Mae B

Prémiové produkty Mae B. Pulse jsou tou nejluxusnější volbou, která vaše smysly vynese do sedmého nebe. Tyto elegantní vibrace jsou vybaveny jedinečnou technologií magnetické indukce. To znamená, že každý styl je vybaven magnetickým závažím na vnitřní straně, které celou vibraci posouvá tam a zpět a vytváří tak senzační samovzbuzující pohyb. Tato jedinečná přirážející a pulzující stimulace vás jemně rozhoupe k ohromujícímu vyvrcholení. Intimate Health od Mae B je tu pro zlepšení sexuálního zdra… (celý popis)

Prémiové produkty Mae B. Pulse jsou tou nejluxusnější volbou, která vaše smysly vynese do sedmého nebe. Tyto elegantní vibrace jsou vybaveny jedinečnou technologií magnetické indukce. To znamená, že každý styl je vybaven magnetickým závažím na vnitřní straně, které celou vibraci posouvá tam a zpět a vytváří tak senzační samovzbuzující pohyb. Tato jedinečná přirážející a pulzující stimulace vás jemně rozhoupe k ohromujícímu vyvrcholení.

Intimate Health od Mae B je tu pro zlepšení sexuálního zdraví. Tato kolekce se skládá pouze z nejlepších silikonových výrobků bezpečných pro tělo a neporézních, které jsou navrženy tak, aby podporovaly a zlepšovaly vaginální kondici. Výrobky Intimate Health vám nejen pomohou řešit vaginální nepříjemnosti, ale také zvýší vaše sebevědomí i celkový sexuální prožitek. Sexuální zdraví zahrnuje mnohem více než jen schopnost mít sex nebo vyhnout se nemocem, je důležitým aspektem pro vaše celkové zdraví a pohodu. Může ovlivnit vaše fyzické, duševní i emocionální zdraví. Produkty pro sexuální zdraví Intimate Health by Mae B vám mohou poskytnout vše, co potřebujete, abyste se cítili skvěle!


Načítám...