Spanking neboli erotický výprask

Spanking neboli erotický výprask

Spanking neboli erotický výprask

 Spanking neboli erotický výprask je sexuální praktika, která se v posledních letech stává stále populárnější. Zatímco mnozí lidé si pod slovem ,,výprask" představí něco negativního, v sexuálním kontextu tomu může být právě naopak. Může se jednat o zdroj velkého vzrušení a potěšení. Co vlastně tato praktika obnáší a jak ji správně provádět?

Výprask

Spanking spočívá v tom, že jeden partner (dominantní) druhému partnerovi (submisivnímu) zlehka či silněji tluče na zadek, někdy i na jiná místa těla. Toto může být prováděno rukou, páskem, bičem, nebo jinými pomůckami. Při spankingu se uvolňuje adrenalin a endorfiny, což může být pro submisivního partnera velmi příjemné a vzrušující.

Erotický výprask může být pro mnoho lidí velmi vzrušující a zábavnou součástí sexu. Nicméně, je nutné připomenout, že je to jen jeden z mnoha druhů sexuálních her a není pro každého. Každý jedinec má své vlastní sexuální preference a zájmy, a měli byste být vždy připraveni respektovat přání svého partnera. Snažte se být otevření novým zážitkům, ale nezapomínejte na to, že vaše pohodlí a bezpečí jsou vždy na prvním místě.

Jak na to?

Jak se tedy do tohoto druhu sexuální hry pustit a jak ji správně provozovat? Klíčem je komunikace s partnerem. Musíte si být jisti, že vás oba tento druh sexuální aktivity vzrušuje a že jste oba ochotni do něj vstoupit. Dále je nutné si stanovit základní pravidla. Jak silný výprask bude, jaké nástroje se budou používat a na jakých místech těla. Je také velmi důležité se ujistit, že si udržíte komunikaci i během samotného spankingu. Pokud submisivní partner během aktivity začne mít nějaké pochybnosti, či se začne cítit nepohodlně, musí to okamžitě říct. Zároveň může být při spankingu pro submisivního partnera velmi důležité mít jistou formu signalizace, kterou může použít v případě, že věci začnou nabírat až přílišné obrátky a dominantní partner zajde příliš daleko.

Pádlování

Pokud se rozhodnete zkusit přísnější druhy spankingu, jako například pádlování, měli byste si být vědomi toho, že může způsobit silnou bolest a modřiny, a měli byste si být vědomi rizik, která jsou s touto praktikou spojena. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, jako je například osteoporóza, měli byste se také poradit se svým lékařem, zda je pro vás spanking bezpečný.

Jednou z nejpopulárnějších a zároveň nejtvrdších forem spankingu je pádlování. Pádlování spočívá v tom, že se na zadek partnera používá pevná plochá deska, kterou nazýváme pádlo. Pádla mohou být vyrobená z různých materiálů, jako jsou dřevo, kožené řemínky, nebo gumové či kovové plochy. Pádlování může být velmi bolestivé a vždy by se mělo provádět opatrně a s respektem k hranicím partnera. Pádlování může být také spojeno s role-playem, kde se účastníci dočasně přetvařují do různých rolí. Například si mohou hrát na učitele a studenta, kdy učitel používá pádlo jako prostředek k trestání studenta za jeho nezbedné chování. Pádlování může být také součástí kinku, což je termín, který se používá pro sexuální preference, které se vymykají běžným normám.

Většina lidí, kteří se spankingu věnují, tvrdí, že je to pro ně zábavný a příjemný způsob, jak si užít sexuální intimitu se svým partnerem. Pokud máte zájem vyzkoušet si spanking, můžete začít s lehčími výprasky dlaní nebo páskem a postupně přecházet k tvrdším a přísnějším druhům spankingu. Je důležité vždy komunikovat s partnerem a dohodnout si hranice, které nebudou překročeny. Navíc je důležité dodržovat pravidla bezpečnosti a hygieny. Ať už jste zastánci méně či více tvrdších forem spankingu, hlavní je, aby oba partneři si užili a prožili společný zážitek naplno!

2023-04-24 11:20:47

Další články

Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétní masturbátory

18/06/2024 Pipedream PDX Plus Fuck Flask diskrétní masturbátorySeznamte se se zbrusu novými termoskami PDX Plus Fuck Flasks od značky Pipedream Products. Sada diskrétních honítek vypadajích jako láhev s vodou. Nejsou to však obyčejné láhve; vypadají stejně jako… (Číst více)

Anální vibrátory z kolekce Extreme od Hidden Desire

19/06/2024 Vstupte do světa jedinečného potěšení s našimi dvěma nejnovějšími přírůstky kolekce Extreme od Hidden Desire. Tyto produkty, vyrobené s pečlivostí a určené pro ty, kteří hledají maximální uspokojení, nově definují hranice rozkoše.Anální vibrátor s ko… (Číst více)

Nové maturbátory PDX Elite od Pipedream 

18/06/2024 Díky funkcím, jako je výkonné sání, vibrace a inovativní design, jsou tyto revoluční masturbátory připraveny nově definovat potěšení při sólovém sexu a pozvednout zážitek na novou úroveň. Díky svému závazku ke kvalitě a inovacím, Pipedream nadále pos… (Číst více)

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Načítám...