Recenze SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit purple multifunkční vibrátor

Recenze SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit purple multifunkční vibrátor

Jakou stimulaci klitorisu máte nejraději? Patříte mezi jedince, kteří si užívají lízání jazykem nebo máte raději stimulaci pomocí prstu? Ať už patříte do jedné či druhé skupiny, jistě nepohrdnete ani dráždění pomocí vibrací. Vibrace jsou dostatečně silné, aby vás na vzrušující vrchol dostali, mimo jiné se díky ním stane masturbace mnohem jednodušší a méně náročnou. Erotický trh přišel s pomůckou, která ovšem dokáže více, než jen podráždit vás v této citlivé oblasti. Výrobci erotických hraček vynalezli vibrátor, který splňuje dva základní aspekty, které vás dostanou na vzrušující vrchol, a to dráždění bodu G a stimulaci klitorisu. Jedním z těchto ,,zázraků,” jež dráždí bod G i klitoris zároveň, je vibrátor SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit.

 Design

Hned na první pohled je zřejmé, že co se týče zpracování, není hračce co vytknout. Vibrátor má elegantní a přesto funkční tvar. Jeho délka je 22 centimetrů. V dolní části se nachází rukojeť s ovládacím panelem, na kterém jsou umístěna tlačítka. Uprostřed je hračka zúžená a co se týče vrcholu vibrátoru, je tvořena nevídanou hlavicí. Hlavice SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit není zcela oválná jako u většiny vibrátorů. Nachází se zde plocha, která je zploštělá. Díky tomuto zpracování lze při dráždění dosáhnout na více citlivých oblastí. A více podrážděných citlivých oblastí zajistí samozřejmě více nezapomenutelných orgasmů!

Materiál je na dotek velmi příjemný a hladký. Je zřejmé, že silikon sice není jako reálná kůže, ale jistě se k tomuto povrchu blíží více, než jakýkoliv jiný materiál. Dále zajistí stoprocentní voděodolnost produktu. Rukojeť padne skvěle do ruky. Dobře se drží, a to ze všech úhlů.

 Nevídané funkce

Ovládací panel je velmi intuitivní. Běžně se u vibrátorů setkáte pouze se třemi tlačítky, to ovšem není případ této erotické hračky. Naleznete zde pět tlačítek:

  1. Zapnout/vypnout
  2. Ovládání vrchních vibrací
  3. Vibrace v oblasti stimulátoru klitorisu
  4. Otáčení hlavice
  5. Zapnutí/vypnutí ,,climax” módu

Hračka je obohacena o tři motory, to zajistí opravdovou intenzitu stimulace. Při použití jsem hračku namazala lubrikantem, zasunula a zapla. Dále jsem pouze mačkala tlačítka a objevovala veškeré funkce. Musím říci, že ani jedna z funkcí mi nepřipadala nudná. Buďto byla stimulace jemnější, ale o to více delší a intenzivní, nebo mě hračka dráždila opravdu intenzivně a dopomohla mi dostat se na vrchol během pár minut. Když jsem vibrátor podala mému partnerovi, aby si s ním také uvnitř mě pohrál, ihned věděl co a jak. Mačkal tlačítka a podle mých reakcí upravoval intenzitu. Zploštělá hlavice byla pro mě nevídanou novinkou, musím však říci, že co se týče intenzity stimulace, nepřišla mi příliš jiná než u jiných vibračních pomůcek. Co ovšem stojí za vyzdvihnutí, je část na stimulaci klitorisu. Jak již název napovídá ,,rabbit” neboli ,,králičí” zpracování pomáhá s drážděním tím způsobem, že vibrace rozkmitají malá silikonová ,,ouška.” Toto rychlé avšak jemné dráždění dostane vaši masturbaci na nevídanou úroveň. Díky této technologii jsem s SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit dosáhla mnoha intenzivních kombinovaných orgasmů.

Se značkou VIVE jsem se setkala poprvé, musím však uznat, že mě příjemně překvapila. Jedná se  o hračku průměrné až vyšší cenové kategorie. Cena ovšem odpovídá produktu. Hračka je velmi kvalitní, baterie vydrží dostatečně dlouho, produkt je voděodolný a zabalen v kvalitním balení. Nemám co bych v tomto případě vytkla, kdybych měla vibrátor ohodnotit body, hodnotím jej 9ti body z 10ti. Jistě to nebude naposledy, co si své intimní chvíle obohatím s VIVE.

2022-07-07 13:00:46


Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...