Vážení zákazníci, z důvodu státních svátků nebude možná expedice zásilek ve dnech 4.-6.7. Vaše objednávky budou expedovány ve čtvrtek, 7.7. Děkujeme za pochopení Zavřít

LTC Healthcare

Společnost LTC Healthcare poskytuje kvalitní kondomy a produkty pro bezpečný sex již od roku 1993. Již více než 25 let jsme důvěryhodným dodavatelem Národní zdravotní služby (NHS) a výrobním partnerem řady dalších předních značek.Jsme hrdí na svou loajalitu, poctivost, čestnost a poskytování profesionálních služeb. LTC Healthcare je rodinný podnik, který vlastní Andy, Jenny a Jill Taylorovi. Máme sehraný tým s bohatými obchodními zkušenostmi. (celý popis)

Společnost LTC Healthcare poskytuje kvalitní kondomy a produkty pro bezpečný sex již od roku 1993. Již více než 25 let jsme důvěryhodným dodavatelem Národní zdravotní služby (NHS) a výrobním partnerem řady dalších předních značek.
Jsme hrdí na svou loajalitu, poctivost, čestnost a poskytování profesionálních služeb. LTC Healthcare je rodinný podnik, který vlastní Andy, Jenny a Jill Taylorovi. Máme sehraný tým s bohatými obchodními zkušenostmi.


Načítám...