Vážení zákazníci, z důvodu státního svátku není možná expedice zásilek ve dnech 27.-28.9.2021. Vaše objednávky budou odeslány ve středu, 29.9.2021. Děkujeme za pochopení Zavřít

Darujte si letos nekonečnou slast a samé hříšné dárky! Prostě Vánoce jinak!

Darujte si letos nekonečnou slast a samé hříšné dárky! Prostě Vánoce jinak!

Lámete si hlavu nad tím, jaké vánoční dárky naložíte pod vánočního zelenáče partnerovi, či partnerce? My rozhodně hlasujeme pro dary 3 v 1, ze kterých budete mít radost, zocelíte váš svazek, a vyfasujete si nejeden orgasmus. Co může víc prospět vašemu vztahu, než  překvapení, které vás ještě víc sblíží a naladí na vlnu lásky, která v čase Vánoc chutná o poznání opojněji.

Darujte zážitek, darujte lásku

Říká se, že náš život je jako mozaika a každý barevný kamínek tak vystihuje jeden zážitek a jedno dobrodružství, a ty si pak nosíme v myšlenkách jako cenné diamanty, které pro nás znamenají víc, než cokoli jiného.
Vybarvěte si váš život v tónech lásky a na vlně opojné vášně, která mu tu vlastnost, že jakmile je přítomna, rozum odchází do pozadí a nastupuje chtíč a rozkoš, jež graduje v mistrný koktejl pocitů. Zapomeňte proto na praktické dárky a darujte zázrak a novou naději pro váš svazek, pro vás dva. Rozhodně hlasujeme pro tantra masáž, wellness víkend s vířivkou, nebo romantický pobyt na horách, kde bude praskat oheň v krbu a za okny se bude prohánět sněhová vánice.

Tip Vibrátory-online.cz: Přijde vám tantra masáž finančně náročná? Připojte voucher na erotickou masáž ve vaší režii, nebo poukaz na partnerovu oblíbenou praktiku, na kterou kvůli zaneprázdněnosti nezbývá čas.

Investujte do oblasti, která má skutečně smysl – do sexu

Po letech si všichni můžeme stěžovat, že sex už není takový, jaký byl dřív, že se manžel(ka) změnil(a) a že to mezi vámi už tolik nejiskří. Ale jak všichni víme, stížnosti jsou k ničemu, proto začněte jednat. Pokuste se znovu sladit, zamilujte se do sebe znovu a randěte, jako tomu bylo na začátku vaší romance po vzoru Dariny s Tomášem:
„Táhli jsme to spolu na sedmý rok a náš vztah se nám zajedl, prostě jsme si byli úplně volní a řekněme, že se schylovalo k rozchodu. Oheň lásky totiž netančil plamenem vášně, ale uhasínal. I když jsme oba udělali chyby, nechtěla jsem o Tomáše přijít, tak jsem zabojovala. Pozvala jsem ho na rande na motokáry, kde jsme se potkali, střihli jsme si rychlovku v převlékací kabince a já mu do jeho kanclu v podvečer napochodovala v kabátě, pod kterým jsem měla jen krajkové spodní prádlo. Teď v tom zase lítáme jako puberťáci a řeknu vám, láska a intenzivní sex nám opět vkročily do života. Já jako vánoční dárek drahému naložím elektrosex a on mně zase erotickou houpačku. Možná si budete říkat, že jsme se zbláznili, my ale namítáme, že se jsme se po letech zase zamilovali,“ Darina (31)

Vánoční dovolená: Slunce, pláž a moře vybičují vaši touhu!

Erotické hračky máte doma? Tak je přibalte do kufru a vyrazte oslavit svátky za oceán. Otevřete se exotice a frkněte do Karibiku, na Maledivy, nebo čarokrásné Seychely. Budete si tady připadat jako kdybyste ztroskotali v ráji, a kde jinde se lásce daří, než právě tam.
„Proč složitě promýšlet dárky a péct cukroví, když člověk před tím vším, může utéct do míst políbených sluncem. Jsme s Patrikem sice spolu první rok jako manželé, ale doma nás o Vánocích nic neudrží.  Letos odlétáme na kouzelnou Dominikánu a v kufru nám nechybí nejen opalovací krém a plavky, ale i můj oblíbený vibrátor, návlek na penis a znecitlivující krém, protože Patrik je prý ze mě tak hotový, že mu k orgasmu stačí málo“, směje se Diana a z očí ji září láska na všechny světové strany.

2015-12-17 12:43:37

Další články

Jak se připravit na anální sex za pomoci anální sprchy: Máme super tipy i návod!

26/09/2016 Milujete anální sex, nebo vás láká ho vyzkoušet úplně poprvé? Rozhodně nepodceňujte výhody dokonalé přípravy, která vám zajistí příjemný prožitek se vší tou rozkoší, co análek přináší. Pokud máte obavy z použití anální sprchy, přesvědčíme vás o tom, … (Číst více)

Když vás láká deep throat a nevíte, jak na to!

28/02/2017 Chcete vašeho drahého potěšit něčím vyloženě nevšedním, co ho zvedne ze židle a přitom ho utvrdí v pocitu, že právě vy jste jeho osudovou ženou a dokonalou milenkou v jednom? Tak pak mu dopřejte deep throat, neboli hluboké hrdlo. Jakmile se jeho peni… (Číst více)

7 nejoblíbenějších erotických pomůcek roku 2020!

04/01/2021 7 nejoblíbenějších erotických pomůcek roku 2020! Při hledání sexuálních hraček není vůbec špatný nápad, poohlédnout se po recenzích a zjistit, jaké pomůcky patří dle ostatních uživatelů mezi ty nejlepší. Můžete získat představu o tom, co opravdu fun… (Číst více)

Stimulátory, které lze ovládat z druhého konce světa

27/11/2020 Stimulátory, které lze ovládat z druhého konce světa Vztah na dálku je nelehkou zkouškou pro jakýkoli pár. Nedostatek fyzické intimity je svým způsobem něco jedinečného, co s sebou může v následujícím období přinést ještě více vzrušení a vášně. Jedn… (Číst více)

Načítám...