Vibrační kuličky Take it Easy ERA Lola games recenze

Vibrační kuličky Take it Easy ERA Lola games recenze

Vibrační kuličky na dálkové ovládání Take it Easy ERA Lola games recenze

Co se týče menších vibrujících pomocníků, nejčastěji se setkávám s vibračními vajíčky. Na trhu se však nachází i vibrující kuličky, které se zavádí a často i ovládají stejným způsobem. Je zde však něco navíc, co dodává vibračním kuličkám možnost zcela jiné stimulace. Již podle názvu je zřejmé, že se jedná o kuličky, které zařízení tvoří. Dokáže však něco tak malého opravdu uspokojit?

 Balení

Na první pohled nemá balení  příliš elegantní design. Trochu moderního zpracování designu balení by v tomto případě prospělo, je ovšem třeba zmínit, že výrobci této značky dbají na ekologičnosti balení, a to je přeci jen přednější než její vzhled. Uvnitř papírové krabice se nachází vibrační kuličky, dálkové ovládání, nabíjecí kabel a saténový sáček pro lepší uchovávání produktu. Já osobně tyto saténové váčky cením, jsem často na cestách a taková maličkost dokáže velmi usnadnit přenášení erotické pomůcky.

Chvíli mi trvalo, než jsem nalezla zdroj pro nabíjení. Je ukrytý z druhé strany ovládacího tlačítka. Během nabíjení kontrolka bliká, po úplném nabití pak světlo svítí trvale. Po úplném nabití jsem chtěla hračku vyzkoušet, zjistila jsem však jednu nepříjemnost, k použití dálkového ovládání je potřeba dvou AAA baterií. Trochu mě zklamalo, že pokud chci použít hračku na dálku, musím si nejdříve zajít koupit baterie.

 Elegantní design

 Již na první pohled je zřejmé, že výrobcům produktu nebylo lhostejné, jak bude hračka vypadat. Také it easy má elegantní a propracovaný design, který je obohacen o malé detaily. I samotné dálkové ovládání se mi zdá dobře zpracované, není zbytečně velké, nezabere příliš místa a padne akorát mezi dva prsty. Na dotek jsou vibrační kuličky velmi příjemné. Tvoří je bezpečný lékařský silikon, který je jako stvořený pro kontakt se sliznicí. Dálkové ovládání je tvořeno z ABS plastu. Vibrační kuličky jsou dlouhé 8,3 centimetrů a široké 3,4 centimetrů. Na první pohled se mohou zdát kuličky malé, co se ovšem týče jejich funkčnosti, i přes svou velikost se vibrace dostanou tam, kde jsou opravdu potřeba. Na konci vibračních kuliček lze nalézt provázek, který napomáhá s vytažením produktu.

 Kuličky v akci

 

Erotická pomůcka nabízí 10 vibračních režimů. Jedná se o velmi časté číslo. Ne vždy však i takto malé produkty z nižší cenové kategorie dokáží jedince takovým množstvím programů potěšit. Byla jsem tedy příjemně překvapená. Ovládání je velmi jednoduché, stačí pouze přidržet tlačítko po dobu tří vteřin a hračka se zapne, rychlým stisknutím se poté změní vibrační program. Dálkové ovládání má navíc přidané tlačítko ,,+.”

Namazala jsem hračku i sebe lubrikačním gelem na vodní bázi. Zapnula jsem dálkové ovládání a vibrační kuličky a zavedla jsem je dovnitř sebe, a to dostatečně hluboko. Začala jsem s velmi jemnými vibračními programy a postupně jsem přidávala. Stačilo pouhých pár chvil a vibrace, současně se s pohyby nahoru a dolů podél své osy mě dovedly až na onen vrchol! Největší blaho jsem si užila, když jsem dala dálkové ovládání do ruky svému partnerovi. Vibrační kuličky jsem si zavedla, než jsme vyrazili na veřejnou akci. Nikdo netušil, co se nachází v mých kalhotkách, kromě mého partnera. Ten mě dle své libosti na veřejnosti uspokojoval. Bylo to ohromně vzrušující a několikrát jsme to zopakovali. Zkusila jsem kuličku zavést i mimo své potěšení, a to z důvodu posílení mých svalů pánevního dna. Je sice pravdou, že Venušiny kuličky mi v tomto případě vyhovují více, ale i Take it easy zvládly svoji práci dá se říci průměrně.

 

Vibrační kuličky Take it easy ERA od Lola Games nepatří do té nejvyšší cenové kategorie. Za příjemnou finanční částku lze pořídit hračku, které splní vaše očekávání. Nedočkáte se pouze vibrací, ale také pohybů kuliček, které v dráždění přinesou nádech něčeho nového a příjemného. Pokud vás již omrzela vibrační vajíčka, ale chcete něco nenápadného, co splní vaše touhy, tyto vibrující kuličky jsou správnou volbou. Hodnotím je 8,5 body z 10.

2022-08-23 11:20:05


Další články

Jeho a její erotogenní zóny

11/06/2015 Chcete zažít intenzivní slast, která nebude mít konkurenci? Zapomeňte na talentovaného milence, nebo sexy sousedovu manželku, a místo toho se vydejte na poznávací štaci po svém těle. Můžete totiž narazit na učiněné poklady, jež budou ztělesňovat proz… (Číst více)

8 důvodů, proč je podzim skvělým obdobím pro zintimnění vašeho vztahu.

03/11/2022 8 důvodů, proč je podzim skvělým obdobím pro zintimnění vašeho vztahu.Věděli jste, že existuje období, které je pro sex tím nejlepším? Už na první pohled a uvážení je zřejmé, že temnější noci, padající listí, svíčky, nové vůně ve větru, větší zima a … (Číst více)

Předehra, co to je a proč na ní záleží.

08/11/2022 Předehra, co to je a proč na ní záleží.  V mnoha případech, jen pomyšlení na sex u mužů způsobí okamžité vzrušení. Toto vzrušení často vede k erekci, díky které je každý muž ihned připraven ,,skočit na věc.” U žen tomu ovšem je zcela jinak. Jen touh… (Číst více)

Průvodce zdravotními přínosy masturbace

03/11/2022 Průvodce zdravotními přínosy masturbaceV období dospívání se nám otevřou zcela nové dveře, a to do světa masturbace a orgasmů. V tomto období mnozí z nás zjistili, jaké příjemné a lahodné věci jsou v životě ještě před námi. Masturbace by však neměla … (Číst více)

Načítám...