Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

 Lola games patří ke značce erotických pomůcek, které kombinují cenovou dostupnost a kvalitu. Dle mého názoru, výrobci značky Lola games dbají především na jednoduchost a přehledné ovládání erotických pomůcek. Nesnaží se o přehnané designy a přílišné množství někdy až nepotřebných funkcí. Jedním z takových produktů je vibrátor Indeep Malena, který už jen svým názvem slibuje, že se dostane tam, kde to je opravdu potřeba. Je tomu ovšem opravdu tak?

 Balení
Vibrátor se nachází uvnitř papírové krabice, na níž je umístěna fotografie. Díky ní je ihned jasné, jak hračka vypadá. Na krabici jsou dále popsány veškeré funkce a možnosti vibrátoru, při koupi tedy ihned víte, co od hračky očekávat. Uvnitř se nachází produkt a nabíjecí kabel s USB koncovkou. Indeep Malena je dostupný v mnoha barvách, můžete si vybrat z opravdu široké nabídky.

 Promyšlený design
Vibrátor je tvořen z rukojeti, na které se nachází ovládací panel s tlačítky a vstup pro nabíjecí kabel. Pro zapojení kabelu je nutné jej protlačit skrz silikonovou membránu. Jde to, jak se říká ,,ztuha,” ale v tomto případě se není třeba obávat použití trochy síly. Produkt se nijak nepoškodí. Hračka je dále tvořena ze stimulující hlavice, jež je uzpůsobena pro stimulaci klitorisu a z části pro vnitřní dráždění. Obě části jsou zaoblené a na konci jsou obohaceny o špičatý vrchol. Jedná se o design, se kterým jsem se častokrát nesetkala. Při masturbaci ovšem může mít i taková ,,maličkost” nemalý význam.

Již při prvním pohledu na vibrátor Indeep Malena je zřejmé, že výrobci přemýšleli nad tím, jak jedince opravdu potěšit. Vrchol vibrátoru i stimulující hlavice na klitoris jsou více objemné než u běžných vibrátorů. Díky větším rozměrům je zajištěno kvalitnější a řádnější dráždění, což většina žen, a to včetně mě, vyhledává a pro dosažení orgasmu potřebuje. Díky větším rozměrům dráždících částí je nejen stimulována větší plocha, dále toto zpracování zajistí, že se vibrace rozprostřou do mnohem většího množství oblastí. Objevíte například i erotogenní zóny, o kterých jste doposud neměla ani ponětí.

Pomůcka je vyrobena z kvalitního lékařského silikonu. Jedná se o můj oblíbený materiál, je velmi hebký a příjemný na dotek. Mimo jiné je i bezpečný a nevyvolává žádné alergické reakce. Indeep Malena je zcela voděodolný, tím pádem si je možné užívat i ve vaně či sprše.

Ovládání je velmi intuitivní a není nijak náročné. Panel se skládá ze tří tlačítek. Krátkým stiskem spodního tlačítka se hračka zapíná a vypíná. Horním tlačítkem se ovládají vibrační programy, kterých je dohromady deset. Takové množství mi přijde akurátní a uspokojivé.

 V akci
Vibrátor je zaoblený, jeho hlavice se po zasunutí více blíží ke svrchní poševní stěně. Právě tento úhel mi přijde dokonalý pro správnou stimulaci bodu G. Takto zahnuté vibrátory preferuji spíše, než ty, jež tvoří zcela rovný pyj.

Špička, jež se nachází na vrcholu hlavice je skvělým doplňkem. Nejvíc jsem si tuto jednotlivost užila při dráždění jiných erotogenních zón. Když jsem hlavici například přitiskla k mé bradavce, vibrace se rozmístili přesně tam, kde byly potřeba, špička jim udala ten správný směr.

 V kombinaci se stimulací klitorisu jsem se díky vibrátoru od Lola Games dostala na vrchol nespočetněkrát. Stačilo mi vždy pouze pár vteřin, maximálně minut a dostala jsem se až do orgasmického ráje. Dost mě překvapila nízká cena produktu. I za tuto cenu tento vibrátor předčil mnohé, které byly i z vyšší cenové kategorie. Nejen za cenu, ale i výkonnost dávám plusové body. Celkově bych hračku zhodnotila 8,5 body z deseti.

2022-08-25 11:44:00


Další články

Tajemství mužského sexuálního zdraví: Jak přeměnit Mužský úd na Superhrdinu

08/09/2023 Sex a mužské zdraví - dvě témata, která se navzájem překrývají jako pár starých kalhot. Ale víte, jak vaše mužské tělo funguje v sexuálním kontextu? A co můžete udělat pro zdraví vašeho penisu a reprodukčního systému? Připravte se na expedici do svět… (Číst více)

Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.

13/07/2023 Odvážné erotické fantazie, klíč k vzrušujícímu a uspokojivému sexuálnímu životu.Sexuální fantazie jsou nedílnou součástí našeho nitra. V oblasti intimity nám poskytují jedinečný prostor pro prozkoumávání nevšedních a vzrušujících scénářů, které mohou… (Číst více)

Masturbace u mužů. Jak masturbovat, proč je to důležité a jak si tuto činnost užít.

27/06/2023  Masturbace je přirozená a zdravá sexuální aktivita, kterou mohou praktikovat jak muži, tak ženy. U mužů se často nazývá "onanie" a spočívá ve stimulaci jejich vlastních pohlavních orgánů s cílem dosáhnout sexuálního potěšení a orgasmu.Exis… (Číst více)

Jak fungují feromony?

24/05/2023 VĚDA O PŘITAŽLIVOSTI Lidské feromony jsou chemické látky, které vysílají podvědomé pachové signály opačnému pohlaví a mohou vyvolat velmi silné sexuální reakce. Vaše tělo přirozeně vylučuje feromony každý den. Signály jsou detekovány prostřednictvím … (Číst více)

Načítám...