Sex ve třech neboli švédská trojka

Sex ve třech neboli švédská trojka

Dle nedávno provedeného výzkumu více jak 4 000 páru uvedlo, že mít trojku je jejich největší sexuální fantazie a to v poměru 80% mužů a 30% žen. Není se čemu divit, sdílet tak intenzivně vzrušující okamžiky nejen s jednou osobou a mít možnost získat dvojnásobné uspokojení je nemálo lákavá představa. Ačkoliv sex ve třech zní jednoduše a na mnoho lidí tato praktika působí přirozeně, provedení švédské trojky nemusí být vždy zcela snadné a bez komplikací. Ať už jste součástí páru, který si chce svůj sexuální život okořenit, nebo jedinec, který si přeje být součástí nezapomenutelného vzrušujícího zážitku, neváhejte a splňte si své sexuální touhy!

2 + 1 

Pokud jste součástí páru, dejte si čas a vyberte si partnera či partnerku na splnění svých sexuálních fantazií moudře. Mělo by být samozřejmostí, že si k sobě do ložnice nepozvete ty, kteří zde již byli, tedy bývalé partnery nebo partnerky. Dále jistě nezvěte své nejlepší přátele. Najděte si ve skupině známých raději příjemnou osobu, která není ani jednomu z vaší milované dvojice blízká. S člověkem takového typu nehrozí žádné utvoření dlouhodobých pout. Nehrozí tedy poškození vašeho nynějšího vztahu. Samozřejmě je nutné, aby byla tato osoba vašemu návrhu nakloněná a otevřená. Také by jistě bylo výhodou, kdyby vás dotyčný nebo dotyčná fyzicky přitahovala a vzrušovala.  Důležité také je, abyste se do ničeho nenechali nutit a tlačit. Samozřejmě se může jednat o spontánní a vzrušující akci, i tak byste si měli určit nějaká pravidla. Je lepší si to sdělit předem, než pak litovat toho, co jste udělali či naopak neudělali. Nechcete, aby cizí žena líbala vašeho partnera? Řekněte jí to. Nechcete, aby vás orálně uspokojovala? Řekněte jí to. Nelíbí se vám cokoliv jiného? Informujte o tom svého partnera. Jistě společně i tak dospějete k závěru, který vyhovuje vám oběma. I přes jistá pravidla se můžete oddat vášni a užít si spolu opravdu naplno! 

1 + 2

Seznámit se s lidmi, kteří mají zájem o sex ve třech, není tak složité, jak se zdá. Můžete najít pár anebo další dva jedince, co mají stejné chutě. Na internetu existuje spousta seznamek a sociálních sítí, které jsou přímo určené pro tyto situace. Najděte si někoho, kdo vás přitahuje, a jistě se dočkáte pozitivní odpovědi. Pokud nejste fanouškem ,,rande naslepo,” udělejte to postaru a zajděte například do baru. Seznamte se s jinými páry či jedinci, co si vyrazily za zábavou. Třeba budete mít štěstí a vše se vyvine dle vašich představ.

Zjistěte, jaké jsou možnosti, podívejte se na to, co by vás vzrušovalo a co by se mohlo líbit dalším dvěma osobám, které s vámi budou tuto intenzivní chvíli sdílet. Inspirujte se z pornografických videí a zjistěte, jaké pozice a možnosti stimulace se nabízí. Možnosti sexu ve třech jsou opravdu nevyčerpatelné. Dopřejte si, ať je samotný akt organický. Ať se věci dějí a stále proměňují. Všichni dbejte na to, ať se ani jeden z vás nikdy nenudí. Vybrali jste si sex ve třech, musíte tedy počítat s tím, že je třeba vydat více energie, je nutné svou pozornost zdvojnásobit. Uspokojujte se, dělejte více věcí najednou a hlavně se bavte! Takzvané ,,trojky” mají tendenci se dít déle než sex ve dvou. Energie se rozprostírá mezi více lidí. Tím pádem máte více času a možností. Můžete toho vyzkoušet opravdu spoustu. Využijte každý okamžik na sto procent.

A co podniknete poté? Okamžitě ložnici opustíte nebo se budete všichni tři společně mazlit pod přikrývkou? Zopakujete si to nebo se od daných dvou osob zcela ,,odtrhnete?” Vše záleží zcela na vás, jednejte pro své plné uspokojení!

zdroje:

https://www.collinsdictionary.com/dictionary/english/threesome
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a50969/what-its-really-like-to-have-a-threesome/
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2020/feb/11/threesomes-men-women-sex-psychology
https://www.gq.com/story/it-takes-three-to-make-a-thing-go-righ
https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/a19921568/how-to-have-a-threesome/

2022-02-01 14:37:39

Další články

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Masturbace u mužů. Jak masturbovat, proč je to důležité a jak si tuto činnost užít.

27/06/2023  Masturbace je přirozená a zdravá sexuální aktivita, kterou mohou praktikovat jak muži, tak ženy. U mužů se často nazývá "onanie" a spočívá ve stimulaci jejich vlastních pohlavních orgánů s cílem dosáhnout sexuálního potěšení a orgasmu.Exis… (Číst více)

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Načítám...