Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!

Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!

Zavázané oči a sex - Překvapení, vášeň a vzrušení!

Sex se zavázanýma očima patří mezi erotické praktiky, které mohou být pro mnoho lidí velmi vzrušující. Pokud jste o této praktice dosud neslyšeli nebo jste si nebyli jisti, zda byste ji měli vyzkoušet, může vás tento článek přesvědčit o tom, že stojí za to ji zažít.

Proč se sex se zavázanýma očima může stát příjemným zážitkem? Za prvé, tato praktika vám umožní soustředit se více na své tělesné pocity a na doteky vašeho partnera. Když nemůžete vidět, co se děje, vaše ostatní smysly se stanou citlivějšími. To může vést k mnohem intenzivnějšímu prožitku a většímu pocitu vzrušení.

Zavázané oči také umožňují vašemu partnerovi být více kreativním a experimentálním. Může vás překvapit různými doteky, polibky, drážděním a stimulací, které vás mohou přivést k vrcholu rozkoše. Navíc, pokud jste většinou ti, kdo řídí sexuální aktivity, může být pro vás osvobozující a vzrušující nechat se vést svým partnerem.

Dalším důvodem, proč vyzkoušet sex se zavázanýma očima, může být odstranění pocitu nejistoty a ostychu. Pokud se cítíte nesvůj, může být pro vás tato praktika skvělou příležitostí k relaxaci a uvolnění. Nemusíte se bát, že se vaše partnerka bude dívat na vaše tělo, nebo že budete muset kontrolovat své výrazy tváře.

A konečně, sex se zavázanýma očima může pomoci zlepšit komunikaci s vaším partnerem. Když se budete spoléhat více na hmat a sluch, může to vést k lepšímu porozumění tomu, co vašemu partnerovi přináší nejvíce potěšení. Můžete se také naučit být pozornější k signálům, které vám váš partner dává během sexuální aktivity.

V závěru lze tedy říci, že sex se zavázanýma očima může být pro mnoho lidí příjemným a vzrušujícím zážitkem. 

2023-05-11 14:41:20

Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...