Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

Vakuové, podtlakové pumpy jsou pomůcky vhodné pro muže s erektilní dysfunkcí nebo ke zvýšení velikosti penisu. Následující kroky vysvětlují, jak používat vakuovou pumpu:

Připravte si pumpu a příslušenství: Vakuová pumpa se skládá z válcového těla, hadice a odsávací balólek. Ujistěte se, že je pumpa čistá a sterilní. Můžete také použít lubrikační gel pro snadnější nasazení.

Nasazování: Vložte penis do válcového těla pumpy a těsně ho přitiskněte k tělu. Pokud máte obtíže s nasazením, můžete použít lubrikační gel.

Vytvoření podtlaku: Pomalu stlačujte balónek, dokud se nevytvoří podtlak a penis se naplní krví. Pokračujte v pumpování, dokud penis nedosáhne požadované velikosti.

Udržování erekce: Po dosažení požadované velikosti použijte „tlačítko pro rychlé uvolnění“ celkové uvolnění tlaku ve válci pumpy. Pro udržení ztopořeného penisu se doporučuje použít ekekční kroužek, který se nasadí na kořen penisu. Erekční kroužky na penis slouží k prodloužení erekce, oddálení vyvrcholení.  U běžného zaškrcení je doba kolem 20 minut, pak penis uvolněte alespoň na 5-10 minut.

Vakuová pumpa by měla být používána s maximální opatrností.

2023-03-06 14:09:47

Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...