Vakuové pumpy (podtlakové erektory)

Vakuové pumpy (podtlakové erektory)

Vakuové pumpy mají v zásadě dva účely použití

bezprostřední příprava pro pohlavní styk - pro ideální funkčnost je zapotřebí použití erekčního kroužku, který se nejprve nasadí, poté se penis pomaže lubrikantem a vloží do vakuové pumpy. Poté stačí již jen pumpovat až do dosažení požadované erekce. Po uvolnění ventilu, regulujícího podtlak a sundání vakuové pumpy erekční kroužek brání odtoku krve z houbovitých tělísek penisu a dosažená erekce je mnohem větší a trvalejší

léčebný účel -  viz výše, avšak bez použití erekčního kroužku. Po uvolnění ventilu a vniknutí vzduchu (čímž dojde i k částečnému ochabnutí erekce) se ventil opět uzavře a začne se pumpovat nanovo. Tento cyklus se opakuje 10 - 15 x každý den po dobu cca 3 týdnů. Tato procedura má vynikající vliv na erektivní schopnost penisu u osob, jejichž žilní řečiště je zneprůchodněno vlivem životního stylu.

Je mi pětatřicet, mám stálou partnerku, sex nás baví a provozujeme jej asi tak třikrát týdně. Všechno bylo v pořádku až do osudného dne. Byl jsem unaven, nějaké drobné starosti v práci a tak se stalo, že uprostřed milování jsem zničehonic zvadnul. Oba nás to víc než překvapilo. No a asi proto, že jsem se příště bedlivě sledoval, se erekce nedostavila vůbec. Manželka dělala hrdinku, ale bylo na ní vidět, že si je jistá nějakou milenkou - takže mě to žralo dvojnásob. Další pokus byl stejně katastrofální jako předešlý. Zmatek v hlavě vystřídalo přesvědčení, že musím ihned k nějakému odborníkovi. Jenže jsem neznal žádného doktora-sexuologa a najednou mi to bylo hrozně trapné někam volat a vyptávat se. Vzpomněl jsem si na kámoše, který dělá v sexshopu a zavolal jsem mu. Sešli jsme se na pivu a já se dozvěděl, že v tomhle věku to není vůbec nic nečekaného, a že s tím mám prostě počítat a budu-li v klidu a smířený - tak se to bude stávat méně. Ale sešel jsem se s ním hlavně aby mi něco na to poradil. Žádné prášky jsem nechtěl jíst a tak jsme skončili u krémů. Pálivé, hřejivé, prokrvující - to vše mělo účinek až překvapivě dobrý, ale mě zaujalo jeho povídání o vakuových pumpách.
Teoreticky jsem byl dobře poučen = v penisu jsou krevní tělíska, která se při vzrušení plní krví, tuhnou a zvětšují se a tím dochází k erekci. Jak člověk stárne, tak se tělíska zmenšují nebo se snižuje jejich objem, elastičnost apod. (když to bude špatně - tak to někdo za mě určitě opraví). Pokud se pumpa používá pravidelně, tak se vlastně tělíska trénují, navíc se plní větším množstvím krve než by dokázal samotný organismus a tím se mohou u mladších lidí i zvětšovat. Takže se penis v základním polehu nezvětší, ale zvětší se koeficient ztopoření a v postoji je pak mohutnější. Jenže na to se musí myslet hned a ne až to přestává fungovat. Kdyby mi tohle někdo prozradil před 10 lety, určitě by bylo všechno jinak. Já si tenkrát myslel, že si pro pumpu půjdu až bude opravdu ouvej...
Den "D". Přinesl jsem domů krabici velkou jak autodráhu - výrobce trochu plýtval místem. Ujistil jsem se telefonem, že manželka přijde mimo testovací období a začal jsem se chystat. V návodu bylo, že bych se měl vyholit dole, ale to se na mě nezlobte - novátor opravdu nejsem. Sestavil jsem válec a připojil pumpu. Koupil jsem si raději takovou tu klešťovou, protože mačkací balónek by na toho mého macíka nemusel stačit. Nasadil jsem dle svého úsudku ideální manžetu a na chlupy jsem si napatlal hodně lubrikačního gelu, který mi poradili v prodejně. Asi se budete smát - ale funguje to přímo zázračně. Jakmile jsem chtěl penis zasunout do válce, tak mě chytla taková erekce, že to až bolelo. A to už jsem se nemohl dostat do té manžety. Tak jsem čekal snad půl hodiny a opakovalo se naprosto totéž. Hrál si se mnou jak kočka s myší. Poočku jsem ho pozoroval a v jednom nestřeženém okamžiku - (nečekal to hajzlík), jsem na něj narazil uprostřed odpočinku průhledný válec. Domáčknul jsem manžetu až ke kořeni a zmáčknul podtlakovou pistoli. Trochu šok. Přesně podle mačkání pumpy mi penis nabíhal. Skokově. Ohromná erekce - taková ta jak už trochu bolí a tlak uvnitř o to víc vzrušuje... Válec je průhledný a tak jsem jen zůstal zírat na jeho obsah... To ani nebyl můj penis. Žilnaté mohutné brunátné hovado. A už mi letěly hlavou ty věty o zvětšování krevních tělísek, o jejich tréninku, o obnovení kapacity žil a tepen v penisu. O obnovení sebedůvěry a klidu. Začal jsem to chápat.
Kvůli mým chlupům jsem musel občas dotáhnout podtlak, ale na doporučenou dobu použití to nebyl žádný problém. A tak jsem přišel podruhé o panictví.
A nastal nový problém - říct to doma či nikoliv... Ale žena by měla vědět, že její muž se snaží něco dělat, když se něco nedaří. Že to není jen ubrečené budižkničemu. Tak jsem jí pověděl vše. Jak jsem se poradil, koupil i vyzkoušel. Okamžitě to chtěla vidět. Samozřejmě nastala tatáž situace a člověk by řekl, že nechápe co blbnu s pumpou. Ale když jsme se jednou pomilovali a přirozená erekce zmizela, tak jsem měl konečně možnost se ukázat se svou novou stavební firmou. Postavil a vybarvil jsem ho bleskově. Dívala se na něj stejně užasle jako já. Výhodou je ale možnost to rychle vypustit a sundat, takže jsme si zopakovali milování a pak vlastně ještě jednou. Ale to už bylo všechno v její režii a hrozně jí bavilo si s ním hrát a vypouštět a napouštět a sledovat změny.
Když jsem pak Milanovi děkoval - poradil mi navléknout na penis uvolněný stahovací škrtící kroužek a na něj pumpu. Po maximálním ztopoření se kroužek utáhne a pumpa sundá. A ten olbřímý potvur pak zůstane stejný nejen pro obdiv za plexisklem, ale i pro použití.
Poznámka: že je na tom válci měřítko v milimetrech jsem si všiml až nedávno. Takže první míru zaznamenanou nemám, ale už si dělám lihovkama značky.
_Martin_

2011-11-08 10:43:16

Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...