Sex ve třech neboli švédská trojka

Sex ve třech neboli švédská trojka

Dle nedávno provedeného výzkumu více jak 4 000 páru uvedlo, že mít trojku je jejich největší sexuální fantazie a to v poměru 80% mužů a 30% žen. Není se čemu divit, sdílet tak intenzivně vzrušující okamžiky nejen s jednou osobou a mít možnost získat dvojnásobné uspokojení je nemálo lákavá představa. Ačkoliv sex ve třech zní jednoduše a na mnoho lidí tato praktika působí přirozeně, provedení švédské trojky nemusí být vždy zcela snadné a bez komplikací. Ať už jste součástí páru, který si chce svůj sexuální život okořenit, nebo jedinec, který si přeje být součástí nezapomenutelného vzrušujícího zážitku, neváhejte a splňte si své sexuální touhy!

2 + 1 

Pokud jste součástí páru, dejte si čas a vyberte si partnera či partnerku na splnění svých sexuálních fantazií moudře. Mělo by být samozřejmostí, že si k sobě do ložnice nepozvete ty, kteří zde již byli, tedy bývalé partnery nebo partnerky. Dále jistě nezvěte své nejlepší přátele. Najděte si ve skupině známých raději příjemnou osobu, která není ani jednomu z vaší milované dvojice blízká. S člověkem takového typu nehrozí žádné utvoření dlouhodobých pout. Nehrozí tedy poškození vašeho nynějšího vztahu. Samozřejmě je nutné, aby byla tato osoba vašemu návrhu nakloněná a otevřená. Také by jistě bylo výhodou, kdyby vás dotyčný nebo dotyčná fyzicky přitahovala a vzrušovala.  Důležité také je, abyste se do ničeho nenechali nutit a tlačit. Samozřejmě se může jednat o spontánní a vzrušující akci, i tak byste si měli určit nějaká pravidla. Je lepší si to sdělit předem, než pak litovat toho, co jste udělali či naopak neudělali. Nechcete, aby cizí žena líbala vašeho partnera? Řekněte jí to. Nechcete, aby vás orálně uspokojovala? Řekněte jí to. Nelíbí se vám cokoliv jiného? Informujte o tom svého partnera. Jistě společně i tak dospějete k závěru, který vyhovuje vám oběma. I přes jistá pravidla se můžete oddat vášni a užít si spolu opravdu naplno! 

1 + 2

Seznámit se s lidmi, kteří mají zájem o sex ve třech, není tak složité, jak se zdá. Můžete najít pár anebo další dva jedince, co mají stejné chutě. Na internetu existuje spousta seznamek a sociálních sítí, které jsou přímo určené pro tyto situace. Najděte si někoho, kdo vás přitahuje, a jistě se dočkáte pozitivní odpovědi. Pokud nejste fanouškem ,,rande naslepo,” udělejte to postaru a zajděte například do baru. Seznamte se s jinými páry či jedinci, co si vyrazily za zábavou. Třeba budete mít štěstí a vše se vyvine dle vašich představ.

Zjistěte, jaké jsou možnosti, podívejte se na to, co by vás vzrušovalo a co by se mohlo líbit dalším dvěma osobám, které s vámi budou tuto intenzivní chvíli sdílet. Inspirujte se z pornografických videí a zjistěte, jaké pozice a možnosti stimulace se nabízí. Možnosti sexu ve třech jsou opravdu nevyčerpatelné. Dopřejte si, ať je samotný akt organický. Ať se věci dějí a stále proměňují. Všichni dbejte na to, ať se ani jeden z vás nikdy nenudí. Vybrali jste si sex ve třech, musíte tedy počítat s tím, že je třeba vydat více energie, je nutné svou pozornost zdvojnásobit. Uspokojujte se, dělejte více věcí najednou a hlavně se bavte! Takzvané ,,trojky” mají tendenci se dít déle než sex ve dvou. Energie se rozprostírá mezi více lidí. Tím pádem máte více času a možností. Můžete toho vyzkoušet opravdu spoustu. Využijte každý okamžik na sto procent.

A co podniknete poté? Okamžitě ložnici opustíte nebo se budete všichni tři společně mazlit pod přikrývkou? Zopakujete si to nebo se od daných dvou osob zcela ,,odtrhnete?” Vše záleží zcela na vás, jednejte pro své plné uspokojení!

zdroje:

https://www.collinsdictionary.com/dictionary/english/threesome
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a50969/what-its-really-like-to-have-a-threesome/
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2020/feb/11/threesomes-men-women-sex-psychology
https://www.gq.com/story/it-takes-three-to-make-a-thing-go-righ
https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/a19921568/how-to-have-a-threesome/

2022-02-01 14:37:39

Další články

Přidali jsme do naší nabídky novou značku Lola Games 

27/05/2022 Lola Games je ekologická značka sexuálních wellness produktů.S globální láskou k vědomému a harmonickému sexuálnímu životu byla v roce 2015 vytvořena značka Lola Games. V současné době se v Praze pracuje na vývoji produktů, které splňují potřeby a př… (Číst více)

Erotická houpačka

03/06/2022 Erotická houpačka může váš milostný život opravdu okořenit, protože vám umožní pohodlný sex ve všech možných polohách. Houpačky se obvykle skládají z kožených nebo plastových popruhů, které jsou zde proto, aby si na ně člověk mohl sednout nebo lehnou… (Číst více)

Globální úspěch Swiss Navy lubrikanty

23/05/2022 Swiss Navy je jednou z nejznámějších a nejlepších značek lubrikantů na celém světě.Každý uživatel ví: jakmile jednou přejdete na Swiss Navy, už se nikdy nevrátíte zpět. Co ale dělá ze Swiss Navy tak silnou značku? Pojďme se ponořit do historie značky… (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i … (Číst více)

Načítám...