Take it easy ACE Lola games stimulátor klitorisu recenze

Take it easy ACE Lola games stimulátor klitorisu recenze

Take it easy ACE Lola games stimulátor klitorisu recenze

Se značkou Lola games jsem se potkala zcela poprvé. Měla jsem tu možnost vyzkoušet stimulátor klitorisu, který na první pohled vypadá jako jiné produkty tohoto typu. Je zde však význačný rozdíl, a to konkrétně cena erotické pomůcky. Take it easy lze obdržet za velmi příjemnou cenu. Dokáže však dostatečně uspokojit a dopřát potěšení, které nabízí stimulátory vyšší cenové kategorie?

 Rozbalme to!

Hračka se nachází v papírové krabici s ne zcela půvabným designem. Já osobně přeci jen preferuji více elegantní barvy a zpracování. Je ovšem pravdou, že ačkoliv je balení méně elegantní a moderní, výrobci dbají na ekologičnosti balení jejich výrobků, čímž si zasloužili můj obdiv. Uvnitř naleznete produkt, který očividně není možné opakovaně nabít, jelikož není přiložen nabíjecí kabel. Hračka ke spuštění potřebuje 2 AA baterie, bohužel ale nejsou součástí balení. Pokud tedy chcete produkt vyzkoušet, musíte si prvně obstarat baterie. 

Produkt již na první pohled působí velmi jednoduše, ale přesto elegantně. Hračku tvoří pouze rukojeť s jedním ovládacím tlačítkem a sací hlavice. Take it easy má na výběr z mnoha neodolatelných barev. Vyberte si tu, která vás nejvíce láká. Stimulátor je vytvořen z ABS plastu. ABS plast se může zdát jako tuhý a nepříjemný, výrobci však použili měkký typ tohoto materiálu, který při stimulaci zajistí snadný a příjemný průběh. Na dotek je povrch hladký a příjemný. Příjemně mě překvapilo, že rukojeť není tvořena ze silikonu. Aspoň se na ni zbytečně nelepí prach. ABS plast stačí otřít a je zcela čistý. Co se ovšem týče stimulační hlavice, silikon je na dotek mnohem příjemnější, hladší a měkčí a uvítala bych jej mnohem raději.

Otvor pro sání je velký asi jako bříško palce. Jeho rozměr bych hodnotila jako akurátní. Jako nevýhodu produktu je třeba vyzdvihnout neodnímatelnost sací hlavice. Většinou ji lze u stimulátorů klitorisu odejmout, tím je zajištěna mimo jiné  možnost dokonalého vyčištění. Ovládání je velmi intuitivní, k aktivaci přístroje a měnění režimů stačí pouze jedno tlačítko. Na výběr máte celkem 10 programů. Toto množství hodnotím jako akurátní. Masturbace s takovým množství režimů nepřestává být zábavnou či ,,ohranou.”

 Zábava může začít

 Při použití stimulátoru klitorisu stačí hlavici přiložit na správné místo a čekat. Není potřeba žádné další manipulace. Lehla jsem si na záda, roztáhla nohy a své stydké pysky, aby nebránily hlavici v cestě, a přiložila jsem. Trefila jsem se na první pokus, hlavice padla přesně okolo mého klitorisu. Spustila jsem funkci sání a postupně jsem přidávala na intenzitě. Kolik stupňů stihnu předtím, než se dostanu na vrchol? Nebylo jich třeba mnoho, již v polovině jsem se začala škubat blahem a dosáhla jsem orgasmu. Bylo to velmi intenzivní, pocit sání je svým způsobem zvláštní a přitom tak vzrušující!

Díky rukojeti se hračka skvěle drží. Můžete se dráždit z jakéhokoliv úhlu, a to nejen při masturbaci. Co při sexu v pozici na pejska? Nebo pozice, kdy jste nahoře? Žádný problém! Fantazii se meze nekladou, rukojeť je dostatečně dlouhá pro snadnou manipulaci. Když jsem dala hračku do ruky mému partnerovi, nebylo třeba nic vysvětlovat. Hned pochopil ovládání i to, jak mě s hračkou nejlépe uspokojit. Mé opakované orgasmy se mu opravdu líbily!

 Take it easy ACE od Lola games je skvělý společník nejen při masturbacích, ale i při sexuálních hrátkách. Zvládne dráždit klitoris odkudkoliv a v jakékoliv situaci. Díky skvělým sacím programům jistě ucítíte dráždění, které vás neponechá v klidu déle než pár vteřin. Vodotěsnost zaručí vzrušující chvilky i ve sprše a vaně. Je zde několik věcí, které je hračce potřeba vytknout, a to nemožnost nabití produktu, baterie chybějící v balení, nesilikonový materiál a neodnímatelnost sací hlavice. Příjemná cena ovšem dodává této erotické pomůcce plusové body, celkově bych hračku zhodnotila sedmi body z deseti.

2022-08-22 13:32:04


Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...