označila za kvalitní. Drží velmi pevně a na mnoha površích. Konkrétně jsem úspěšně zkusila kachličky, dveře, zrcadlo a židle a dildo vždy obstálo a z povrchu se neuvolnilo. Dildo takové velikosti je o něco těžší. Přeci jen ho tvoří pořádný kus materiálu. I přesto však přísavka držela a nepustila.

Na úplném vrcholu se tyčí žalud, má oku lahodivou narůžovělou barvu. Z něho dále pokračuje vytvarovaná uzdička. Jediné, co není dle mého názoru dostatečně znázorněno, je předkožka. I přesto měli výrobci opravdu smysl pro detail.

 Před použitím jsem omyla robertka mýdlovou vodou. Pak jsem jeho i sebe namazala lubrikačním gelem na vodní bázi. Potom jsem vzala King Cock a přilepila jej na zrcadlo. Klekla jsem si na všechny čtyři, přiblížila se k zrcadlu a začala pomalu ale jistě vyvíjet tlak. Šlo to pomaleji, dávala jsem si na čas, abych cítila opravdu každý centimetr materiálu. Pokaždé, co jsem přitlačila, jsem ucítila více příjemné až neodolatelné stimulace. Dále jsem se kroutila v bocích a užívala si i jen samotný pocit, když je King Cock ve mně. Díky tomuto dildu jsem zažila mnoho příjemných a orgasmy přinášejících okamžiků. Kdybych si však chtěla vybrat něco nezvyklého a většího, abych zažila něco, co nezažívám denně, vybrala bych si ještě větší velikost, která mě zkrátka opravdu zaplní.

 Pro každého, komu obyčejný penis nestačí, nebo jej zkrátka jen nemá zrovna k dispozici, je King Cock jako stvořený. Silná přísavka a možnost připojení na popruh dávají spoustu možností využití, vše záleží jen na vaší fantazii a touhách. Poddejte se okamžiku s tímto kvalitním dildem a jistě nebudete litovat ani jedné vteřiny.

2021-11-25 14:03:29

Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...