Recenze na Womanizer Premium Black/Gold stimulátor klitorisu

Recenze na Womanizer Premium Black/Gold stimulátor klitorisu

Recenze na Womanizer Premium Black/Gold stimulátor klitorisu

 Značka Womanizer je dle mého názoru v popředí co se týče stimulátorů klitorisu. Výrobci představují stále nové designy, které jsou s každým produktem lepší a lepší. Nyní k již skvělému výkonu a neskutečné stimulaci přidali i elegantní a nadčasový vzhled. Krom toho tato erotická pomůcka nabízí i autopilota. Nemusíte skutečně vynaložit žádné úsilí, stačí hračku přiložit a ona odvede všechnu vzrušující práci za vás. Nezní to jako splněný erotický sen?

 Balení

 Co se týče balení, není tomuto produktu co vytknout. Naleznete zde vše, co pro údržbu i použití hračky potřebujete. Hračka se nachází v papírové krabici s průhledným víkem. Víte tedy, co kupujete, hračku si lze i bez rozbalení řádně prohlédnout. Uvnitř se nachází nabíjecí magnetický kabel s USB koncovkou, návod na použití a kvalitní pouzdro pro uchování produktu, které mimo jiné usnadní přenášení hračky. Jednotlivostí, kterou jsem velmi ocenila, byla druhá masážní hlavice, která taktéž byla součástí balení.

 Produkt již na první dojem působí velmi elegantně a to díky svému zpracování. Černá sací hlavice se zlatými detaily dodávají produktu nádech noblesy. Skvělá kombinace barev, vzhled hodnotím plným počtem bodů. Sací hlavice i zbytek produktu je tvořen z lékařského silikonu. Můžete si tedy být jistí, že při intimních hrátkách nedojde k žádné alergické reakci, silikon je totiž hypoalergenní. Na dotek je silikonový materiál opravdu hladký a příjemný. Otvor pro sání je velký asi jako bříško palce. Jeho rozměr bych hodnotila jako akurátní. Pěkně obejme klitoris a uzavře ho do sacího ,,vězení.” Dávám plusové body za odnímatelnost sací hlavice. Ne každý produkt tohoto typu nabízí takovou možnost. Pokud se tato část hračky zničí, není třeba kupovat znovu celý přístroj. Stačí si pořídit pouze jeho část.

 Použití

 Na svrchní straně se nachází tlačítka. Jedno z tlačítek aktivuje funkci sání, druhé přidává na její intenzitě a třetí intenzitu snižuje. Na výběr máš celkem z 12 programů. To je opravdu dostatečná zásoba, se kterou se opravdu nudit nebudete. A v čem dalším je Womanizer premium výjimečný? Krom stupňů intenzity podtlakových programů, nabízí i možnost autopilota a SmartSilence. SmartSilence zajistí, že se produkt aktivuje až v tu chvíli, kdy se dotkne vaší pokožky. Tuto funkci jsem velmi ocenila, není třeba věnovat pozornost vypínání produktu, nemusíte se obávat, že nebudete šetřit baterií. Produkt je navržen, aby svou energii šetřil zcela sám a usnadnil vám každou vaši intimní chvilku. Autopilot, jak již naznačuje název, je funkce, se kterou se můžete opravdu uvolnit a relaxovat. Tato funkce sama vybírá a mění programy. S touto jedinečnou funkcí, jsem se ještě nesetkala a musím říct, že její spuštění stojí opravdu za to! Ani chvilku jsem se s autopilotem nenudila, jakmile se pro mě program stal obyčejným či rutinním, změnil se. V tu chvíli jsem začala pociťovat okamžitý nástup vzrušení, které mě po chvíli dostalo až do orgasmického ráje. Jednodušší orgasmus si troufnu říci, že jsem ještě nezažila.

 

Produkt je vodotěsný, můžete si s ním tedy užívat opravdu kdekoliv a díky jeho velikosti a snadnému přenosu i kdykoliv. Womanizer Premium je skvělý společník nejen při masturbacích, ale i při sexuálních hrátkách. Zvládne dráždit klitoris odkudkoliv a v jakékoliv situaci a s dostatečnou intenzitou. Svůj název Premium si opravdu zaslouží. Jedná se o produkt z trochu vyšší cenové kategorie, ale každá koruna stojí opravdu za to. Pokud hledáte snadnou cestu ke klitoridálním orgasmům, můžete ukončit své hledání. To co potřebujete jste právě našli!

 

2021-10-05 08:43:11

Další články

Přidali jsme do naší nabídky novou značku Lola Games 

27/05/2022 Lola Games je ekologická značka sexuálních wellness produktů.S globální láskou k vědomému a harmonickému sexuálnímu životu byla v roce 2015 vytvořena značka Lola Games. V současné době se v Praze pracuje na vývoji produktů, které splňují potřeby a př… (Číst více)

Erotická houpačka

03/06/2022 Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnou… (Číst více)

Globální úspěch Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z nejznámějších a nejlepších značek lubrikantů na celém světě.Každý uživatel ví: jakmile jednou přejdete na Swiss Navy, už se nikdy nevrátíte zpět. Co ale dělá ze Swiss Navy tak silnou značku? Pojďme se ponořit do historie značky… (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i … (Číst více)

Načítám...