Rocks-Off

Společnost Rocks-Off byla založena v roce 2003 a má celosvětovou působnost s výrobními závody ve Velké Británii a v Číně. Společnost Rocks-Off, která má ústředí a sklady ve Velké Británii, je dodavatelem velkých distributorů, velkoobchodů a maloobchodních řetězců na všech kontinentech a má jedinečnou pozici pro realizaci velkých objemů objednávek.Společnost Rocks-Off je evropským dodavatelem číslo jedna v oblasti výrobků vlastní značky a značkových výrobků, přičemž celosvětově nejprodávanějším v… (celý popis)

Společnost Rocks-Off byla založena v roce 2003 a má celosvětovou působnost s výrobními závody ve Velké Británii a v Číně. Společnost Rocks-Off, která má ústředí a sklady ve Velké Británii, je dodavatelem velkých distributorů, velkoobchodů a maloobchodních řetězců na všech kontinentech a má jedinečnou pozici pro realizaci velkých objemů objednávek.

Společnost Rocks-Off je evropským dodavatelem číslo jedna v oblasti výrobků vlastní značky a značkových výrobků, přičemž celosvětově nejprodávanějším výrobkem je bullet RO-80 mm, kterého se dosud prodalo více než 6 milionů kusů.

Naše výrobky jsou vyráběny z materiálů bezpečných pro tělo, splňují nejvyšší úroveň shody, a pokud není uvedeno jinak, jsou testovány na 100% vodotěsnost a jsou plně ponořitelné. Každý výrobek je opatřen jedinečným registračním číslem, které poskytuje dodavatelům i zákazníkům plnou záruku spokojenosti s výrobkem.


Načítám...