Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

 Lola games patří ke značce erotických pomůcek, které kombinují cenovou dostupnost a kvalitu. Dle mého názoru, výrobci značky Lola games dbají především na jednoduchost a přehledné ovládání erotických pomůcek. Nesnaží se o přehnané designy a přílišné množství někdy až nepotřebných funkcí. Jedním z takových produktů je vibrátor Indeep Malena, který už jen svým názvem slibuje, že se dostane tam, kde to je opravdu potřeba. Je tomu ovšem opravdu tak?

 Balení
Vibrátor se nachází uvnitř papírové krabice, na níž je umístěna fotografie. Díky ní je ihned jasné, jak hračka vypadá. Na krabici jsou dále popsány veškeré funkce a možnosti vibrátoru, při koupi tedy ihned víte, co od hračky očekávat. Uvnitř se nachází produkt a nabíjecí kabel s USB koncovkou. Indeep Malena je dostupný v mnoha barvách, můžete si vybrat z opravdu široké nabídky.

 Promyšlený design
Vibrátor je tvořen z rukojeti, na které se nachází ovládací panel s tlačítky a vstup pro nabíjecí kabel. Pro zapojení kabelu je nutné jej protlačit skrz silikonovou membránu. Jde to, jak se říká ,,ztuha,” ale v tomto případě se není třeba obávat použití trochy síly. Produkt se nijak nepoškodí. Hračka je dále tvořena ze stimulující hlavice, jež je uzpůsobena pro stimulaci klitorisu a z části pro vnitřní dráždění. Obě části jsou zaoblené a na konci jsou obohaceny o špičatý vrchol. Jedná se o design, se kterým jsem se častokrát nesetkala. Při masturbaci ovšem může mít i taková ,,maličkost” nemalý význam.

Již při prvním pohledu na vibrátor Indeep Malena je zřejmé, že výrobci přemýšleli nad tím, jak jedince opravdu potěšit. Vrchol vibrátoru i stimulující hlavice na klitoris jsou více objemné než u běžných vibrátorů. Díky větším rozměrům je zajištěno kvalitnější a řádnější dráždění, což většina žen, a to včetně mě, vyhledává a pro dosažení orgasmu potřebuje. Díky větším rozměrům dráždících částí je nejen stimulována větší plocha, dále toto zpracování zajistí, že se vibrace rozprostřou do mnohem většího množství oblastí. Objevíte například i erotogenní zóny, o kterých jste doposud neměla ani ponětí.

Pomůcka je vyrobena z kvalitního lékařského silikonu. Jedná se o můj oblíbený materiál, je velmi hebký a příjemný na dotek. Mimo jiné je i bezpečný a nevyvolává žádné alergické reakce. Indeep Malena je zcela voděodolný, tím pádem si je možné užívat i ve vaně či sprše.

Ovládání je velmi intuitivní a není nijak náročné. Panel se skládá ze tří tlačítek. Krátkým stiskem spodního tlačítka se hračka zapíná a vypíná. Horním tlačítkem se ovládají vibrační programy, kterých je dohromady deset. Takové množství mi přijde akurátní a uspokojivé.

 V akci
Vibrátor je zaoblený, jeho hlavice se po zasunutí více blíží ke svrchní poševní stěně. Právě tento úhel mi přijde dokonalý pro správnou stimulaci bodu G. Takto zahnuté vibrátory preferuji spíše, než ty, jež tvoří zcela rovný pyj.

Špička, jež se nachází na vrcholu hlavice je skvělým doplňkem. Nejvíc jsem si tuto jednotlivost užila při dráždění jiných erotogenních zón. Když jsem hlavici například přitiskla k mé bradavce, vibrace se rozmístili přesně tam, kde byly potřeba, špička jim udala ten správný směr.

 V kombinaci se stimulací klitorisu jsem se díky vibrátoru od Lola Games dostala na vrchol nespočetněkrát. Stačilo mi vždy pouze pár vteřin, maximálně minut a dostala jsem se až do orgasmického ráje. Dost mě překvapila nízká cena produktu. I za tuto cenu tento vibrátor předčil mnohé, které byly i z vyšší cenové kategorie. Nejen za cenu, ale i výkonnost dávám plusové body. Celkově bych hračku zhodnotila 8,5 body z deseti.

2022-08-25 11:44:00


Další články

Hravá kolekce podtlakových bezkontaktních stimulátorů klitorisu

26/07/2022 Jedinečná kolekce Lola Games Fantasy poskytuje podtlakovou stimulaci, která je bezkontaktní, takže na klitoris působí jemně a delikátně, zvyšuje jeho citlivost a pomáhá vám naučit se prožívat orgasmus při vaginálním sexu. Je to nejvhodnější varianta … (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a vý… (Číst více)

V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hedvábným dotykem IVY by TOYJOY splní vaše touhy a rozproudí vaši mízu. Objevte svůdné tvary jednotlivých kusů, které budou ladit s vašimi ženskými křivkami. Kolekce IVY je odpovědí přírody na inovativní design za dostupnou cenu.IVY vnese do … (Číst více)

Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze  Lola games patří ke značce erotických pomůcek, které kombinují cenovou dostupnost a kvalitu. Dle mého názoru, výrobci značky Lola games dbají především na jednoduchost a přehledné ovládání erotických pomůce… (Číst více)

Načítám...