Recenze na Womanizer Premium Black/Gold stimulátor klitorisu

Recenze na Womanizer Premium Black/Gold stimulátor klitorisu

Recenze na Womanizer Premium Black/Gold stimulátor klitorisu

 Značka Womanizer je dle mého názoru v popředí co se týče stimulátorů klitorisu. Výrobci představují stále nové designy, které jsou s každým produktem lepší a lepší. Nyní k již skvělému výkonu a neskutečné stimulaci přidali i elegantní a nadčasový vzhled. Krom toho tato erotická pomůcka nabízí i autopilota. Nemusíte skutečně vynaložit žádné úsilí, stačí hračku přiložit a ona odvede všechnu vzrušující práci za vás. Nezní to jako splněný erotický sen?

 Balení

 Co se týče balení, není tomuto produktu co vytknout. Naleznete zde vše, co pro údržbu i použití hračky potřebujete. Hračka se nachází v papírové krabici s průhledným víkem. Víte tedy, co kupujete, hračku si lze i bez rozbalení řádně prohlédnout. Uvnitř se nachází nabíjecí magnetický kabel s USB koncovkou, návod na použití a kvalitní pouzdro pro uchování produktu, které mimo jiné usnadní přenášení hračky. Jednotlivostí, kterou jsem velmi ocenila, byla druhá masážní hlavice, která taktéž byla součástí balení.

 Produkt již na první dojem působí velmi elegantně a to díky svému zpracování. Černá sací hlavice se zlatými detaily dodávají produktu nádech noblesy. Skvělá kombinace barev, vzhled hodnotím plným počtem bodů. Sací hlavice i zbytek produktu je tvořen z lékařského silikonu. Můžete si tedy být jistí, že při intimních hrátkách nedojde k žádné alergické reakci, silikon je totiž hypoalergenní. Na dotek je silikonový materiál opravdu hladký a příjemný. Otvor pro sání je velký asi jako bříško palce. Jeho rozměr bych hodnotila jako akurátní. Pěkně obejme klitoris a uzavře ho do sacího ,,vězení.” Dávám plusové body za odnímatelnost sací hlavice. Ne každý produkt tohoto typu nabízí takovou možnost. Pokud se tato část hračky zničí, není třeba kupovat znovu celý přístroj. Stačí si pořídit pouze jeho část.

 Použití

 Na svrchní straně se nachází tlačítka. Jedno z tlačítek aktivuje funkci sání, druhé přidává na její intenzitě a třetí intenzitu snižuje. Na výběr máš celkem z 12 programů. To je opravdu dostatečná zásoba, se kterou se opravdu nudit nebudete. A v čem dalším je Womanizer premium výjimečný? Krom stupňů intenzity podtlakových programů, nabízí i možnost autopilota a SmartSilence. SmartSilence zajistí, že se produkt aktivuje až v tu chvíli, kdy se dotkne vaší pokožky. Tuto funkci jsem velmi ocenila, není třeba věnovat pozornost vypínání produktu, nemusíte se obávat, že nebudete šetřit baterií. Produkt je navržen, aby svou energii šetřil zcela sám a usnadnil vám každou vaši intimní chvilku. Autopilot, jak již naznačuje název, je funkce, se kterou se můžete opravdu uvolnit a relaxovat. Tato funkce sama vybírá a mění programy. S touto jedinečnou funkcí, jsem se ještě nesetkala a musím říct, že její spuštění stojí opravdu za to! Ani chvilku jsem se s autopilotem nenudila, jakmile se pro mě program stal obyčejným či rutinním, změnil se. V tu chvíli jsem začala pociťovat okamžitý nástup vzrušení, které mě po chvíli dostalo až do orgasmického ráje. Jednodušší orgasmus si troufnu říci, že jsem ještě nezažila.

 

Produkt je vodotěsný, můžete si s ním tedy užívat opravdu kdekoliv a díky jeho velikosti a snadnému přenosu i kdykoliv. Womanizer Premium je skvělý společník nejen při masturbacích, ale i při sexuálních hrátkách. Zvládne dráždit klitoris odkudkoliv a v jakékoliv situaci a s dostatečnou intenzitou. Svůj název Premium si opravdu zaslouží. Jedná se o produkt z trochu vyšší cenové kategorie, ale každá koruna stojí opravdu za to. Pokud hledáte snadnou cestu ke klitoridálním orgasmům, můžete ukončit své hledání. To co potřebujete jste právě našli!

 

2021-10-05 08:43:11

Další články

Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužů

21/03/2023 Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužůAndropauza, nebo také mužská menopauza, je přirozený proces stárnutí mužského těla, který zahrnuje postupné snižování hladin testosteronu a dalších hormonů spojených s reprodukcí. Podobně jako u žen… (Číst více)

Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

06/03/2023 Vakuové, podtlakové pumpy jsou pomůcky vhodné pro muže s erektilní dysfunkcí nebo ke zvýšení velikosti penisu. Následující kroky vysvětlují, jak používat vakuovou pumpu:Připravte si pumpu a příslušenství: Vakuová pumpa se skládá z válcového těla, had… (Číst více)

Získejte lepší sexuální zážitek a zdravější pánevní dno s Kegelovými kuličkami!

15/02/2023 Kegelovy kuličky, také známé jako Venušiny kuličky, Ben Wa kuličky nebo cvičební kuličky pro pánevní dno, jsou typ malých vážených kuliček, které jsou navrženy k posílení svalů pánevního dna. Tyto kuličky jsou typicky vyrobeny z materiálů jako je sil… (Číst více)

Jak vybrat nejlepší vibrátor

15/02/2023 Jak vybrat nejlepší vibrátorVýběr správného vibrátoru závisí na individuálních preferencích a potřebách. Zde jsou některé faktory, které mohou pomoci rozhodnout se, který vibrátor by mohl být nejlepší pro Vás:Typ vibrátoru: Existuje mnoho typů vibrát… (Číst více)

Načítám...