Vibrační kuličky Take it Easy ERA Lola games recenze

Vibrační kuličky Take it Easy ERA Lola games recenze

Vibrační kuličky na dálkové ovládání Take it Easy ERA Lola games recenze

Co se týče menších vibrujících pomocníků, nejčastěji se setkávám s vibračními vajíčky. Na trhu se však nachází i vibrující kuličky, které se zavádí a často i ovládají stejným způsobem. Je zde však něco navíc, co dodává vibračním kuličkám možnost zcela jiné stimulace. Již podle názvu je zřejmé, že se jedná o kuličky, které zařízení tvoří. Dokáže však něco tak malého opravdu uspokojit?

 Balení

Na první pohled nemá balení  příliš elegantní design. Trochu moderního zpracování designu balení by v tomto případě prospělo, je ovšem třeba zmínit, že výrobci této značky dbají na ekologičnosti balení, a to je přeci jen přednější než její vzhled. Uvnitř papírové krabice se nachází vibrační kuličky, dálkové ovládání, nabíjecí kabel a saténový sáček pro lepší uchovávání produktu. Já osobně tyto saténové váčky cením, jsem často na cestách a taková maličkost dokáže velmi usnadnit přenášení erotické pomůcky.

Chvíli mi trvalo, než jsem nalezla zdroj pro nabíjení. Je ukrytý z druhé strany ovládacího tlačítka. Během nabíjení kontrolka bliká, po úplném nabití pak světlo svítí trvale. Po úplném nabití jsem chtěla hračku vyzkoušet, zjistila jsem však jednu nepříjemnost, k použití dálkového ovládání je potřeba dvou AAA baterií. Trochu mě zklamalo, že pokud chci použít hračku na dálku, musím si nejdříve zajít koupit baterie.

 Elegantní design

 Již na první pohled je zřejmé, že výrobcům produktu nebylo lhostejné, jak bude hračka vypadat. Také it easy má elegantní a propracovaný design, který je obohacen o malé detaily. I samotné dálkové ovládání se mi zdá dobře zpracované, není zbytečně velké, nezabere příliš místa a padne akorát mezi dva prsty. Na dotek jsou vibrační kuličky velmi příjemné. Tvoří je bezpečný lékařský silikon, který je jako stvořený pro kontakt se sliznicí. Dálkové ovládání je tvořeno z ABS plastu. Vibrační kuličky jsou dlouhé 8,3 centimetrů a široké 3,4 centimetrů. Na první pohled se mohou zdát kuličky malé, co se ovšem týče jejich funkčnosti, i přes svou velikost se vibrace dostanou tam, kde jsou opravdu potřeba. Na konci vibračních kuliček lze nalézt provázek, který napomáhá s vytažením produktu.

 Kuličky v akci

 

Erotická pomůcka nabízí 10 vibračních režimů. Jedná se o velmi časté číslo. Ne vždy však i takto malé produkty z nižší cenové kategorie dokáží jedince takovým množstvím programů potěšit. Byla jsem tedy příjemně překvapená. Ovládání je velmi jednoduché, stačí pouze přidržet tlačítko po dobu tří vteřin a hračka se zapne, rychlým stisknutím se poté změní vibrační program. Dálkové ovládání má navíc přidané tlačítko ,,+.”

Namazala jsem hračku i sebe lubrikačním gelem na vodní bázi. Zapnula jsem dálkové ovládání a vibrační kuličky a zavedla jsem je dovnitř sebe, a to dostatečně hluboko. Začala jsem s velmi jemnými vibračními programy a postupně jsem přidávala. Stačilo pouhých pár chvil a vibrace, současně se s pohyby nahoru a dolů podél své osy mě dovedly až na onen vrchol! Největší blaho jsem si užila, když jsem dala dálkové ovládání do ruky svému partnerovi. Vibrační kuličky jsem si zavedla, než jsme vyrazili na veřejnou akci. Nikdo netušil, co se nachází v mých kalhotkách, kromě mého partnera. Ten mě dle své libosti na veřejnosti uspokojoval. Bylo to ohromně vzrušující a několikrát jsme to zopakovali. Zkusila jsem kuličku zavést i mimo své potěšení, a to z důvodu posílení mých svalů pánevního dna. Je sice pravdou, že Venušiny kuličky mi v tomto případě vyhovují více, ale i Take it easy zvládly svoji práci dá se říci průměrně.

 

Vibrační kuličky Take it easy ERA od Lola Games nepatří do té nejvyšší cenové kategorie. Za příjemnou finanční částku lze pořídit hračku, které splní vaše očekávání. Nedočkáte se pouze vibrací, ale také pohybů kuliček, které v dráždění přinesou nádech něčeho nového a příjemného. Pokud vás již omrzela vibrační vajíčka, ale chcete něco nenápadného, co splní vaše touhy, tyto vibrující kuličky jsou správnou volbou. Hodnotím je 8,5 body z 10.

2022-08-23 11:20:05


Další články

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Masturbace u mužů. Jak masturbovat, proč je to důležité a jak si tuto činnost užít.

27/06/2023  Masturbace je přirozená a zdravá sexuální aktivita, kterou mohou praktikovat jak muži, tak ženy. U mužů se často nazývá "onanie" a spočívá ve stimulaci jejich vlastních pohlavních orgánů s cílem dosáhnout sexuálního potěšení a orgasmu.Exis… (Číst více)

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Načítám...