Take it easy ACE Lola games stimulátor klitorisu recenze

Take it easy ACE Lola games stimulátor klitorisu recenze

Take it easy ACE Lola games stimulátor klitorisu recenze

Se značkou Lola games jsem se potkala zcela poprvé. Měla jsem tu možnost vyzkoušet stimulátor klitorisu, který na první pohled vypadá jako jiné produkty tohoto typu. Je zde však význačný rozdíl, a to konkrétně cena erotické pomůcky. Take it easy lze obdržet za velmi příjemnou cenu. Dokáže však dostatečně uspokojit a dopřát potěšení, které nabízí stimulátory vyšší cenové kategorie?

 Rozbalme to!

Hračka se nachází v papírové krabici s ne zcela půvabným designem. Já osobně přeci jen preferuji více elegantní barvy a zpracování. Je ovšem pravdou, že ačkoliv je balení méně elegantní a moderní, výrobci dbají na ekologičnosti balení jejich výrobků, čímž si zasloužili můj obdiv. Uvnitř naleznete produkt, který očividně není možné opakovaně nabít, jelikož není přiložen nabíjecí kabel. Hračka ke spuštění potřebuje 2 AA baterie, bohužel ale nejsou součástí balení. Pokud tedy chcete produkt vyzkoušet, musíte si prvně obstarat baterie. 

Produkt již na první pohled působí velmi jednoduše, ale přesto elegantně. Hračku tvoří pouze rukojeť s jedním ovládacím tlačítkem a sací hlavice. Take it easy má na výběr z mnoha neodolatelných barev. Vyberte si tu, která vás nejvíce láká. Stimulátor je vytvořen z ABS plastu. ABS plast se může zdát jako tuhý a nepříjemný, výrobci však použili měkký typ tohoto materiálu, který při stimulaci zajistí snadný a příjemný průběh. Na dotek je povrch hladký a příjemný. Příjemně mě překvapilo, že rukojeť není tvořena ze silikonu. Aspoň se na ni zbytečně nelepí prach. ABS plast stačí otřít a je zcela čistý. Co se ovšem týče stimulační hlavice, silikon je na dotek mnohem příjemnější, hladší a měkčí a uvítala bych jej mnohem raději.

Otvor pro sání je velký asi jako bříško palce. Jeho rozměr bych hodnotila jako akurátní. Jako nevýhodu produktu je třeba vyzdvihnout neodnímatelnost sací hlavice. Většinou ji lze u stimulátorů klitorisu odejmout, tím je zajištěna mimo jiné  možnost dokonalého vyčištění. Ovládání je velmi intuitivní, k aktivaci přístroje a měnění režimů stačí pouze jedno tlačítko. Na výběr máte celkem 10 programů. Toto množství hodnotím jako akurátní. Masturbace s takovým množství režimů nepřestává být zábavnou či ,,ohranou.”

 Zábava může začít

 Při použití stimulátoru klitorisu stačí hlavici přiložit na správné místo a čekat. Není potřeba žádné další manipulace. Lehla jsem si na záda, roztáhla nohy a své stydké pysky, aby nebránily hlavici v cestě, a přiložila jsem. Trefila jsem se na první pokus, hlavice padla přesně okolo mého klitorisu. Spustila jsem funkci sání a postupně jsem přidávala na intenzitě. Kolik stupňů stihnu předtím, než se dostanu na vrchol? Nebylo jich třeba mnoho, již v polovině jsem se začala škubat blahem a dosáhla jsem orgasmu. Bylo to velmi intenzivní, pocit sání je svým způsobem zvláštní a přitom tak vzrušující!

Díky rukojeti se hračka skvěle drží. Můžete se dráždit z jakéhokoliv úhlu, a to nejen při masturbaci. Co při sexu v pozici na pejska? Nebo pozice, kdy jste nahoře? Žádný problém! Fantazii se meze nekladou, rukojeť je dostatečně dlouhá pro snadnou manipulaci. Když jsem dala hračku do ruky mému partnerovi, nebylo třeba nic vysvětlovat. Hned pochopil ovládání i to, jak mě s hračkou nejlépe uspokojit. Mé opakované orgasmy se mu opravdu líbily!

 Take it easy ACE od Lola games je skvělý společník nejen při masturbacích, ale i při sexuálních hrátkách. Zvládne dráždit klitoris odkudkoliv a v jakékoliv situaci. Díky skvělým sacím programům jistě ucítíte dráždění, které vás neponechá v klidu déle než pár vteřin. Vodotěsnost zaručí vzrušující chvilky i ve sprše a vaně. Je zde několik věcí, které je hračce potřeba vytknout, a to nemožnost nabití produktu, baterie chybějící v balení, nesilikonový materiál a neodnímatelnost sací hlavice. Příjemná cena ovšem dodává této erotické pomůcce plusové body, celkově bych hračku zhodnotila sedmi body z deseti.

2022-08-22 13:32:04


Další články

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Provokativní a smyslné: Nošení pout a obojků jako výraz sexuality a smyslnosti

23/05/2023 V oblasti módy se neustále objevují nové trendy, které umožňují vyjádřit svou sexualitu a smyslnost. Jedním z těchto odvážných a provokativních trendů je nošení pout a obojků jako módního doplňku s erotickým nádechem. Tyto prvky přinášejí do vašeho v… (Číst více)

Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazích

16/05/2023 Sex a vztahy: Jak sex ovlivňuje vztahy, jak udržovat sexuální chemii a vášeň v dlouhodobých vztazíchSex hraje v každém romantickém vztahu klíčovou roli. Pravidelný sex může být důležitý pro udržení fyzické blízkosti a emocionálního spojení mezi partn… (Číst více)

Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!

11/05/2023 Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!Sex se zavázanýma očima patří mezi erotické praktiky, které mohou být pro mnoho lidí velmi vzrušující. Pokud jste o této praktice dosud neslyšeli nebo jste si nebyli jisti, zda byste ji měli vyzkoušet… (Číst více)

Načítám...