Sex ve třech neboli švédská trojka

Sex ve třech neboli švédská trojka

Dle nedávno provedeného výzkumu více jak 4 000 páru uvedlo, že mít trojku je jejich největší sexuální fantazie a to v poměru 80% mužů a 30% žen. Není se čemu divit, sdílet tak intenzivně vzrušující okamžiky nejen s jednou osobou a mít možnost získat dvojnásobné uspokojení je nemálo lákavá představa. Ačkoliv sex ve třech zní jednoduše a na mnoho lidí tato praktika působí přirozeně, provedení švédské trojky nemusí být vždy zcela snadné a bez komplikací. Ať už jste součástí páru, který si chce svůj sexuální život okořenit, nebo jedinec, který si přeje být součástí nezapomenutelného vzrušujícího zážitku, neváhejte a splňte si své sexuální touhy!

2 + 1 

Pokud jste součástí páru, dejte si čas a vyberte si partnera či partnerku na splnění svých sexuálních fantazií moudře. Mělo by být samozřejmostí, že si k sobě do ložnice nepozvete ty, kteří zde již byli, tedy bývalé partnery nebo partnerky. Dále jistě nezvěte své nejlepší přátele. Najděte si ve skupině známých raději příjemnou osobu, která není ani jednomu z vaší milované dvojice blízká. S člověkem takového typu nehrozí žádné utvoření dlouhodobých pout. Nehrozí tedy poškození vašeho nynějšího vztahu. Samozřejmě je nutné, aby byla tato osoba vašemu návrhu nakloněná a otevřená. Také by jistě bylo výhodou, kdyby vás dotyčný nebo dotyčná fyzicky přitahovala a vzrušovala.  Důležité také je, abyste se do ničeho nenechali nutit a tlačit. Samozřejmě se může jednat o spontánní a vzrušující akci, i tak byste si měli určit nějaká pravidla. Je lepší si to sdělit předem, než pak litovat toho, co jste udělali či naopak neudělali. Nechcete, aby cizí žena líbala vašeho partnera? Řekněte jí to. Nechcete, aby vás orálně uspokojovala? Řekněte jí to. Nelíbí se vám cokoliv jiného? Informujte o tom svého partnera. Jistě společně i tak dospějete k závěru, který vyhovuje vám oběma. I přes jistá pravidla se můžete oddat vášni a užít si spolu opravdu naplno! 

1 + 2

Seznámit se s lidmi, kteří mají zájem o sex ve třech, není tak složité, jak se zdá. Můžete najít pár anebo další dva jedince, co mají stejné chutě. Na internetu existuje spousta seznamek a sociálních sítí, které jsou přímo určené pro tyto situace. Najděte si někoho, kdo vás přitahuje, a jistě se dočkáte pozitivní odpovědi. Pokud nejste fanouškem ,,rande naslepo,” udělejte to postaru a zajděte například do baru. Seznamte se s jinými páry či jedinci, co si vyrazily za zábavou. Třeba budete mít štěstí a vše se vyvine dle vašich představ.

Zjistěte, jaké jsou možnosti, podívejte se na to, co by vás vzrušovalo a co by se mohlo líbit dalším dvěma osobám, které s vámi budou tuto intenzivní chvíli sdílet. Inspirujte se z pornografických videí a zjistěte, jaké pozice a možnosti stimulace se nabízí. Možnosti sexu ve třech jsou opravdu nevyčerpatelné. Dopřejte si, ať je samotný akt organický. Ať se věci dějí a stále proměňují. Všichni dbejte na to, ať se ani jeden z vás nikdy nenudí. Vybrali jste si sex ve třech, musíte tedy počítat s tím, že je třeba vydat více energie, je nutné svou pozornost zdvojnásobit. Uspokojujte se, dělejte více věcí najednou a hlavně se bavte! Takzvané ,,trojky” mají tendenci se dít déle než sex ve dvou. Energie se rozprostírá mezi více lidí. Tím pádem máte více času a možností. Můžete toho vyzkoušet opravdu spoustu. Využijte každý okamžik na sto procent.

A co podniknete poté? Okamžitě ložnici opustíte nebo se budete všichni tři společně mazlit pod přikrývkou? Zopakujete si to nebo se od daných dvou osob zcela ,,odtrhnete?” Vše záleží zcela na vás, jednejte pro své plné uspokojení!

zdroje:

https://www.collinsdictionary.com/dictionary/english/threesome
https://www.cosmopolitan.com/sex-love/news/a50969/what-its-really-like-to-have-a-threesome/
https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2020/feb/11/threesomes-men-women-sex-psychology
https://www.gq.com/story/it-takes-three-to-make-a-thing-go-righ
https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/a19921568/how-to-have-a-threesome/

2022-02-01 14:37:39

Další články

Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužů

21/03/2023 Jak se projevuje andropauza, neboli menopauza u mužůAndropauza, nebo také mužská menopauza, je přirozený proces stárnutí mužského těla, který zahrnuje postupné snižování hladin testosteronu a dalších hormonů spojených s reprodukcí. Podobně jako u žen… (Číst více)

Pumpování - Jak používat podtlakové pumpy pro muže

06/03/2023 Vakuové, podtlakové pumpy jsou pomůcky vhodné pro muže s erektilní dysfunkcí nebo ke zvýšení velikosti penisu. Následující kroky vysvětlují, jak používat vakuovou pumpu:Připravte si pumpu a příslušenství: Vakuová pumpa se skládá z válcového těla, had… (Číst více)

Získejte lepší sexuální zážitek a zdravější pánevní dno s Kegelovými kuličkami!

15/02/2023 Kegelovy kuličky, také známé jako Venušiny kuličky, Ben Wa kuličky nebo cvičební kuličky pro pánevní dno, jsou typ malých vážených kuliček, které jsou navrženy k posílení svalů pánevního dna. Tyto kuličky jsou typicky vyrobeny z materiálů jako je sil… (Číst více)

Jak vybrat nejlepší vibrátor

15/02/2023 Jak vybrat nejlepší vibrátorVýběr správného vibrátoru závisí na individuálních preferencích a potřebách. Zde jsou některé faktory, které mohou pomoci rozhodnout se, který vibrátor by mohl být nejlepší pro Vás:Typ vibrátoru: Existuje mnoho typů vibrát… (Číst více)

Načítám...