Spanking neboli erotický výprask

Spanking neboli erotický výprask

Spanking neboli erotický výprask

 Spanking neboli erotický výprask je sexuální praktika, která se v posledních letech stává stále populárnější. Zatímco mnozí lidé si pod slovem ,,výprask" představí něco negativního, v sexuálním kontextu tomu může být právě naopak. Může se jednat o zdroj velkého vzrušení a potěšení. Co vlastně tato praktika obnáší a jak ji správně provádět?

Výprask

Spanking spočívá v tom, že jeden partner (dominantní) druhému partnerovi (submisivnímu) zlehka či silněji tluče na zadek, někdy i na jiná místa těla. Toto může být prováděno rukou, páskem, bičem, nebo jinými pomůckami. Při spankingu se uvolňuje adrenalin a endorfiny, což může být pro submisivního partnera velmi příjemné a vzrušující.

Erotický výprask může být pro mnoho lidí velmi vzrušující a zábavnou součástí sexu. Nicméně, je nutné připomenout, že je to jen jeden z mnoha druhů sexuálních her a není pro každého. Každý jedinec má své vlastní sexuální preference a zájmy, a měli byste být vždy připraveni respektovat přání svého partnera. Snažte se být otevření novým zážitkům, ale nezapomínejte na to, že vaše pohodlí a bezpečí jsou vždy na prvním místě.

Jak na to?

Jak se tedy do tohoto druhu sexuální hry pustit a jak ji správně provozovat? Klíčem je komunikace s partnerem. Musíte si být jisti, že vás oba tento druh sexuální aktivity vzrušuje a že jste oba ochotni do něj vstoupit. Dále je nutné si stanovit základní pravidla. Jak silný výprask bude, jaké nástroje se budou používat a na jakých místech těla. Je také velmi důležité se ujistit, že si udržíte komunikaci i během samotného spankingu. Pokud submisivní partner během aktivity začne mít nějaké pochybnosti, či se začne cítit nepohodlně, musí to okamžitě říct. Zároveň může být při spankingu pro submisivního partnera velmi důležité mít jistou formu signalizace, kterou může použít v případě, že věci začnou nabírat až přílišné obrátky a dominantní partner zajde příliš daleko.

Pádlování

Pokud se rozhodnete zkusit přísnější druhy spankingu, jako například pádlování, měli byste si být vědomi toho, že může způsobit silnou bolest a modřiny, a měli byste si být vědomi rizik, která jsou s touto praktikou spojena. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, jako je například osteoporóza, měli byste se také poradit se svým lékařem, zda je pro vás spanking bezpečný.

Jednou z nejpopulárnějších a zároveň nejtvrdších forem spankingu je pádlování. Pádlování spočívá v tom, že se na zadek partnera používá pevná plochá deska, kterou nazýváme pádlo. Pádla mohou být vyrobená z různých materiálů, jako jsou dřevo, kožené řemínky, nebo gumové či kovové plochy. Pádlování může být velmi bolestivé a vždy by se mělo provádět opatrně a s respektem k hranicím partnera. Pádlování může být také spojeno s role-playem, kde se účastníci dočasně přetvařují do různých rolí. Například si mohou hrát na učitele a studenta, kdy učitel používá pádlo jako prostředek k trestání studenta za jeho nezbedné chování. Pádlování může být také součástí kinku, což je termín, který se používá pro sexuální preference, které se vymykají běžným normám.

Většina lidí, kteří se spankingu věnují, tvrdí, že je to pro ně zábavný a příjemný způsob, jak si užít sexuální intimitu se svým partnerem. Pokud máte zájem vyzkoušet si spanking, můžete začít s lehčími výprasky dlaní nebo páskem a postupně přecházet k tvrdším a přísnějším druhům spankingu. Je důležité vždy komunikovat s partnerem a dohodnout si hranice, které nebudou překročeny. Navíc je důležité dodržovat pravidla bezpečnosti a hygieny. Ať už jste zastánci méně či více tvrdších forem spankingu, hlavní je, aby oba partneři si užili a prožili společný zážitek naplno!

2023-04-24 11:20:47

Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...