Články a novinky

Hravá kolekce podtlakových bezkontaktních stimulátorů klitorisu

26/07/2022 Jedinečná kolekce Lola Games Fantasy poskytuje podtlakovou stimulaci, která je bezkontaktní, takže na klitoris působí jemně a delikátně, zvyšuje jeho citlivost a pomáhá vám naučit se prožívat orgasmus při vaginálním sexu. Je to nejvhodnější varianta … (Číst více)

Masážní Hlavice je nezbytnou součástí erotických hraček.

05/05/2022 Historicky je to dokonce první stimulátor pro ženy, který kdy byl vyvinut. V 19. století lékaři diagnostikovali u žen hysterii.Ta prý vychází z dělohy a projevuje se úzkostí, emočními výbuchy i frustrací. Proti tomu se prováděly masáže klitorisu a vý… (Číst více)

V květinovém záhonu s kolekcí IVY od TOYJOY

29/07/2022 Jediným hedvábným dotykem IVY by TOYJOY splní vaše touhy a rozproudí vaši mízu. Objevte svůdné tvary jednotlivých kusů, které budou ladit s vašimi ženskými křivkami. Kolekce IVY je odpovědí přírody na inovativní design za dostupnou cenu.IVY vnese do … (Číst více)

Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze

25/08/2022 Vibrátor Indeep Malena Lola Games recenze  Lola games patří ke značce erotických pomůcek, které kombinují cenovou dostupnost a kvalitu. Dle mého názoru, výrobci značky Lola games dbají především na jednoduchost a přehledné ovládání erotických pomůce… (Číst více)

Vibrační kuličky Take it Easy ERA Lola games recenze

23/08/2022 Vibrační kuličky na dálkové ovládání Take it Easy ERA Lola games recenze Co se týče menších vibrujících pomocníků, nejčastěji se setkávám s vibračními vajíčky. Na trhu se však nachází i vibrující kuličky, které se zavádí a často i ovládají stejným … (Číst více)

Take it easy ACE Lola games stimulátor klitorisu recenze

22/08/2022 Take it easy ACE Lola games stimulátor klitorisu recenze Se značkou Lola games jsem se potkala zcela poprvé. Měla jsem tu možnost vyzkoušet stimulátor klitorisu, který na první pohled vypadá jako jiné produkty tohoto typu. Je zde však význačný rozdí… (Číst více)

Měkké zvětšení s návleky HOMME

22/07/2022 Značka Lola Games nedávno představila novou kolekci měkkých návleků na penis Homme. Tyto opakovaně použitelné návleky na zvětšení penisu jsou vyrobeny z ekologického, sametového a na dotek příjemného materiálu TPE s 0 % ftalátů.Při práci na kolekci n… (Číst více)

Jak na snadný a vášnivý sex ve vodě

19/07/2022 Jak na snadný a vášnivý sex ve vodě Kdo nikdy neslyšel slovní spojení: ,,sex on the beach?” Vášnivé milování na pláži při západu slunce je sen snad každého správného romantika. Nebo představa večerního plavání uprostřed vln, kdy si užíváte teplotu v… (Číst více)

Recenze SHOTS VIVE Cato Pulse G spot Rabbit purple multifunkční vibrátor

07/07/2022 Jakou stimulaci klitorisu máte nejraději? Patříte mezi jedince, kteří si užívají lízání jazykem nebo máte raději stimulaci pomocí prstu? Ať už patříte do jedné či druhé skupiny, jistě nepohrdnete ani dráždění pomocí vibrací. Vibrace jsou dostatečně s… (Číst více)

Jak na první sex

07/07/2022 Každého z nás to jednou čeká. Každý si je ohledně toho nejistý. Každý má z této zkušenosti smíšené pocity, je nervózní a zároveň nadšený a nedočkavý. Řeč je samozřejmě o takzvaném ,,poprvé” neboli o prvním sexu. Pokud-li se chystáte na své poprvé, ji… (Číst více)


Načítám...