Získejte lepší sexuální zážitek a zdravější pánevní dno s Kegelovými kuličkami!

Získejte lepší sexuální zážitek a zdravější pánevní dno s Kegelovými kuličkami!

Kegelovy kuličky, také známé jako Venušiny kuličky, Ben Wa kuličky nebo cvičební kuličky pro pánevní dno, jsou typ malých vážených kuliček, které jsou navrženy k posílení svalů pánevního dna. Tyto kuličky jsou typicky vyrobeny z materiálů jako je silikon, sklo nebo kov a přicházejí v různých velikostech a váhách, aby vyhovovaly individuálním potřebám.

Výhody používání Kegelových kuliček jsou mnohočetné. Posílení svalů pánevního dna může pomoci zlepšit problémy s inkontinencí, zvýšit sexuální pocit a dokonce pomoci předcházet prolapsu pánevních orgánů. Mnoho žen také uvádí zlepšené sexuální spokojení a silnější, častější orgasmy po pravidelném používání Kegelových kuliček.

Použití Kegelových kuliček je jednoduché, ale je důležité dodržovat správné instrukce pro zajištění bezpečnosti a účinnosti. K použití kuliček je uživatelka jednoduše vloží do pochvy, kde se opírají o svaly pánevního dna. Uživatelka pak může stahovat a uvolňovat svaly pánevního dna, což způsobí pohyb kuliček a poskytne odpor. Pravidelným používáním Kegelových kuliček mohou být časem posíleny svaly pánevního dna a zlepšena jejich funkce.

Ačkoli Kegelovy kuličky mohou být užitečným nástrojem pro ženy, je důležité poznamenat, že nemusí být vhodné pro každého. Ženy, které jsou těhotné nebo mají určité zdravotní problémy, jako je pánevní bolest nebo podstoupily pánevní operaci, by měly použití Kegelových kuliček konzultovat s lékařským odborníkem.

Závěrem, Kegelovy kuličky jsou užitečným nástrojem pro ženy, které chtějí zlepšit sílu svalů pánevního dna a celkové sexuální zdraví. Pravidelné používání těchto malých vážených kuliček může poskytnout řadu výhod a zlepšit kvalitu života pro mnoho žen. Nicméně, stejně jako u jiných zdravotních nebo wellness produktů je však důležité používat je správně a v případě jakýchkoli obav nebo otázek se poradit s lékařem.

2023-02-15 12:10:16

Další články

Lubrikační gely v partnerském životě, aneb lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex.

08/11/2011  Lubrikační gel není jen pro starce a neobvyklý sex Nedostatečná poševní sekrece může nastat nejen při menopauze, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině bývají i hormonální výkyvy, užívání některých léků, cukrovka, stres. Velkou roli hraje psychika. Pro… (Číst více)

Jak uspokojit ženu rukou

09/04/2021 Jak uspokojit ženu rukou Dle výzkumů je známo, že přibližně 80 % žen není schopna dosáhnout intenzivního orgasmu bez zapojení vnější stimulace tedy bez dráždění klitorisu. Nejen tato informace vedla k tomu, že výrobci erotických pomůcek uvedli na tr… (Číst více)

Sexuální předsevzetí, která si musíte letos splnit

30/01/2017 Místo hubnutí a zakazování si dalších pozemských slastí si dejte za cíl rok 2022 celičký promilovat. My jsme si pro vás připravili tipy a inspiraci na erotická předsevzetí, které prostě stojí za realizaci. Tak se na ně koukněte společně s námi. A jen… (Číst více)

Recenze: Dildo King Cock Clear 7

11/10/2023 Dnešní recenze se týká novinky ve světě erotiky, o dildu King Cock Clear 7" wB z kolekce Pipedream King Cock Clear.Pokud hledáte výjimečný zážitek a vzrušení, neváhejte, ať už jste začátečníci nebo zkušení milovníci hraček pro dospělé. Toto průz… (Číst více)

Načítám...