Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

Vakuové, podtlakové pumpy jsou pomůcky vhodné pro muže s erektilní dysfunkcí nebo ke zvýšení velikosti penisu. Následující kroky vysvětlují, jak používat vakuovou pumpu:

Připravte si pumpu a příslušenství: Vakuová pumpa se skládá z válcového těla, hadice a odsávací balólek. Ujistěte se, že je pumpa čistá a sterilní. Můžete také použít lubrikační gel pro snadnější nasazení.

Nasazování: Vložte penis do válcového těla pumpy a těsně ho přitiskněte k tělu. Pokud máte obtíže s nasazením, můžete použít lubrikační gel.

Vytvoření podtlaku: Pomalu stlačujte balónek, dokud se nevytvoří podtlak a penis se naplní krví. Pokračujte v pumpování, dokud penis nedosáhne požadované velikosti.

Udržování erekce: Po dosažení požadované velikosti použijte „tlačítko pro rychlé uvolnění“ celkové uvolnění tlaku ve válci pumpy. Pro udržení ztopořeného penisu se doporučuje použít ekekční kroužek, který se nasadí na kořen penisu. Erekční kroužky na penis slouží k prodloužení erekce, oddálení vyvrcholení.  U běžného zaškrcení je doba kolem 20 minut, pak penis uvolněte alespoň na 5-10 minut.

Vakuová pumpa by měla být používána s maximální opatrností.

2023-03-06 14:09:47

Další články

Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužů

21/03/2023 Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužůAndropauza, nebo také mužská menopauza, je přirozený proces stárnutí mužského těla, který zahrnuje postupné snižování hladin testosteronu a dalších hormonů spojených s reprodukcí. Podobně jako u žen… (Číst více)

Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

06/03/2023 Vakuové, podtlakové pumpy jsou pomůcky vhodné pro muže s erektilní dysfunkcí nebo ke zvýšení velikosti penisu. Následující kroky vysvětlují, jak používat vakuovou pumpu:Připravte si pumpu a příslušenství: Vakuová pumpa se skládá z válcového těla, had… (Číst více)

Získejte lepší sexuální zážitek a zdravější pánevní dno s Kegelovými kuličkami!

15/02/2023 Kegelovy kuličky, také známé jako Venušiny kuličky, Ben Wa kuličky nebo cvičební kuličky pro pánevní dno, jsou typ malých vážených kuliček, které jsou navrženy k posílení svalů pánevního dna. Tyto kuličky jsou typicky vyrobeny z materiálů jako je sil… (Číst více)

Jak vybrat nejlepší vibrátor

15/02/2023 Jak vybrat nejlepší vibrátorVýběr správného vibrátoru závisí na individuálních preferencích a potřebách. Zde jsou některé faktory, které mohou pomoci rozhodnout se, který vibrátor by mohl být nejlepší pro Vás:Typ vibrátoru: Existuje mnoho typů vibrát… (Číst více)

Načítám...