Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

Vakuové, podtlakové pumpy jsou pomůcky vhodné pro muže s erektilní dysfunkcí nebo ke zvýšení velikosti penisu. Následující kroky vysvětlují, jak používat vakuovou pumpu:

Připravte si pumpu a příslušenství: Vakuová pumpa se skládá z válcového těla, hadice a odsávací balólek. Ujistěte se, že je pumpa čistá a sterilní. Můžete také použít lubrikační gel pro snadnější nasazení.

Nasazování: Vložte penis do válcového těla pumpy a těsně ho přitiskněte k tělu. Pokud máte obtíže s nasazením, můžete použít lubrikační gel.

Vytvoření podtlaku: Pomalu stlačujte balónek, dokud se nevytvoří podtlak a penis se naplní krví. Pokračujte v pumpování, dokud penis nedosáhne požadované velikosti.

Udržování erekce: Po dosažení požadované velikosti použijte „tlačítko pro rychlé uvolnění“ celkové uvolnění tlaku ve válci pumpy. Pro udržení ztopořeného penisu se doporučuje použít ekekční kroužek, který se nasadí na kořen penisu. Erekční kroužky na penis slouží k prodloužení erekce, oddálení vyvrcholení.  U běžného zaškrcení je doba kolem 20 minut, pak penis uvolněte alespoň na 5-10 minut.

Vakuová pumpa by měla být používána s maximální opatrností.

2023-03-06 14:09:47

Další články

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Masturbace u mužů. Jak masturbovat, proč je to důležité a jak si tuto činnost užít.

27/06/2023  Masturbace je přirozená a zdravá sexuální aktivita, kterou mohou praktikovat jak muži, tak ženy. U mužů se často nazývá "onanie" a spočívá ve stimulaci jejich vlastních pohlavních orgánů s cílem dosáhnout sexuálního potěšení a orgasmu.Exis… (Číst více)

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Načítám...