Satisfyer

Jednička v inovacích intimní technologie, zaměřené na člověka, pro každý den.Německá značka Satisfyer byla založena s jasnou vizí: umožnit co nejuspokojivější sexuální zážitek. Jsme průkopníky v oblasti technologií, které staví lidi na první místo. V roce 2016 jsme uvedli na trh první Satisfyer: náš legendární Pro2 s patentovanou technologií Air Pulse, která se postará o orgasmus v „rekordním čase“. Pro2 se od té doby stal celosvětově nejprodávanější inovací v oblasti sexuálního wellness.Náš viz… (celý popis)

Jednička v inovacích intimní technologie, zaměřené na člověka, pro každý den.
Německá značka Satisfyer byla založena s jasnou vizí: umožnit co nejuspokojivější sexuální zážitek. Jsme průkopníky v oblasti technologií, které staví lidi na první místo. 
V roce 2016 jsme uvedli na trh první Satisfyer: náš legendární Pro2 s patentovanou technologií Air Pulse, která se postará o orgasmus v „rekordním čase“. Pro2 se od té doby stal celosvětově nejprodávanější inovací v oblasti sexuálního wellness.
Náš vizionářský přístup zaměřený na člověka z nás udělal nejrychleji rostoucí značku v oblasti sexuálního wellness, která každoročně uvádí na trh 200 produktových inovací. 

 


Načítám...