Vibrační vajíčko ToyJoy My Orgasm Eggsplode Remote Egg

Vibrační vajíčko ToyJoy My Orgasm Eggsplode Remote Egg

Představte si, že orgasmu lze dosáhnout i jen pouhým stisknutím jednoho tlačítka. Ne každá erotická pomůcka tuto možnost nabízí, vibrační vajíčko ToyJoy My Orgasm Eggsplode, vám však toto příjemné přání dokáže bez problému splnit. Takovéto chvilky vzrušení můžete zažívat kdykoliv a kdekoliv. Zcela postačí, když dovnitř sebe zavedete nenápadné vibrační vajíčko a aktivujete jej. Dále do ruky jen popadněte dálkové ovládání a bez dalšího zbytečného pohybu a námahy můžete dosáhnout nejednoho intenzivního vyvrcholení. Aniž byste udělala cokoliv jiného, ucítíte uvnitř sebe neodolatelné a vzrušující vibrace, které vás celou pohltí. Pokud vás vzrušuje nenápadnost a tajemství, můžete si být jistá, že nikdo nikdy nemusí poznat, že pod vaším oblečením máte vibrujícího společníka, který vás naplňuje nezkrotnou touhou. Mimo jiné je vibrační vajíčko menší velikosti, je tedy velmi snadné si jej vzít například na romantickou dovolenou. Je však něco tak malého opravdu účinného?
 
Balení

Obal je jednoduchý, elegantní a moderní. Již na samotném balení je dostatek informací týkajících se produktu, tím pádem ihned víte, co od produktu čekat. Po zvednutí svrchní části krabice naleznete produkt, nabíjecí kabel s USB koncovkou a dálkové ovládání. V tomto ohledu výrobci nic nevynechali a není jim co vytknout.

Nenápadný vibrující společník

Samotné zařízení má fialovou barvu se stříbrnými detaily. Eggsplode Remote Egg je dlouhý 8,9 centimetrů a jeho průměr činí 3,1 centimetrů. Hračka je tvořena z lékařského silikonu. Tento materiál je velmi hebký a příjemný na dotek. Dále je tento materiál označován za ,,body-safe.” Můžete si být tedy zcela jistá, že je pro tělo nezávadný a nesetkáte se s žádnými nežádoucími alergickými reakcemi. Samotné vibrační vajíčko je obohaceno pouze o provázek ve spodní části, který napomáhá s jeho vytažením a manipulací. Na produktu se v jeho dolní oblasti nachází tlačítko, které zajišťuje zapínání a vypínání produktu a změnu vibračních programů. Jediné, co bych vytkla designu vibračního vajíčka, je umístění ovládacího panelu. Některé produkty tohoto typu mají ovládací tlačítko na silikonovém provázku. Tím pádem lze vibrace, jejich intenzitu a tempo ovládat i s produktem zavedeným uvnitř intimních partií. V tomto případě je ovšem pro plné pohodlí opravdu nutné použít dálkové ovládání. Je tedy nutné kontrolovat dobrý stav baterie nejen v jednom, ale v obou zařízeních.
Mile mě překvapilo, že je vibrační vajíčko voděodolné. Tím pádem si lze vzrušující chvilky užívat i ve vaně či sprše. Mimo jiné plná voděodolnost napomáhá s čištěním a péčí o produkt.

Nenáročná stimulace

Hračka má na výběr ze 7  režimů. ToyJoy My Orgasm Eggsplode nabízí něco, co ne každé vibrační vajíčko může nabídnout, a to je možnost nejen vibrací, ale i pulzací s rotacemi. Vyzkoušela jsem každý nabízený režim a musím uznat, že každý program mě po chvíli přivedl k orgasmu. Každému z režimů to ovšem trvalo jinak dlouho. Osobně jsem si nejvíce užila 50% výkon, k orgasmu jsem se dostávala pomalu a o to více intenzivněji.

Vibrační vajíčko lze využít i jinými způsoby. Mezi mé oblíbené patří možnost přiložit si jej i na jiné erotogenní zóny. Těmi míním například klitoris či bradavky. Nejvíce jsem si jej však užila v tu chvíli, když jsem dala dálkové ovládání do ruky mému partnerovi. Mohl si s ním dělat co chtěl, ovládal vibrace a jejich intenzitu a nenechal mě ani chvíli v klidu. Tato erotická pomůcka se brzy stala jednou z jeho oblíbených hraček. Krom možnosti ovládání i mimo dálkové ovládání, není této kvalitní erotické pomůcce co vytknout. I přes své menší rozměry jsou vibrace stále dostatečně silné a dosáhnou až tam, kde to je opravdu potřeba!

2022-07-07 16:51:53


Další články

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Masturbace u mužů. Jak masturbovat, proč je to důležité a jak si tuto činnost užít.

27/06/2023  Masturbace je přirozená a zdravá sexuální aktivita, kterou mohou praktikovat jak muži, tak ženy. U mužů se často nazývá "onanie" a spočívá ve stimulaci jejich vlastních pohlavních orgánů s cílem dosáhnout sexuálního potěšení a orgasmu.Exis… (Číst více)

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Načítám...